23 Eylül 2018 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
"hatay" etiketiyle ilgili haberler

Soydan İlçe İlçe Geziyor

Hatay Ak Parti Kurucularından ve 2001 yılı İskenderun Kurucu Başkanı olan eski Milletvekili Mehmet Soydan ziyaretlere devam ediyor. “SOYDAN GÖNÜLLERDE” 2002-2007 yılları... Devamı..

(1)
0 Yorum
1238

REYHANLILAR DERNEK BAŞKANI ESAT GÜMÜŞBAŞ VARLIĞINI HİSSETTİRİYOR İskenderun’da yeni yönetimi ile adından söz ettiren Reyhanlılar Derneği, çalışmalarını ve faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor. İskenderun’da... Devamı..

(0)
0 Yorum
130

Abdülkerim Güven ile Gündeme Dair

ABDÜLKERİM GÜVEN İLE GÜNDEM SİYASET ÜZERİNE… Gazeteci yazar Işık Şener ile gündeme ilişkin röportaj yapan Abdülkerim Güven Türkiye, Hatay ve İskenderun gündemine... Devamı..

(2)
0 Yorum
2519

HBB’DEN DİLENCİ OPERASYONU

HBB ZABITA EKİPLERİ DİLENCİLERE GÖZ AÇTIRMIYOR Hatay halkının güvenliği ve huzur için Hatay’ın 15 ilçesinde önlemler alan HBB 1.Bölge Zabıta Şube Müdürlüğüne... Devamı..

(0)
0 Yorum
232

Türkoğlu’ ndan Malazgirt Kutlaması

GAZİ VEKİL TÜRKOĞLU, MALAZGİRT ZAFERİNİ KUTLADI 15 Temmuz Gazisi Olan AK Parti Hatay Milletvekili, MKYK Üyesi, Ecz. Hacı Bayram Türkoğlu, Malazgirt Zaferinin... Devamı..

(0)
0 Yorum
280

Necati Yıldız’dan Kutlama

Av. Necati Yıldız hemşehrilerinin Kurban Bayramını kutladı Arsuz’ un tanınan ve sevilen simalarından CHP Arsuz Belediye Başkanı Aday Adaylığı ile siyasette ivme... Devamı..

(0)
0 Yorum
170

Abdülkerim Güven’ den Kutlama

Ak Parti İskenderun Kurucu Ilçe Genclik Kolları Başkanlığı yapan 27. Dönem Hatay 6. Sıra Milletvekili Adayı olan Abdülkerim Güven; ” Halkımızın huzur,... Devamı..

(0)
0 Yorum
271

Işık Şener’ in Kaleminden HBB’ ye…

BATTI ÇIKTI’ da görülmemiş maddi tuhaflıklar! HBB İller Bankasından bizzat Lütfü Savaş Battı Çıktı için 94 Milyon TL borçlanmış ve şuan ki... Devamı..

(0)
0 Yorum
302

HBB Ağustos Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

HBB AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun 13’üncü maddesi gereğince Ağustos Ayı Olağan Toplantısı,... Devamı..

(0)
0 Yorum
161

Kırıkhanspor’da Hacıoğlu Sesleri

Kırıkhanspor’ un genç ve güçlü adayı Yusuf Hacıoğlu projeleriyle göz dolduruyor. “HER ŞEY KIRIKHAN SPORUMUZUN GELECEĞİ İÇİN” Yeni sezona Bölgesel Amatör Liginde... Devamı..

(0)
0 Yorum
704

HBB Satranç Kursu Devam Ediyor

HBB’NİN SATRANÇ KURSUNA YOĞUN İLGİ Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Hatay’ı spor kenti yapmak adına hayata geçirdiği projelerden biri... Devamı..

(0)
0 Yorum
243

Kimyeci “HBB 11 Milyon Liramızı Ödemiyor”

BAŞKAN KİMYECİ; “HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE BUGÜNE KADAR YAKLAŞIK 195 MİLYON TL. ÖDEME YAPTIK, ANCAK HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 11 MİLYON TL’LİK ALACAĞIMIZI ÖDEMİYOR.”... Devamı..

(0)
0 Yorum
406

Vergi Borçları Yapılandırılması Anlatıldı

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol İTSO’da Borçların yeniden yapılandırılması ve son çıkan kanun ile ilgili bilgiler verdi. Hatay Vergi Dairesi Başkanı... Devamı..

(0)
0 Yorum
192

HATMEK’ ten Ücretsiz Resim Kursu

HATMEK’TE RESİM KURSU YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR ÜCRETSİZ RESİM KURSU İLE GENÇ YETENEKLER KEŞFEDİLİYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı... Devamı..

(0)
0 Yorum
246

Ak Parti’ de Bayram Havası

AK Parti Hatay Milletvekilleri Hatay İl Başkanı İbrahim Güler’le birlikte ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek teşekkür ettiler. AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram... Devamı..

(0)
0 Yorum
398

Köşebaşında Görülmemiş Kaza!

Antakya’ da görenleri hayrete düşüren kaza… Antakya Merkez Köprübaşında nedeni bilinmeyen bir sebepten ötürü Asi Nehri köprüsüne çıkan araç herkesi korkuttu. Yüksek... Devamı..

(0)
0 Yorum
886

Abdulkadir Özel’den Bayram Kutlaması

Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Abdülkadir Özel Hatay da ve İskenderun’ da hemşehrilerin bayramını kutladı. İskenderun Bayram namazı sonrası halkla bir araya... Devamı..

(0)
0 Yorum
209

Hatay’ da Bayramlaşma Sevinci

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir araya gelen Hatay ilinin önemli isimleri, birlik ve beraberlik mesajı vererek bayramlaştı. Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Antakya Atatürk... Devamı..

(0)
0 Yorum
252
İskenderun POST SON DAKİKA: