19 Kasım 2018 Pazartesi
    Hava durumu güncelleniyor...
"iskenderun belediyesi" etiketiyle ilgili haberler

Yıldırımtepe Mahallesine Taziye Evi

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: YILDIRIMTEPE TAZİYE EVİ YAPIMI DEVAM EDİYOR İskenderun Belediyesi tarafından Yıldırımtepe Mahallesinde sürdürülen taziye evi inşaatı tüm hızıyla... Devamı..

(0)
0 Yorum
184

Galibiyetin Adı Seyfi Dingil…

İskenderun Belediyespor biliyorsunuz ki doğru düzgün destek görmeden, kendi yağında hatta futbolcularına bile taksitlere bölerek ödeme yapan, eskiden bu halkın trilyonları verilerek... Devamı..

(0)
0 Yorum
190

Başkentte İskenderun Standına Yoğun İlgi

BAŞKENTTE İSKENDERUN STANDI ZİYARETÇİ AKININA UĞRUYOR Hatay’ ın hem ulusal hem de uluslararası alanda tanınırlığını sağlamaya yönelik olarak bu yıl 7.’si düzenlenen... Devamı..

(0)
0 Yorum
235

İbadethane Temizliğine Devam

İSKENDERUN BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ İBADETHANELERDE TEMİZLİK ÇALIŞMALARI ÖZENLE SÜRDÜRÜYOR İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri sosyal belediyecilik kapsamında şehir genelinde... Devamı..

(0)
0 Yorum
195

Uğur Feriz’ den Yoğun Program

Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Uğur Feriz; YÜKSEK TEMPO ÇALIŞIYOR İskenderun Ak Parti’ de başarılı ilçe başkanlığı yapan Uğur Feriz... Devamı..

(1)
0 Yorum
282

Seyfi Dingil’ den Kutlama

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL: CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Seyfi Dingil, yayımladığı... Devamı..

(0)
0 Yorum
158

Yabancı Öğrencilerden El Sanatları

YABANCI ÖĞRENCİLERDEN SANAT SOKAĞINDA EL SANATLARI SERGİSİ Bulgaristan, Litvanya, İtalya, Makedonya ve Romanya’dan kentimize gelen 42 yabancı öğrenci İskenderun’da sergi açtı. İskenderun... Devamı..

(0)
0 Yorum
238

Muhtarlardan Seyfi Dingil’ e Plaket

MUHTARLARDAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR PLAKETİ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, muhtarlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde halk hizmet çalıştıklarını belirtti. Belediye... Devamı..

(0)
0 Yorum
248

Öğrenciler’ den Seyfi Dingil’ e Sunum

ÖĞRENCİLER PROJELERİNİ BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E SUNDU İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin her zaman yanlarında olduklarını belirtti. İskenderun Doğru... Devamı..

(0)
0 Yorum
113

İskenderun Galerisinde Sergi Açıldı

İSKENDERUN BELEDİYESİ SANAT GALERİSİNDE RESİM SERGİSİ AÇILDI İskenderun Belediyesi sanat galerisinde “lal renkler her dili konuşur ”adlı resim sergisi açıldı. Serginin açılışına... Devamı..

(0)
0 Yorum
486

İskenderun Belediyesi’nden Fiyat Denetimi

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yapılan etiket ve fiyat denetimi ile işletmelerin haksız kazanç elde etmesinin önüne geçiliyor. Döviz kurlarındaki hareketlilik bahanesiyle... Devamı..

(0)
0 Yorum
594

İskenderun BLD’ den Okullara Destek

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: EĞİTİME DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, eğitime her zaman destek olmaya devam edeceklerini... Devamı..

(0)
0 Yorum
243

Denizciler Mahallesine Parke

İSKENDERUN BELEDİYESİ FEN İŞLERİ DENİZCİLER’DE YOLLARA PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMASI YAPIYOR İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kent genelinde ihtiyaç duyulan bölgelerde... Devamı..

(0)
0 Yorum
362

Seyfi Dingil’ den Esnaf Ziyaretleri

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL ESNAFLARI VE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ Yerel yönetim anlayışı çerçevesinde sosyal belediyecilik ilkesi ile hareket eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi... Devamı..

(0)
0 Yorum
422

Seyfi Dingil’ e Teşekkür

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E YOL TEŞEKKÜRÜ İskenderun Belediyesi, şehir merkezinde, tüm mahallelerde ve yayla yollarında yeni yol açma, genişletme ve düzenleme çalışmalarına... Devamı..

(0)
0 Yorum
427

HADO İskenderun’ da Masaya Yatırıldı

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: HADO SORUNUN ÇÖZÜLMESİNDEN YANAYIZ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, gündemde bulunan HADO konusunda çözümden yana olduklarını belirtti. İskenderun Belediyesi... Devamı..

(0)
0 Yorum
755

Kent Park Törenle Temel Atıldı

KENT PARKININ TEMEL ATMA TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ İskenderun Belediyesi tarafından yaptırılacak olan kent parkının temel atma töreni büyük bir çoşkuyla... Devamı..

(0)
0 Yorum
542

Seyfi Dingil’ den Otogar Ziyareti

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’DEN OTOGAR ESNAFINA ZİYARET İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, halk hizmet noktasında toplumun her kesimi ile fikir alış verişinde bulunduklarını... Devamı..

(0)
0 Yorum
641
İskenderun POST SON DAKİKA: