24 Ekim 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"belen" etiketiyle ilgili haberler

Turizm Rehberi Belen’ de

“Profesyonel Turist Rehberleri Belen’de”Hataylı profesyonel turist rehberler ve TURSAB BYK Hatay Sekreteri İbrahim Yavuz, Belendeki tarihi yapıları gün yüzüne çıkarmak amacıyla yaptığı... Devamı..

(0)
0 Yorum
2161

Belen’de ATEŞ Rüzgarı

2019 yerel seçimlerinde MHP’den Belen Belediye Başkanlığına aday adaylığını koyan İskenderun Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç Dr. Alparslan Ateş bilgi birikim ve... Devamı..

(1)
0 Yorum
1835

Mehmet Yücelen’ den Kutlama

Belen siyasetinin tanınmış ve sevilen esnaflarından Mehmet Yücelen Belenli hemşehrilerinin Bayramını kutladı. Mehmet Yücelen; “Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban... Devamı..

(1)
0 Yorum
1067

Özel ve Güven’den Belen’ e Çıkartma

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel; “Vakit Belen Vakti” Hatay Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel 24 Haziran seçim çalışması kapsamında, Belen ilçesi... Devamı..

(0)
0 Yorum
831

İMYO’da Kep Atma Coşkusu

Türkiye’nin en köklü yüksekokullarından biri olan İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) İskenderun Meslek Yüksekokulu (İMYO) öğrencileri kep atma töreni için bir araya geldi.... Devamı..

(0)
0 Yorum
502

Belen KTM’ den İlk İzleme Ziyareti

“BELEN KADIN TOPLUM MERKEZİ-2” PROJESİ İLK İZLEME ZİYARETİ YAPILDI Kalkınma Bakanlığı ve Hatay Valiliği tarafından desteklenen Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında finanse... Devamı..

(0)
0 Yorum
590

KOM’ DAN İKİ BAŞARILI OPERASYON

Operasyonda gözaltılar ve tutuklama var BELEN’DE UYUŞTURUCUYA GEÇİT YOK 5 kilo 150 gram esrar maddesi. Belen de.araç içerisinde. 3 şahıs gözaltına alındı.... Devamı..

(1)
0 Yorum
560

Adnan Vurucu Kaybediyor

Belen’ de bulunan Doğa Park yaşam alanı yargıya taşınmıştı. ADNAN VURUCU DAVAYI KAYBETTİ Adnan Vurucu başkanlığında bu alan işletim hak anlaşmazlığı sebebiyle... Devamı..

(0)
0 Yorum
748

Adnan Vurucu’ ya Ödül

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu; “YILIN YEREL YÖNETİCİSİ ÖDÜLÜNÜ ALDI” Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’ nin düzenlediği ve Türkiye genelinde Bir milyon yüz... Devamı..

(0)
0 Yorum
792

Belen’ de Kış Toplantısı

KIŞ TEDBİRLERİ TOPLANTISI YAPILDI Kış aylarında şiddetli hava koşullarıyla boğuşan Belen’ de yetkililer çözüm üzerine bir araya geldi. ​Kış mevsiminde olumsuz hava... Devamı..

(0)
0 Yorum
497

Belen’ e Güzel Proje

Şehitler Abidesi Sosyal Tesisinde Yapım Çalışmalarında Sona Gelindi BELEN’ E YENİ ÇEHRE Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Belen İlçesinde kalıcı çalışmalara imza... Devamı..

(0)
0 Yorum
1288

Belen’ de Karga Avına 746TL Ceza

Belen’ de kaçak av yapan bir kişi Cezaya Çarptırıldı Belen Atik Devlet Avlağı sınırları içinde belgesi olmadan av yapan bir kişiye 746... Devamı..

(0)
0 Yorum
464

Hatay’ da İlçe Başkanları Belirleniyor

Ak Parti Hatay’ da ilçe Başkanlarını Belirliyor Hatay’ da 4 ilçeden sonra üç ilçe daha yeni ilçe başkanları belirlendi. İşte Belen- Dörtyol... Devamı..

(1)
0 Yorum
1172

HBB Belen’ e Ağırlık Veriyor

BELEN’DEKİ TESİSLERDE BAKIM ONARIM SÜRÜYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), ilçelerde bulunan terfi istasyonları, su depoları, su kuyularında ve... Devamı..

(0)
0 Yorum
635

FLAŞ! Hatay’ da Terörist Avı

BİRİ ÖLÜ 4 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ. Bölgede Operasyonlar devam ediyor. Belen İlçesi Topboğazı Bölgesi’nde Özel Harekat Polisleri ve Jandarma takip ettikleri... Devamı..

(0)
0 Yorum
1872

Belen’ de İftar

Başkan Vurucu İftar yemeklerinde halkla buluşuyor Belen Belediyesi, Ramazan ayında düzenlediği iftar yemekleri ile halkla buluşmasını bu yıl da sürdürüyor. Ötençay, Şenbük,... Devamı..

(0)
0 Yorum
523

HAS Turizm’in YÜCELEN Değeri

Hatay’ ın Gururu Has Turizm Belen’ de Belen’de Has Turizm Mehmet Yücelen Fark Yaratacak Dünya devi olan ve Türkiye’ nin en büyük... Devamı..

(2)
0 Yorum
2362

Belenli Çocuklar 23 Nisan’ ı Kutladı

Belediyenin organizasyonu ile Belen’de Çocuk Şenliği Belediye Başkanı Adnan Vurucu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları unutmadı. Belenli çocukların katılımıyla... Devamı..

(0)
0 Yorum
632
İskenderun POST SON DAKİKA: