23 Eylül 2018 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
"iskenderun kaymakamı" etiketiyle ilgili haberler

Kaymakam Muhtar İstişare Toplantısı

Sayın Cumhurbaşkanımızın Muhtarlarımıza yönelik yaptığı rutin toplantılar ile İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda ülkemiz genelinde uygulanmakta olan “Muhtarlarla Buluşma Toplantısı” ve “Güvenlik İstişare... Devamı..

(0)
0 Yorum
213

TÜGVA’ dan Kaymakam Sotürk’ e Ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Hatay İl Temsilcisi Sinan Köklü ve beraberindeki çalışma ekibi, İlçemiz Kaymakamı Sayın Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti. 25... Devamı..

(0)
0 Yorum
259

Dünya Bankası’ndan Soytürk’ e Ziyaret

İskenderun Kaymakamı Soytürk’ e Ziyaret Çeşitli temaslarda bulunmak üzere İskenderun’a gelen Dünya Bankası (World Bank) Türkiye Direktörü Johannes Zutt ve beraberindeki heyet,... Devamı..

(0)
0 Yorum
230

Seyfi Dingil ve Meclis Üyelerinden Ziyaret

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL VE MECLİS ÜYELERİNDEN KAYMAKAM SOYTÜRK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ve belediye meclis üyeleri İskenderun’a yeni... Devamı..

(0)
0 Yorum
248

Memur-Sen’den Kaymakam Soytürk’e Ziyaret

Memur-Sen İskenderun İlçe Temsilcisi Ömer Kabaklı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçemiz Kaymakamı Sayın Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti. İskenderun Kaymakamına Memur-Sen’ den... Devamı..

(0)
0 Yorum
238

İskenderun Kurtuluş Bayramını Kutladı

Türk ordusunun Hatay topraklarına İskenderun’dan girişinin 78. yıldönümü coşku ile kutlandı. Kurtuluş bayramı nedeni ile İskenderun Kaymakamı Hasan Özyiğit, Garnizon Komutanı ve... Devamı..

(0)
0 Yorum
437

Çocuklardan Kaymakama Ziyaret

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 96’ncı yıl dönümü kutlama programı kapsamında; İskenderun Yunus Emre Ortaokulu 6.sınıf öğrencisi Ali Can Gökalp, 5.sınıf öğrencisi... Devamı..

(0)
0 Yorum
404

İskenderun Kaymakamı’ndan Sosyal Medya Uyarısı

İskenderun Kaymakamı H. Hasan Özyiğit kötü niyetli insanların sosyal medyada asılsız haberler ile yaratmaya çalıştığı korkuya itibar etmemeleri yönünde önemli açıklamalarda bulundu.... Devamı..

(0)
0 Yorum
335

Büyükşehir Gazetesi’ ne Kaymakam Özyiğit’ten Açıklama

İskenderun Kaymakamlığı’ ndan Büyükşehir Gazetesi’nin Maden Ocakları haberine cevaben açıklamalarda bulundu. Hatay’ da yayın yapan Büyükşehir Gazetesi’ nin 10 Şubat 2016 tarihinde... Devamı..

(0)
0 Yorum
390

Öğrenciler Kaymakam Özyiğit’ le Röportaj Yaptı

İskenderun İnönü Ortaokulu’nun 6.sınıfında öğrenim görmekte olan iki öğrencimiz çeşitli konularda röportaj yapmak üzere İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit’i 03 Mart 2016 Perşembe günü... Devamı..

(0)
0 Yorum
298

“Yaşlılar en kıymetli hazinelerimizdir!”

İskenderun Kaymakanı H.Hasan Özyiğit, Yaşlılar haftası münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı… Geçmişimizin tecrübelerini bugünlere aktaran, milli kültür ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan,... Devamı..

(0)
0 Yorum
450

Vali Lekesiz’den Kaymakam Özyiğit’e Ziyaret

Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz, göreve yeni başlayan İskenderun Kaymakamı H. Hasan Özyiğit’ i ziyaret etti. İskenderun Kaymakaİskenderun Kaymakamı H. Hasan Özyiğit... Devamı..

(0)
0 Yorum
322

Arsuz’da İlk 5 Yıldızlı Otelin Temeli Atıldı

Arsuz’un ilk 5 yıldızlı oteli Rhossos Rotana Hotel’in temel atma töreni gerçekleştirildi. İskenderun-Arsuz karayolu üzerinde hizmet verecek olan Rhossos Rotana Hotel, 200... Devamı..

(0)
0 Yorum
1566

İskenderun Kaymakamı Değişti!

İskenderun eski kaymakamı Ali İhsan Su Düzce’ ye Vali olarak atandığından bu yana Kaymakamlık koltuğu boş kalırken,  kısa bir süre öncesine kadar Sakarya... Devamı..

(0)
0 Yorum
593

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Atatürk Anıtı’nda düzenlenen programda, çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşımız okundu. Gaziler Günü Anma Programına, Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Belen Kaymakamı... Devamı..

(0)
0 Yorum
344

Vekaleten Kaymakam AYDIN

Son valiler kararnamesiyle Düzce Valisi olan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su’nun bugün itibariyle görevi vekâleten Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın’a bıraktı. 02.08.2013 tarih... Devamı..

(0)
0 Yorum
427

İSKENDERUN KAYMAKAMI DÜZCE’DE

Bugün Resmi Gazete’de yayınlanan Valilik Kararnamesi’nin ardından Artvinliler sürpriz yaşadı. Dün Artvin Valisi olarak atandığı yazılan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su’yun Artvin’e... Devamı..

(0)
0 Yorum
395
İskenderun POST SON DAKİKA: