24 Ekim 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"işçi partisi" etiketiyle ilgili haberler

Albayrak: “Bir kez daha Samsun’a çıkıyoruz!”

İşçi Partisi İskenderun İlçe Başkanı Mehmet Albayrak, Gündeme dair bir basın açıklaması yaptı. Albayrak’ın yaptığı açıklama şöyle: “Değerli basın mensupları, saygıdeğer İskenderun... Devamı..

(0)
0 Yorum
527

Albayrak: “Perinçek’in sözleri çarpıtıldı!”

İşçi Partisi İskenderun İlçe Başkanı Mehmet Albayrak, Genel Başkanları Doğu Perinçek’in Yeni Akit Gazetesi’ne verdiği röportajın çarpıtıldığını belirtti.   “Cemaat’e karşı Ak... Devamı..

(0)
0 Yorum
1442

Hatay’da CHP’li Başkan İşçi Parti’li oldu!

CHP’den son istifa haberi Hatay’dan geldi. Samandağ’a bağlı Mızraklı Belde Başkanı Mahmut Yüksek partisinden istifa etti. Yüksek, gerekçe olarak İşçi Partisi’nin “Atatürk’te... Devamı..

(0)
0 Yorum
1340

Kılıçdaroğlu Yine Esad’ı Hedef Aldı!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Konya Ticaret Odası’nda konuştu. Yine Beşar Esad’ı hedef alan Kılıçdaroğlu’na Hatay halkının tepkisi gecikmedi.  ... Devamı..

(0)
0 Yorum
1119

“El-Nusra’dan Hesap Soracağız!”

KAMACI KATLİAMI KINADI İşçi Partisi Samandağ Belediye Başkan Adayı Selim Kamacı, Suriye’de Maan Köyünde yapılan katliamla ilgili konuştu: “Üç gün önce Suriye’nin,... Devamı..

(0)
0 Yorum
1017

İşçi Partisi Samandağ’da 2.Seçim Bürosunu Açtı!

İşçi Partisi’nin Samandağ Belediye Başkan adayı Selim Kamacı çalışmalarına hızla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta büyük bir coşkuyla Samandağ Merkez Seçim Bürosunu açan... Devamı..

(0)
0 Yorum
969

İşçi Partisi Hatay’da 2 İlçe’yi Aldı Gibi!

Hatay’da Sol seçmenlerin kalesi olarak bilinen 2 ilçe İşçi Partisi’nin olmaya çok yakın! Gezi parkı olaylarında aktif rol üstlenen ve yeni kurulan... Devamı..

(0)
2 Yorum
2385

Hatay’dan Kılıçdaroğlu’na Sert Tepki!

İşçi Partisi (İP) Hatay Defne ve Samandağ Belediye Başkan adayları ile yurttaşlar, Suriye Cumhurbaşkanı Esad’a ‘diktatör’ ve ‘katil’ denmesini asla kabul etmeyeceklerini... Devamı..

(0)
0 Yorum
1148

5 Ağustos’ta Kıyamet Kopacak!

5 Ağustos Pazartesi Silivri ceza kampüsünde görülecek olan Ergenekon davasının kritik duruşmasında karar çıkması beklenirken, Türkiye’nin dört bir yanından bazı STK üyeleri... Devamı..

(0)
0 Yorum
625
İskenderun POST SON DAKİKA: