03 Haziran 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"başbakan" etiketiyle ilgili haberler

Ak Parti Hatay Kongresi Coşkuyla Gerçekleşti

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bölgedeki kardeşlerimizin çoluğuna çocuğuna, evine barkına musallat olan bu katiller sürüsünü artık tarihin... Devamı..

(0)
0 Yorum
917

Saatler Geri Alınmayacak!

Günün son dakika haberine göre, Yaz saati uygulamasının yıl boyu sürdürülmesi kararı, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Konuya ilişkin son dakika haberlerine... Devamı..

(0)
0 Yorum
3003

Başbakanlık’tan Askerlik ve Kamu İzinleri Açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım, 3’üncü kanun hükmünde kararname (KHK) ile Silahlı Kuvvetler’de başlatılan reform niteliğindeki adımları, ordu-siyaset ilişkisi, bundan sonra yapılacak düzenlemeler, FETÖ... Devamı..

(0)
0 Yorum
1232

Başbakan Yıldırım’ dan Karasayar’ a Ziyaret

TBMM İDARE AMİRİ KARASAYAR BAŞBAKAN YILDIRIM’I MİSAFİR ETTİ TBMM İdare amiri ve Hatay Milletvekili Orhan Karasayar Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Başkanı... Devamı..

(0)
0 Yorum
773

SON DAKİKA! BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM

AK Parti’de genel başkan adayı olarak belirlenen Binali Yıldırım fıkra ile başladığı konuşmasında teşkilata, selefi Davutoğlu’na ve kurucu lider Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür... Devamı..

(0)
0 Yorum
1671

Kime İnanalım?

Başbakan Erdoğan ile dönemi adalet bakanı Sadullah Ergin arasında geçen ses kaydının internete düşmesinin ardından tartışmalar da bir türlü bitmedi. Ses kaydında,... Devamı..

(0)
0 Yorum
1454
İskenderun POST SON DAKİKA: