19 Eylül 2018 Çarsamba
    Hava durumu güncelleniyor...
"iskenderun belediyesi" etiketiyle ilgili haberler

Seyfi Dingil’ den Otogar Ziyareti

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’DEN OTOGAR ESNAFINA ZİYARET İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, halk hizmet noktasında toplumun her kesimi ile fikir alış verişinde bulunduklarını... Devamı..

(0)
0 Yorum
541

İskenderun KentPark Projesi Başlıyor

KENT PARKI PROJESİ 100’GÜNDE HİZMETE AÇILACAK İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, bir süre önce yer teslimi yapılan kent parkı projesinin 100 gün... Devamı..

(0)
0 Yorum
268

İskenderun Meclisinde Önemli Teklif!

İskenderun Belediye Meclis Toplantısı Gündemdışı Konular Önemli İstişareler! “ANTAKYA GİBİ LOBİ KURAMADIK!” Ak Parti Grup Başkan Vekili Meclis Üyesi Abit Erol;“Maalesef İskenderun’da... Devamı..

(0)
0 Yorum
346

Sahile İskenderun Logosu

SAHİLE “İSKENDERUN” YAZILI ŞEHİR LOGOSU YERLEŞTİRİLDİ İskenderun Belediyesi tarafından Sahil Atatürk Bulvarı üzeri, anıt alanının giriş kısmında bulunan alana “İSKENDERUN” yazılı şehir... Devamı..

(0)
0 Yorum
191

İskenderun Belediyesi’ nden Alternatif Yollar

BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: YENİ YOLLAR AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kent genelinde trafiği rahatlatmak için yeni yollar açmaya... Devamı..

(0)
0 Yorum
270

İskenderun Belediyesi’ nden Çöp Devrimi

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: YER ALTI ÇÖP KONTEYNERİ PROJESİ BAŞLADI İskenderun Belediyesi çevre konusunda da örnek projelere imza atmaya devam ediyor.... Devamı..

(0)
0 Yorum
344

Işık Şener’ den Siyasi Gündem

SEYFİ DİNGİL İSTİFA AÇIKLAMASI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ile dün telefonda hakkında çıkan istifa haberlerini sordum. Cevap olarak bana; “Böyle bir... Devamı..

(0)
0 Yorum
469

İskenderun Belediyesi’nden Parklara Bakım

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: OYUN GRUPLARINA PERİYODİK BAKIM YAPILIYOR İskenderun Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü kent genelinde hasar gören oyun parkları ve... Devamı..

(0)
0 Yorum
158

Seyfi Dingil’ e Hastalardan Teşekkür

HASTANELER ARASI ÜCRETSİZ ULAŞIM HİZMETİ DEVAM EDİYOR İskenderun Belediyesi birçok sosyal proje imza atıyor. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”İskenderun Belediyesi olarak kentimizde... Devamı..

(0)
0 Yorum
272

Belediye’ den Yüzme Havuzu

İSKENDERUN BELEDİYESİ YÜZME HAVUZU AÇILIYOR! İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yüzme havuzunun genel bakım ve temizlik işlemlerinin yapıldığını belirtti. İskenderun Belediyesi Temizlik... Devamı..

(0)
0 Yorum
304

Vera Boulevard Cafe’ dan Görkemli Açılış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ve işletme ortakları Mustafa Özen, Avukat Bülent Akbay, Burak Nur ile Egemen... Devamı..

(0)
0 Yorum
453

24 Haziran Ülkemiz İçin Milattır

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: 24 HAZİRAN TARİHİ ÜLKEMİZ İÇİN BİR MİLAT İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ülkemiz için çok büyük bir... Devamı..

(0)
0 Yorum
247

Seyfi Dingil’den Bayram Kutlaması

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: TÜM HALKIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kardeşliğin, dostluğun, barışın, birlik ve beraberliğin... Devamı..

(0)
0 Yorum
177

Seyfi Dingil’ den Karne Hediyesi

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’DEN ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, eğitime her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirtti. Belediye Başkanı Seyfi... Devamı..

(0)
0 Yorum
146

İbrahim Gül’ den Belediye’ ye Ziyaret

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI GÜL’DEN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL’E ZİYARET İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,24 Haziran’da Cumhur İttifakının seçimlerden başarılı bir şekilde çıkacağını... Devamı..

(0)
0 Yorum
299

Seyfi Dingil Down Sendromlularla Eğlendi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Çocuk Oyun Ve Spor Kulüpleri Konfederasyonu ve Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen oyun karavanını ziyaret... Devamı..

(0)
0 Yorum
185

Seyfi Dingil İftarda Halkı Dinliyor

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL İFTAR SONRASI SORUNLARI DİNLİYOR İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, vatandaşların sorunları çözmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti. Belediye... Devamı..

(0)
0 Yorum
302

5 Temmuz Stadı Lige Yetişecek

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil talimat verdi, ve hummalı çalışma başlatıldı. “5 TEMMUZ STADI YENİ SEZONA HAZIR OLACAK” Uzun zamandan beri atıl... Devamı..

(0)
0 Yorum
676
İskenderun POST SON DAKİKA: