30 Mayıs 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"arsuz" etiketiyle ilgili haberler

Arsuz Belediyesi Hijyen Eğitimi

Arsuz Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ve Arsuz İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliği ile hijyen eğitimi veriliyor. Arsuz’da kurulan Yöresel... Devamı..

(0)
0 Yorum
188

Arsuz’ da Çevre Haftası Etkinliği

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Çevre Koruma Haftası Etkinlikleri ’ne” katıldı. Arsuz... Devamı..

(0)
0 Yorum
586

Culha; “Layıkıyla Yaptık”

BAŞKAN CULHA, “GÖREVİMİZİ LAYIKIYLA YAPTIĞIMIZA İNANIYORUM”Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Belediyesinin son aylık meclis toplantısında görev süresi boyunca kısıtlı imkânlarla çok... Devamı..

(0)
0 Yorum
1045

Asaf Güven’ den Davet

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, 28 Şubat 2019 Perşembe günü(yarın) saat :11.00’de Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın katılımıyla gerçekleşecek... Devamı..

(0)
0 Yorum
475

Trafik Kazasında 2 Ölü

2019’un ilk dakikalarında Arsuz’ da feci kaza can aldı Yılın ilk kötü haberi Hatay’ın Arsuz ilçesinden geldi. Henüz 15 yaşında olan Eren... Devamı..

(0)
0 Yorum
665

Değer Tultak’tan Yılbaşı Kutlaması

AK Parti Arsuz Belediye Başkan Aday Adayı Değer Tultak vatandasların Yeni Yılını Kutladı Arsuz’ un sevilen siyasetçilerinden Gıda Mühendisi Değer Tultak yeni... Devamı..

(2)
0 Yorum
648

EN GÜZEL YEMEĞİ YAPMAK İÇİN YARIŞTILAR

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Uluçınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen “Liseler Arası 2. Yemek Yarışması’na” katıldı. Arsuz Uluçınar Mesleki... Devamı..

(0)
0 Yorum
383

Arsuz Ak Parti A.Adayı Değer Tultak ile Röportaj

Arsuz’ un sevilen iş insanlarından ve siyasetin renkli simalarından, AK Parti’ nin Arsuz’ daki en güçlü ismi Değer TULTAK ile Büyükşehir Gazetesi... Devamı..

(5)
0 Yorum
2109

Işık Şener’ in Kaleminden Arsuz Üzerine

“ARSUZ’ A “DEĞER” VERİLSİN” Arsuz kentimiz turizmde beklenen sıçramayı bir türlü yapamıyor. Buna vizyon eksikliği, dünya görüşü yetersizliği veya yanlış meşgalelerden ötürü... Devamı..

(3)
0 Yorum
1211

Culha’dan 29 Ekim Kutlaması

CULHA’DAN “29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI” MESAJI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Arsuz Belediye Başkanı... Devamı..

(0)
0 Yorum
567

Nardüzü’ nde Yıkım Başladı

NARDÜZÜ KENT MEYDANI’NDA ESKİ İŞ YERLERİNİN YIKIMINA BAŞLANDI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, yeni yapılan Nardüzü Kent Meydanı içerisinde yer alan eski... Devamı..

(0)
0 Yorum
551

Arsuz Belediyesinden Duyuru

ARSUZ BELEDİYESİ’NDEN KAMUOYUNA DUYURU Arsuz Belediyesi, yaklaşan Plaj Futbolu Türkiye Süper Finallerine, bölge şampiyonu olarak katılmaya hak kazanan Arsuz Belediyespor Plaj Futbol... Devamı..

(0)
0 Yorum
947

Necati Yıldız’dan Kutlama

Av. Necati Yıldız hemşehrilerinin Kurban Bayramını kutladı Arsuz’ un tanınan ve sevilen simalarından CHP Arsuz Belediye Başkanı Aday Adaylığı ile siyasette ivme... Devamı..

(0)
0 Yorum
482

Arsuz Belediyesi’ nden Bilgilendirme

KARAAĞAÇ VE NARDÜZÜ ALT YAPI ÇALIŞMALARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve HATSU Genel... Devamı..

(0)
0 Yorum
530

Karaağaç’ a 5 Km’lik “Sahil Yürüyüş Yolu”

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Karaağaç Mahallesi kıyı şeridinde yapımına başlanacak olan “Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolu” yerini inceledi. Arsuz Belediye Başkanı Nazım... Devamı..

(0)
0 Yorum
723

Vera Boulevard Cafe’ dan Görkemli Açılış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ve işletme ortakları Mustafa Özen, Avukat Bülent Akbay, Burak Nur ile Egemen... Devamı..

(0)
0 Yorum
1226

CULHA; Bizim Ödünç Oyumuz Yok!

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu, yoğun seçim programının hafta sonu bölümünü Belen ve Arsuz ilçelerinde tamamladı. Gitmedik yer,... Devamı..

(0)
0 Yorum
515

Culha “Herkes Küslükleri Unutsun”

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Belediyesi tarafından Aşağı Kepirce (Aşağı Çengen) Mahallesinde düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha... Devamı..

(0)
0 Yorum
502
İskenderun POST SON DAKİKA: