15 Temmuz 2018 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
"hatay" etiketiyle ilgili haberler

HBB Satranç Kursu Devam Ediyor

HBB’NİN SATRANÇ KURSUNA YOĞUN İLGİ Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Hatay’ı spor kenti yapmak adına hayata geçirdiği projelerden biri... Devamı..

(0)
0 Yorum
143

Kimyeci “HBB 11 Milyon Liramızı Ödemiyor”

BAŞKAN KİMYECİ; “HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE BUGÜNE KADAR YAKLAŞIK 195 MİLYON TL. ÖDEME YAPTIK, ANCAK HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 11 MİLYON TL’LİK ALACAĞIMIZI ÖDEMİYOR.”... Devamı..

(0)
0 Yorum
210

Vergi Borçları Yapılandırılması Anlatıldı

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol İTSO’da Borçların yeniden yapılandırılması ve son çıkan kanun ile ilgili bilgiler verdi. Hatay Vergi Dairesi Başkanı... Devamı..

(0)
0 Yorum
142

HATMEK’ ten Ücretsiz Resim Kursu

HATMEK’TE RESİM KURSU YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR ÜCRETSİZ RESİM KURSU İLE GENÇ YETENEKLER KEŞFEDİLİYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı... Devamı..

(0)
0 Yorum
123

Ak Parti’ de Bayram Havası

AK Parti Hatay Milletvekilleri Hatay İl Başkanı İbrahim Güler’le birlikte ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek teşekkür ettiler. AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram... Devamı..

(0)
0 Yorum
319

Köşebaşında Görülmemiş Kaza!

Antakya’ da görenleri hayrete düşüren kaza… Antakya Merkez Köprübaşında nedeni bilinmeyen bir sebepten ötürü Asi Nehri köprüsüne çıkan araç herkesi korkuttu. Yüksek... Devamı..

(0)
0 Yorum
817

Abdulkadir Özel’den Bayram Kutlaması

Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Abdülkadir Özel Hatay da ve İskenderun’ da hemşehrilerin bayramını kutladı. İskenderun Bayram namazı sonrası halkla bir araya... Devamı..

(0)
0 Yorum
172

Hatay’ da Bayramlaşma Sevinci

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir araya gelen Hatay ilinin önemli isimleri, birlik ve beraberlik mesajı vererek bayramlaştı. Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Antakya Atatürk... Devamı..

(0)
0 Yorum
206

Zabıta’ dan Gıda Denetlemesi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, ilçelerde gıda satışı yapan iş yerlerine yönelik bayram öncesi denetim gerçekleştiriyor. HBB Zabıta Dairesi Başkanlığı... Devamı..

(0)
0 Yorum
71

Seyfi Dingil’ den Karne Hediyesi

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’DEN ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, eğitime her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirtti. Belediye Başkanı Seyfi... Devamı..

(0)
0 Yorum
123

İbrahim Güler Hatay’ ın Dört Bir Yanında

İBRAHİM GÜLER DUR DURAK BİLMİYOR 24 Haziran Erken Seçim açıklamasından yoğun çalışma programına giren Hatay İl Başkan ve yönetimi takdir toplamaya devam... Devamı..

(0)
0 Yorum
292

HATAY İLK 5′ GİRECEK

15 Temmuz Gazisi, AK Parti Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Ecz. Hacı Bayram Türkoğlu, Hatay Memur-SEN İl Temsilciliğini Ziyaret Etti ve Memur-SEN... Devamı..

(0)
0 Yorum
501

Işık Şener’den “Oy Verme Algısı”

“Reise oy verip vekillikte vermeme” algısı kaybolmaya, yerini hem Recep Tayyip Erdoğan’ a hemde onun kararlarına destek çıkacak vekillerin 301′ i mutlak... Devamı..

(0)
0 Yorum
204

Hatayspor Forma Reklamında Anlaştı

Son günlerde hareketli günler geçiren TFF 2. Lig Kırmızı Grup şampiyonu Hatayspor, mücadele edeceği 1. Lig için reklam anlaşması imzaladı. Hatayspor Osman Çalgın... Devamı..

(0)
0 Yorum
162

HBB’ den Yol Çalışmalarına Devam

HBB YOL ÇALIŞMALARINA ARA VERMİYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), gerek altyapı gerek üstyapı çalışmalarında dünya standartlarında kaliteli hizmetler üretmeye devam ediyor. Hatay halkının... Devamı..

(0)
0 Yorum
126

Seyfi Dingil; Güçlü Meclis Güçlü Türkiye

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: GÜÇLÜ MECLİS, GÜÇLÜ HÜKÜMET, GÜÇTÜ TÜRKİYE İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti ile birlikte ülkemizin ve... Devamı..

(0)
0 Yorum
168

TÜGVA’ dan Kaymakam Sotürk’ e Ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Hatay İl Temsilcisi Sinan Köklü ve beraberindeki çalışma ekibi, İlçemiz Kaymakamı Sayın Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti. 25... Devamı..

(0)
0 Yorum
234

Işık Şener Yazdı; “Fransız Aday Olsun”

Hatay’ da en çok övündüğümüz mesele “77 milletten, görüş ve inançtan bir arada yaşıyoruz.” lafları iken icraatta ne yazık ki mikro milliyetçilik... Devamı..

(0)
0 Yorum
121
İskenderun POST SON DAKİKA: