29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"fuat tosyalı" etiketiyle ilgili haberler

Tosyalı Ailesi Forbes Listesinde!

Forbes dergisi Türkiye’nin en zengin isimlerini açıkladığı listede birinci sırayı 4.8 milyar dolarlık servetiyle Murat Ülker alırken, Tosyalı Holding yönetim kurulu başkan... Devamı..

(0)
0 Yorum
3216

İSTE’ de Fuat Tosyalı Söyleşisi

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), öğrencilerini iş dünyasının tecrübeli isimleri ile buluşturmaya devam ediyor. Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat TOSYALI’ nın konuşmacı... Devamı..

(0)
0 Yorum
782

Arsuz standına Fuat Tosyalı ve Yaşar Toksoy Ziyareti

Bu yıl Feshane’de 5’incisi düzenlenen İstanbul’da Hatay Günleri etkinliği kapsamında Arsuz Belediyesi standını Türkiye’nin çelik devi Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat... Devamı..

(1)
0 Yorum
1003

Fuat Tosyalı’dan Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne Afrika açılımı

Türkiye’nin Davos’u olarak adlandırılan Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde Fuat Tosyalı, Afrika pazarındaki fırsatları ve burada yatırım yapmak isteyen girişimcilere deneyimlerini aktardı. Türkiye’nin lider... Devamı..

(0)
0 Yorum
942

Fahri Konsolos Şerif Tosyalı

Karadağ (Montenegro)’ın Hatay, Osmaniye, Adana ve Mersin illerini kapsayan Fahri Konsolosluk açılış töreni uzun yıllar unutulmayacak görkemli bir törenle açıldı. Açılış töreninde... Devamı..

(0)
0 Yorum
2059

Bu Daha Başlangıç!

Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer`in tesis hamlesiyle başlayan Büyük İskenderunspor Projesi, şimdiden Anadolu’nun en büyük kulübü olacak! BU DAHA BAŞLANGIÇ İTSO’da İskenderunspor... Devamı..

(0)
0 Yorum
851
İskenderun POST SON DAKİKA: