30 Mayıs 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"çelik-iş sendikası" etiketiyle ilgili haberler

Çelik-İş İşçilerle Her zaman Bir Araya Geliyor

Çelik İş Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreteri Bayram Altun bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi İSDEMİR’ de alın teri ve emeğin’den başka... Devamı..

(0)
0 Yorum
602

Çelik İş Sendikası’na Ne Oldu?

İskenderun’ da köklü sendikal faaliyetlerde bulunan ve önemli kuruluşların sendika yetkisi ile uzun yıllar işçi haklarını savunan Çelik İş Sendikası İskenderun’ da... Devamı..

(0)
0 Yorum
626

“Genel Müdür fabrikayı sağlıksız yönetiyor…”

OYAK ve İsdemir mağdurları kararlı Mustafa Bozkurt “Genel Müdür fabrikayı sağlıksız yönetiyor…” OYAK ve İsdemir mağdurları olarak alınan işten çıkartılan yaklaşık 800... Devamı..

(0)
0 Yorum
1321

Başsavcı Akın, Çelik-İş Sendikası’nı Ziyaret Etti

İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın, Çelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi’nde Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül’e iade-i ziyarette... Devamı..

(0)
0 Yorum
950

Çelik-İş, İşçi Kıyımına Karşı Açlık Grevine Gidiyor!

Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Demir, OYAK ve İSDEMİR Yönetimi adına bazı vardiya amirlerinin tehditle, işçilerin Çelik-İş Sendikası’ndan istifa ettirilip, Türk Metal... Devamı..

(0)
0 Yorum
1144

M.Kamil Turan’dan Çelik-İş’e Ziyaret

CHP Hatay Milletvekili Aday Adayı İnşaat Mühendisi Mustafa Kamil Turan ve çalışma arkadaşları ÇELİK-İŞ (Çelik Sanayi İşçileri Sendikası) İskenderun Şubesini ziyaret ederek... Devamı..

(0)
0 Yorum
768

Çelik-İş Zafere Çok Yakın!

İsdemir’de Türk Metal sendikası ile girdiği yetki mücadelesinde ezici bir üstünlük kuran Çelik-İş Sendikası Zafere çok yakın!   Türk Metal Sendikası İskenderun... Devamı..

(0)
0 Yorum
802

Çelik-İş Tam Yol İleri!

“Bundan sonra daha çok çalışacağız” Çelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi 7. Olağan Genel Kurulu İsdemir Konferans Salonu’nda tam bir beraberlik ve dostluk havasında... Devamı..

(0)
0 Yorum
1109

Çelik-İş’te “Bayram” Havası!

Türk Metal Sendikası, İsdemir’de yetkiyi kazanacağım derken; Hac görevinden dönen Bayram Altun’u hesaba katmadı. Arefe’yi gören Türk Metal Sendikası, “Bayram”ı göremedi. Çelik-İş... Devamı..

(0)
0 Yorum
1184

Gül: Ucuz işçiliğe dur denilmeli

Çelik – İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül: Doğu Akdeniz’de bu kadar hızlı yatırımların sonuçlarından biri de ucuz işçilik, nedeni ise sendikaların... Devamı..

(0)
0 Yorum
893
İskenderun POST SON DAKİKA: