17 Temmuz 2019 Çarsamba
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
"hatsu" etiketiyle ilgili haberler

Karayılan Su Taşması

KARAYILAN KANALİZASYON TERFİ İSTASYONU AKTİF BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), yoğun yağış nedeniyle İskenderun... Devamı..

(0)
0 Yorum
220

Görenleri Hayrete Düşürdü

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel müdürlüğü(HATSU), kentin muhtelif noktalarında tıkanmış durumda olan yağmur suyu hatlarında temizlik çalışmalarının devam ettiğini... Devamı..

(0)
0 Yorum
775

Hatsu Mayıs Toplantısı

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU) Genel Kurulu Mayıs ayı olağan toplantısı 08 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 14.00’te... Devamı..

(0)
0 Yorum
473

Arsuz’ da Altyapı Çalışması Başlıyor

KARAAĞAÇ VE NARDÜZÜ’NDE ALTYAPI ÇALIŞMALARININ TEMELİ ATILDI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, HATSU Genel Müdürlüğü tarafından Arsuz’da gerçekleştirilen altyapı çalışmalarının temel atma... Devamı..

(0)
0 Yorum
792

Arsuz Belediyesi’ nden Bilgilendirme

KARAAĞAÇ VE NARDÜZÜ ALT YAPI ÇALIŞMALARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve HATSU Genel... Devamı..

(0)
0 Yorum
364

Arsuz’a Altyapı Müjdesi

Altyapı Arsuz’a Hayırlı Olsun Arsuz’un kanayan yarası niteliğinde olan altyapı sorununun çözüme kavuştuğu müjdesini veren Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, “Altyapı Arsuz’a... Devamı..

(1)
0 Yorum
414

HATSU’ dan Su Borusu Yenileme

HATSU İçme suyu üzerine yenilemeler yapıyor Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), içmesuyunun yetersiz geldiği bölgelerin tespit edildiğini... Devamı..

(0)
0 Yorum
434

Arıtma Tesisi Hızla İlerliyor

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TESİSİ HIZLA İLERLİYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon idaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), Dünyanın 5. Avrupa’nın 2., Türkiye’nin ise ilk... Devamı..

(1)
0 Yorum
445

HATSU’ dan altyapı çalışmalarına devam

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), altyapısı olmayan ve yeni yapılan yerleşim alanlarının altyapı hizmetlerini yerine getirmek amacıyla çalışmalarını... Devamı..

(0)
0 Yorum
539

HATSU Çalışmalara Devam Ediyor

YENİ HATLAR SAYESİNDE ALTYAPISI OLMAYAN BÖLGE KALMAYACAK Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), altyapısı olmayan bölge kalmaması adına çalışmaların sürdüğünü... Devamı..

(0)
0 Yorum
465

Tıkanan Kanallar Açılıyor

TIKANAN AÇIK KANALLAR ISLAH EDİLİYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), açık yağmursuyu kanallarının ıslah yapılarak oluşan su... Devamı..

(0)
0 Yorum
382

HBB Belen’ e Ağırlık Veriyor

BELEN’DEKİ TESİSLERDE BAKIM ONARIM SÜRÜYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), ilçelerde bulunan terfi istasyonları, su depoları, su kuyularında ve... Devamı..

(0)
0 Yorum
455

Arpaderesi Suya Kavuştu

ARPADERESİ’NDEKİ SU SORUNU ÇÖZÜME KAVUŞTU Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), ilçelerde sondaj ile açılan kuyularının kuruması ve işlevini... Devamı..

(1)
0 Yorum
496

Yeni Su Tarifesi Belli Oldu

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yeni su tarifesinin Hatay halkına hayırlı uğurlu olmasını diledi. Başkan Seyfi Dingil, konu ile yaptığı açıklamada, AK... Devamı..

(1)
0 Yorum
742

Dolandırıcılara Dikkat!

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), halkı dolandırıcılara karşı uyarıyor. HBB’nin borç yapılandırmasıyla ilgili başlattığı uygulamayı fırsat bilen kötü niyetli kişiler Hatay halkını dolandırıyor. HBB,... Devamı..

(0)
0 Yorum
672

HATSU Genel Müdürlü Mehmet Çaparali

Hatay Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü’ ne Mehmet Çaparali Getirildi. Mehmet Çaparali HBB Başkanı Lütfü Savaş’ ın Antakya Belediye Başkanı olduğu dönemde de... Devamı..

(2)
0 Yorum
2050

HATSU’ DAN ÖLÜMCÜL İHMALKARLIK

İSKENDERUN BÖYLE REZALET GÖRMEDİ! İskenderun sahiline yapımı devam eden Hilton Hotel’ i için yağmur suyu yolu ve kanalizasyon tadilatı yönündeki çalışmalar nedeni bilinmeyen... Devamı..

(0)
0 Yorum
948

Aykome Yetkilileri Belen İçin Toplandı

Belen’de tarih, çevre, doğa ve peyzaj gözetilecek Geleceğimize temiz bir çevre bırakmak istediğini belirten Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, 2016’da Belen’in doğal yapısını koruyacak... Devamı..

(0)
0 Yorum
472
İskenderun POST SON DAKİKA: