22 Mayıs 2019 Çarsamba
    Hava durumu güncelleniyor...
"imza" etiketiyle ilgili haberler

İTSO Giresun ile Kardeş Protokolü

Giresun ve İTSO Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası arasında Kardeş Oda... Devamı..

(0)
0 Yorum
322

Hatayspor Forma Reklamında Anlaştı

Son günlerde hareketli günler geçiren TFF 2. Lig Kırmızı Grup şampiyonu Hatayspor, mücadele edeceği 1. Lig için reklam anlaşması imzaladı. Hatayspor Osman Çalgın... Devamı..

(0)
0 Yorum
323

BEFESA’dan Toplu İş Sözleşmesi

BEFESA’DA TOPLU İŞ SÖZLEŞME SEVİNCİ  İskenderun Organize Sanayi bölgesinde (İOSB) bulunan BEFESA SİLVERMET İskenderun Çelik Tozu Geri Dönüşüm A.Ş. Fabrikasında 2018-2019 Yıllarını... Devamı..

(0)
0 Yorum
540

Payas BLD ile Hatay MEB Protokolü

PAYAS BELEDİYESİ VE HATAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİTİM-KÜLTÜR İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZA TÖRENİ DÜZENLENDİ BU PROTOKOL UNUTULMAYACAK Payas Belediye Başkanı Bekir Altan,... Devamı..

(0)
0 Yorum
492

Arsuz Karaağaçspor Bilal Özdemir’le Anlaştı

Arsuz Karaağaçspor 1967 Teknik Direktör Bilal Özdemir ile el sıkıştı. Arsuz Karaağaçspor Bilal Özdemir’ e Emanet Başarılı Teknik Direktör Özdemir önceki gün... Devamı..

(2)
0 Yorum
835

Lütfü Savaş 5.Bölge Çalışması

BAŞKAN SAVAŞ, 5’İNCİ TEŞVİK BÖLGESİNE GEÇMEYE KARARLI Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş önderliğinde ve Hatay’ın geleceğine önemli katkı sunacak... Devamı..

(0)
0 Yorum
383

Arsuz ve DiSK’ten Karşılıklı İmza

Arsuz Belediyesi, DİSK Genel-İş Sendikası ile hayırlı bir işe imza attı Arsuz’da toplu sözleşme sevinci Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, belediye bünyesinde... Devamı..

(0)
0 Yorum
535

Antakya Kentsel Dönüşüme Devam Ediyor

“Kentsel Dönüşüm Projesi’nde Hak Sahiplerinin Islak İmza Süreci Devam Ediyor” İKİNCİ İMZA TÖRENİ HAK SAHİBİ NİHAT CEMALİGİL İLE GERÇEKLEŞTİ Antakya Belediye Başkanı... Devamı..

(0)
0 Yorum
844

Mehmet Türk Dörtyol Esnafspor’da

İskenderun’ un yetiştirdiği önemli isimlerden Mehmet Türk (Şifo Mehmet) İskenderun Crystal Cafe’de Dörtyol Esnafspor ile anlaştı.  Bugün İskenderun’a gelen Dörtyol Esnafspor Başkanı... Devamı..

(0)
0 Yorum
1771

Arsuz Ve Çankaya Kardeş Şehir Oldu

Türkiye’nin EN’leri arasında yer alan ilçelerden Arsuz ve Çankaya Belediyeleri kardeş şehir oldu. “Herşey Arsuz için” Türkiye’nin coğrafik açıdan en büyük ikinci ilçesi... Devamı..

(0)
0 Yorum
416
İskenderun POST SON DAKİKA: