24 Ekim 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"ibrahim gül" etiketiyle ilgili haberler

HBB’ nin Kardeşlik Sofrası Belen’ de

Hatay Büyükşehir Belediyesinin 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayı münasebetiyle her yıl il genelinde kurduğu kardeşlik sofralarının son durağı Belen oldu. Ramazan... Devamı..

(0)
0 Yorum
737

Erhan Aksay Körfez Maçları Başladı

Erhan Aksay Körfez Grubu Maçları Başladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından Hatay’ın Anavatana katılışı kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Erhan Aksay Futbol... Devamı..

(0)
0 Yorum
861

MHP İskenderun’ da Gül İçin Bir araya Geliyor

MHP’den Hatay Milletvekili seçildikten sonra yurtdışı oylarının oy oranlarını değiştirdiği iddiasıyla milletvekilliği düşme riski bulunan MHP Hatay Milletvekili İbrahim Gül, ilçe seçim... Devamı..

(0)
0 Yorum
1463

GÜL İçin MHP Antakya’ da…

MHP’DEN NET MESAJ: “HAKKIMIZI KİMSEYE YEDİRMEYİZ” Milliyetçi Hareket Partisi’nin milletvekilli sayısının 2’den 1’e düştüğüne dair dedikodularla ilgili açıklama yapan MHP Hatay Milletvekili... Devamı..

(0)
0 Yorum
661

İbrahim Gül’ den 15 Temmuz Yazısı

15 TEMMUZ… Hainliğin, ihanetin nasıl bir şey olduğunu geçen yıl bu günlerde gördük, yaşadık. Derinden hissettik. Öyle klasik bir darbe girişimi değildi... Devamı..

(0)
0 Yorum
826

Son Dakika: İşte MHP Adayları

26. Dönem Milletvekili Aday Adayları açıklandı. Hatay’ da MHP Listesi büyük ölçüde değişirken 25. Dönemde Milletvekilliği sıralamasında 5. sırada olan İbrahim Gül... Devamı..

(0)
0 Yorum
1169

İbrahim Gül Farkı

MHP Hatay Milletvekili A. Adayı İbrahim Gül’ü her zaman takdir etmişimdir. Bugün ziyaretime geldi, sohbet ettik.. Genç, dinamik, üstelik çok çalışkan! MHP’ye... Devamı..

(0)
0 Yorum
924

YSK, MHP’nin İskenderun itirazını kabul etti!

30 Mart 2014 yerel seçimlerinin İskenderun’da iptal edilmesi söz konusu. YSK MHP’nin itirazlarını kabul etti. İskenderun’da AK Partinin kazandığı seçimlerle alakalı MHP... Devamı..

(0)
0 Yorum
855

“Mücadelemiz Devam Edecek!”

Milliyetçi Hareket Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül, 30 Mart Yerel Seçimlerinden sonra ilk defa konuştu!   Parti Binasından basına açıklama... Devamı..

(0)
0 Yorum
604

İskenderun Seçim Anketi Sonuçlandı!

İskenderun Belediye Başkanlığı yarışı için 1 ay önce başlattığımız anket sona erdi… Seçim yasakları dolayısıyla tüm anket sonuçlarımız sitemizden kaldırıldı. İskenderun başta... Devamı..

(1)
49 Yorum
8513

Ak Parti’li Vekil: “İskenderun MHP’ye Hayırlı Olsun!”

Milliyetçi Hareket Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı İbrahim GÜL’ün, Buluttepe mahallesinde düzenlediği miting, gündeme damgasını vurdu! MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, mitingde... Devamı..

(0)
0 Yorum
1038

MHP’ye katılımlar artarak devam ediyor!

30 Mart seçim takvimi yaklaşırken MHP güçlenmeye devam ediyor. İskenderun’da yaşayan ve bugüne dek AK Parti ve CHP ye oy vermiş 35... Devamı..

(0)
0 Yorum
1370

Cemaat Hatay’da Kime Oy Verecek? İşte Cevabı!

AK Parti-Cemaat kavgası devam ederken, Cemaat mensuplarının Hatay’da hangi aday’a oy vereceği netlik kazandı!   “Hizmet” çatısı altındaki ev toplantılarında cemaat büyüklerinin,... Devamı..

(0)
1 Yorum
2064

İbrahim Gül: “Dershaneler Acilen…”

Son günlerde gündemi adeta işgal eden ve bitmek bilmeyen dershaneler konusunu MHP İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Gül’e sorduk. İşte İbrahim... Devamı..

(0)
0 Yorum
929

Böyle Rezalet Olmaz!

İpten saptan kopmuş adamlar. ABD ile birlik olmuş. Bizden vatanımızı istiyorlar. Yurdumuzu istiyorlar. Toplantılar yapıyorlar, mitingler düzenliyorlar. “Diyarbakır’ı bir yıldız yapmak, bir... Devamı..

(0)
0 Yorum
28364

Bir Kez Daha Ahmet AKÇA

Türk Eğitim-Sen Hatay 2 nolu Şubesi tarafından gerçekleştirilen 5. Olağan Genel Kurulunda Ahmet Akca güven tazeledi. İskenderun Anadolu Kız Meslek Lisesi konferans... Devamı..

(0)
0 Yorum
1071

İbrahim Gül Yazdı: Yerel Seçim Kriterleri

Tüm Türkiye’de olduğu gibi, yerel seçimler yaklaştıkça İskenderun’da siyasi hareketlilik artıyor.   Siyasi partiler; İskenderun Belediyesini kazanmak için şimdilerde planlar yapıp, seçim... Devamı..

(0)
0 Yorum
1730

Menfaatler mi? Değerler mi?

İnsanların yaşamlarını şekillendiren değerleri vardır. Bu değerler, inanç, gelenek, örf ve adet gibi unsurlardan oluşur. Bunlar içinde en önemli olanı inançtır. İster... Devamı..

(0)
0 Yorum
1063
İskenderun POST SON DAKİKA: