06 Aralık 2019 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
"cengiz gül" etiketiyle ilgili haberler

Çelik İş Sendikası’na Ne Oldu?

İskenderun’ da köklü sendikal faaliyetlerde bulunan ve önemli kuruluşların sendika yetkisi ile uzun yıllar işçi haklarını savunan Çelik İş Sendikası İskenderun’ da... Devamı..

(0)
0 Yorum
582

BU PROJE İŞ DÜNYASININ İHTİYACINI KARŞILAR

AB kapsamında uygulamaya konulan ve ilk olarak İskenderun’da uygulanan Zaman Entegre Zamanı projesinde konuşan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil önemli mesajlar verdi. Ülkemizin ekonomik... Devamı..

(0)
0 Yorum
569

Başsavcı Akın, Çelik-İş Sendikası’nı Ziyaret Etti

İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın, Çelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi’nde Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül’e iade-i ziyarette... Devamı..

(0)
0 Yorum
903

Genel Başkan Gül, Güven Tazeledi

Ankara Başkent Öğretmen Evi Konferans Salonu’nda yapılan 13. Olağan Genel Kurulda A. Cengiz Gül, güven tazeleyerek yeniden Çelik-İş Genel Başkanı seçildi. Coşkulu... Devamı..

(0)
0 Yorum
587

Türk-Metal’den Çelik-İş’e Toplu Katılım!

Türk-Metal’den Çelik-İş sendikasına toplu katılımın yaşandığı program, Çelik-İş sendikasının gövde gösterisine döndü! Programa Bekir Altan’ın yanı sıra Çelik İş Genel Başkanı Cengiz... Devamı..

(0)
0 Yorum
984

İdçspor, Körfez İskenderunspor oldu!

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden İskenderun Demir Çelik Spor Kulübü olağanüstü kongresi yapıldı. Takımın ismi Körfez İskenderunspor olurken, Kulüp... Devamı..

(0)
0 Yorum
1273

Çelik-İş Tam Yol İleri!

“Bundan sonra daha çok çalışacağız” Çelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi 7. Olağan Genel Kurulu İsdemir Konferans Salonu’nda tam bir beraberlik ve dostluk havasında... Devamı..

(0)
0 Yorum
979

Bedelsiz Hisselerle İlgili Müjde’yi Sadullah Ergin Verdi!

İsdemir Vakfı Bilgilendirme Toplantısı yapıldı İskenderun Demir ve Çelik A.Ş. Çalışanları Yardımlaşma Sandığı Vakfı, İsdemir’in Bedelsiz Hisse Hak Sahipleri için, düzenlemiş olduğu... Devamı..

(0)
0 Yorum
1325

Bu Daha Başlangıç!

Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer`in tesis hamlesiyle başlayan Büyük İskenderunspor Projesi, şimdiden Anadolu’nun en büyük kulübü olacak! BU DAHA BAŞLANGIÇ İTSO’da İskenderunspor... Devamı..

(0)
0 Yorum
695

Büyük İskenderunspor Geliyor!

Yıllardır İskenderun’da herkesin hayalini kurduğu “Büyük İskenderunspor” için artık nefesler tutuldu! Türkiye’nin en büyük ilçesi olmasına karşın şimdiye dek üst düzey liglere... Devamı..

(0)
1 Yorum
1497

Gül: Ucuz işçiliğe dur denilmeli

Çelik – İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül: Doğu Akdeniz’de bu kadar hızlı yatırımların sonuçlarından biri de ucuz işçilik, nedeni ise sendikaların... Devamı..

(0)
0 Yorum
834

ÇİRKİN:İki Sendikaya da Eşitiz

İskenderun gündemine yerleşen İSDEMİR’deki sendika mücadele konusunu değerlendiren Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Adnan Şefik Çirkin İsdemir’de çalışan işçilerin sendikal tercihinde parti... Devamı..

(0)
0 Yorum
579

MMK’da Erken Bayram!

Günlerdir grevin sürdüğü, bir Rus yatırımı olan MMK Metalurji’de taraflar Bayram öncesi anlaşmaya vardı!   iskenderunpost.com istihbarat ekibinin edindiği bilgiye göre gündüz... Devamı..

(0)
2 Yorum
662

İSDEMİR’de Mutlu Son!

İsdemir grevinde mutlu son! Her iki taraf, Ankara’da bir araya gelerek 21 gündür süren grevi noktalandırdı! Çalışma Bakanı Faruk Çelik, Adalet Bakanı... Devamı..

(0)
0 Yorum
863

KKTC’den Çelik-İş’e Destek

Kıbrıslı Sendikacıların ziyareti sırasında Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Metin Önde, Şube Sekreteri Hacı Gönül, Şube teşkilatlandırma Sekreteri Musa Okcu, Şube Eğitim... Devamı..

(0)
0 Yorum
584
İskenderun POST SON DAKİKA: