30 Mayıs 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"isdemir" etiketiyle ilgili haberler

İsdemir’ de Cumhuriyet Coşkusu

İsdemir sitelerde çoşkulu Cumhuriyet Bayramı Kutlaması Fener Alayı yürüyüşü ile kutlandı. İsdemir genel müd yardımcısı Sabri KILIÇ , İsdemir yönetimi , ünite... Devamı..

(0)
0 Yorum
658

İSTE, İSDEMİR’e ‘Teknik Gezi’ Düzenledi

Türkiye’ nin önemli bir sanayi şehrinde okumanın, rahatlıkla bilgilerini artırabiliyor ve mesleki kariyerlerini geliştirebiliyor olmanın mutluluğunu yaşayan İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik... Devamı..

(0)
0 Yorum
952

Çelik-İş İşçilerle Her zaman Bir Araya Geliyor

Çelik İş Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreteri Bayram Altun bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi İSDEMİR’ de alın teri ve emeğin’den başka... Devamı..

(0)
0 Yorum
602

İsdemir Asya Pasifikte

Erdemir Grubu dünya hammadde ticaretinin nabzını tutan Asya Pasifik’te Geride bıraktığı 50 yılın birikimi ve 2020 yılı için belirlediği “Dünya klasında şirket olma” vizyonuyla... Devamı..

(1)
0 Yorum
667

İSDEMİR’de iş kazası: 3 işçi yaralı

Türkiye’nin sayılı entegre fabrikalarından olan İskenderun Demir Çelik A.Ş (İSDEMİR)’de iş kazası yaşandı. Saat 21.50 sularında yaşanan iş kazasında üç işçi yaralandı.... Devamı..

(0)
0 Yorum
1716

Gazeteciler İsdemir İftarında Buluştu

İSDEMİR Genel Müdürlüğü, İskenderun’da görev yapan yerel ve ulusal medya temsilcileri ile iftarda buluştu. İsdemir yönetimi tarafından geleneksel hale getirilen ve her... Devamı..

(1)
0 Yorum
678

Erdemir’den Dünya Klasında Bir Adım!

Bu yıl 50. yılını kutlayan Erdemir Grubu, ciro ve kârlılıkta yüksek performansla kapattığı 2014 yılındaki başarısının ardından 2015 yılının Forbes Global 2000... Devamı..

(0)
0 Yorum
770

“Genel Müdür fabrikayı sağlıksız yönetiyor…”

OYAK ve İsdemir mağdurları kararlı Mustafa Bozkurt “Genel Müdür fabrikayı sağlıksız yönetiyor…” OYAK ve İsdemir mağdurları olarak alınan işten çıkartılan yaklaşık 800... Devamı..

(0)
0 Yorum
1321

Çelik-İş, İşçi Kıyımına Karşı Açlık Grevine Gidiyor!

Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Demir, OYAK ve İSDEMİR Yönetimi adına bazı vardiya amirlerinin tehditle, işçilerin Çelik-İş Sendikası’ndan istifa ettirilip, Türk Metal... Devamı..

(0)
0 Yorum
1144

“İSDEMİR’de Yetki Çelik İş’in Olacak”

Çelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Demir İskenderun Demir çelik Fabrikalarında süren yetki sürecinin hukuki süreç çerçevesinde gerçekten hak eden Çelik... Devamı..

(0)
0 Yorum
988

Çelik-İş Zafere Çok Yakın!

İsdemir’de Türk Metal sendikası ile girdiği yetki mücadelesinde ezici bir üstünlük kuran Çelik-İş Sendikası Zafere çok yakın!   Türk Metal Sendikası İskenderun... Devamı..

(0)
0 Yorum
802

Türk-Metal’den Çelik-İş’e Toplu Katılım!

Türk-Metal’den Çelik-İş sendikasına toplu katılımın yaşandığı program, Çelik-İş sendikasının gövde gösterisine döndü! Programa Bekir Altan’ın yanı sıra Çelik İş Genel Başkanı Cengiz... Devamı..

(0)
0 Yorum
1067

“Türk-Metal’e İnanmayın, Perişan Olursunuz!”

Görevinden istifa eden ve yazılı açıklama yapan Türk-Metal Sendikası Genel Teşkilat Sekreteri ve Teşkilatlanma Uzmanı Yavuz Gökçe, İSDEMİR çalışanlarına da sendika değiştirme... Devamı..

(2)
8 Yorum
7908

Çelik-İş Tam Yol İleri!

“Bundan sonra daha çok çalışacağız” Çelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi 7. Olağan Genel Kurulu İsdemir Konferans Salonu’nda tam bir beraberlik ve dostluk havasında... Devamı..

(0)
0 Yorum
1109

Ve Mutlu Son! İşte Hak Sahipleri!

Uzun yıllardır yılan hikayesine dönen İsdemir %11’lik hisselerinde mutlu son! Gecesini gündüzüne katarak çalışan İsdemir Vakfı Başkanı Bayram Altun resmi açıklamayı yaparak... Devamı..

(1)
2 Yorum
10720

Çelik-İş’te “Bayram” Havası!

Türk Metal Sendikası, İsdemir’de yetkiyi kazanacağım derken; Hac görevinden dönen Bayram Altun’u hesaba katmadı. Arefe’yi gören Türk Metal Sendikası, “Bayram”ı göremedi. Çelik-İş... Devamı..

(0)
0 Yorum
1184

Gül: Ucuz işçiliğe dur denilmeli

Çelik – İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül: Doğu Akdeniz’de bu kadar hızlı yatırımların sonuçlarından biri de ucuz işçilik, nedeni ise sendikaların... Devamı..

(0)
0 Yorum
893
İskenderun POST SON DAKİKA: