16 Ekim 2019 Çarsamba
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
"belediye" etiketiyle ilgili haberler

Hatay Lütfü Savaş Dedi

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde CHP’ den yeniden Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Lütfü Savaş mazbatasını aldı. Millet İttifakı’nın adayı Savaş’a mazbatasını, Hatay Adliyesinde İl Seçim... Devamı..

(0)
0 Yorum
265

Ev Toplantısı Mitinge Dönüştü

Ev toplantısı için gittiği Pınarbaşı mahallesinde miting havasıyla karşılaşan Mete Aslan, bu sevgi selinin seçimlerde Ankara dayatmalarına karşı iyi bir ders niteliğinde... Devamı..

(1)
0 Yorum
1245

Asaf Güven’ e Sevgi Seli

Arsuz’un her noktasını adım adım gezen ve gittiği her yerde halkın yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılanan CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf... Devamı..

(0)
0 Yorum
570

Işık Şener’den “Arsuz’a İnan’mak!”

CHP ARSUZ’A İNAN’SINCHP Arsuz’ da genel olarak istediği hizmeti bulamadığı ve özellikle Karaağaç gibi seçim kazandıran bölgenin hizmet görmede çok geride kalması... Devamı..

(1)
0 Yorum
1479

İlk Başvuru Güven’den(videolu)

31 Mart Yerel Seçimleri için aday adaylık Başvurusunu yapan İSKENDERUN’ DA İLK ‘GÜVEN’ OLDU Abdülkerim Güven Resmi imzayı attı. 27. Dönem Hatay... Devamı..

(0)
0 Yorum
585

Vedat Tosun’ dan Yoğun Tempo

Vedat Tosun Ziyaretlere Devam Ediyor Türkiye 31 Mart 2018′ de Yerel Seçimlere doğru giderken aday adaylarda yoğun tempoda çalışmalara devam ediyor. Geçtiğimiz... Devamı..

(0)
0 Yorum
477

Minik Öğrenciler Belediye’de

MİNİK ÖĞRENCİLER İSKENDERUN BELEDİYESİNİ GEZDİ İskenderun Demirçelik İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencileri, hayat bilgisi dersi kapsamında İskenderun belediyesi binasını gezip yetkililerden bilgi aldı.... Devamı..

(0)
0 Yorum
452

Abdülkerim Güven ile Gündeme Dair

ABDÜLKERİM GÜVEN İLE GÜNDEM SİYASET ÜZERİNE… Gazeteci yazar Işık Şener ile gündeme ilişkin röportaj yapan Abdülkerim Güven Türkiye, Hatay ve İskenderun gündemine... Devamı..

(3)
0 Yorum
3070

Arsuz Belediyesi’ nden Bilgilendirme

KARAAĞAÇ VE NARDÜZÜ ALT YAPI ÇALIŞMALARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve HATSU Genel... Devamı..

(0)
0 Yorum
427

Kimyeci “HBB 11 Milyon Liramızı Ödemiyor”

BAŞKAN KİMYECİ; “HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE BUGÜNE KADAR YAKLAŞIK 195 MİLYON TL. ÖDEME YAPTIK, ANCAK HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 11 MİLYON TL’LİK ALACAĞIMIZI ÖDEMİYOR.”... Devamı..

(0)
0 Yorum
629

İbrahim Gül’ den Belediye’ ye Ziyaret

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI GÜL’DEN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL’E ZİYARET İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,24 Haziran’da Cumhur İttifakının seçimlerden başarılı bir şekilde çıkacağını... Devamı..

(0)
0 Yorum
578

Ergün Gözüküçük Ak Parti Aday adaylığını duyurdu. Uzun yıllar PTT şube müdürlüğü görevini başarıyla yürüten daha sonra İskenderun Belediyesi Başkan yardımcılığı görevinde... Devamı..

(0)
0 Yorum
961

ŞAMPİYON OLDUK

:::ARTIK TOP SİZDE::: Üç dört yıldır mütevazı kadro ve imkanlarla U12’den yola çıkan İskenderun Belediyespor BAL Ligine yükselmeyi başardı. Aslında tek başarı... Devamı..

(1)
0 Yorum
786

Kimyeci Ailesi Açılışa Katıldı

BAŞKAN KİMYECİ VE EŞİ NURSEL KİMYECİ, GENÇLİK MERKEZİ KURSİYERLERİNİN HAZIRLADIĞI ‘BİR TAŞ DÜNYASI’ ADLI SERGİNİN AÇILIŞINA KATILDI           Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci... Devamı..

(0)
0 Yorum
627

İskenderun TOKİ Sona Doğru

BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: TOKİ PROJESİNDE SON BLOK YAPILIYOR İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, TOKİ konutlarının yapımının hızla devam ettiğini belirtti. Yapılan... Devamı..

(0)
0 Yorum
875

Seyfi Dingil Hastaları Ziyaret Etti

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’DEN HASTALARA MORAL ZİYARETİ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, gerek hastanelerde tedavi gören gerekse tedavileri evlerinde yapılan vatandaşları ziyaret ediyor. Başkan... Devamı..

(0)
0 Yorum
500

Işık Şener’ in kaleminden İlçe Başkanlığı

Dün Ak Parti İskenderun’ da temayül yaptı. Herkes aklındakini, tecrübelerine dair açıklamalarda bulundu. Koordinasyon Milletvekiline özel konuşmalarda bir çok kişi sıkıntılarını dile... Devamı..

(0)
0 Yorum
668

İskenderun Belediyesi’nde %20…

İSKENDERUN BELEDİYESİNDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEVİNCİ İskenderun Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında 2 yılık toplu iş sözleşmesi törenle taraflar arasında imzalandı.... Devamı..

(0)
0 Yorum
655
İskenderun POST SON DAKİKA: