19 Eylül 2018 Çarsamba
    Hava durumu güncelleniyor...
"iskenderun" etiketiyle ilgili haberler

Soydan İlçe İlçe Geziyor

Hatay Ak Parti Kurucularından ve 2001 yılı İskenderun Kurucu Başkanı olan eski Milletvekili Mehmet Soydan ziyaretlere devam ediyor. “SOYDAN GÖNÜLLERDE” 2002-2007 yılları... Devamı..

(0)
0 Yorum
651

Erol Akın HESOB Başkan Vekili Oldu

İskenderun şoförler oda başkanı Erol Akın HESOB Başkan Vekili Oldu Hatay Esnaf Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz İskenderun ve diğer ilçelerin sorumluluğunu... Devamı..

(0)
0 Yorum
135

Bu Anaokulu Bambaşka

Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu’nda Merhaba Etkinliği Okul yönetimi öğretmenleri, veliler ve minik öğrencileri unutulmayacak etkinlikle yeni öğretim yılına Merhaba dedi. Okul... Devamı..

(0)
0 Yorum
221

İskenderun Zabıta’ dan Ziyaret

İSKENDERUN ZABITASINDAN KAYMAKAMA ZİYARET Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 192. Yıldönümü dolayısıyla İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürü Bekir Aksoy ile Zabıta memurları Kaymakam vekili Dr.... Devamı..

(0)
0 Yorum
224

Abdülkerim Güven’ den Kutlama

Ak Parti İskenderun Kurucu Ilçe Genclik Kolları Başkanlığı yapan 27. Dönem Hatay 6. Sıra Milletvekili Adayı olan Abdülkerim Güven; ” Halkımızın huzur,... Devamı..

(0)
0 Yorum
265

Mehmet Kesik’ ten Kutlama

Ak Parti İskenderun Teşkilatı Başkan Yardımcılığı ve çeşitli kademelerde görev yapmış İnşaat Mühendisi Mehmet Kesik; ” Tüm müslüman aleminin Mübarek Kurban Bayramını... Devamı..

(0)
0 Yorum
238

İsk. Şoförler-Otomobil Odası Başkanı Akın’ dan Açıklama

İskenderun Şoförler ve otomobilciler odası Başkanı Erol Akın Dolmuşçuların sıkıntılarıyla ilgili takip edilen bazı konularda bakanlıklarla yapılan görüşmelerin olumlu gittiğini ve görüşmelerin devam ettiğini... Devamı..

(0)
0 Yorum
263

İskenderun Belediyesi’ nden Alternatif Yollar

BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: YENİ YOLLAR AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kent genelinde trafiği rahatlatmak için yeni yollar açmaya... Devamı..

(0)
0 Yorum
270

İskenderunlu Şehidin Sene-i Devriyesine Katılım Gerçekleşti

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL, ŞEHİT FERHAT GEDİK’İN ŞAHADETİNİN SENE-İ DEVRİYESİ NEDENİ İLE OKUTULAN MEVLİD-İ ŞERİFE KATILDI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,Trabzon’un Maçka ilçesinde... Devamı..

(0)
0 Yorum
187

İskenderunspor Topbaşı Yaptı

Bu yıl Bölgesel Amatör Lig’ de mücadele edecek olan İskenderun’ un turuncu mavili ekibi sezon hazırlıklarına başladı. “SAHADA SAVAŞACAK TAKIM KURUYORUZ” Nevşehir... Devamı..

(1)
0 Yorum
443

İskenderun Belediyesi’ nden Çöp Devrimi

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: YER ALTI ÇÖP KONTEYNERİ PROJESİ BAŞLADI İskenderun Belediyesi çevre konusunda da örnek projelere imza atmaya devam ediyor.... Devamı..

(0)
0 Yorum
344

Işık Şener’ in Kaleminden HBB’ ye…

BATTI ÇIKTI’ da görülmemiş maddi tuhaflıklar! HBB İller Bankasından bizzat Lütfü Savaş Battı Çıktı için 94 Milyon TL borçlanmış ve şuan ki... Devamı..

(0)
0 Yorum
300

Tuğg.Tevfik Erkan Olgay’ dan Veda Ziyaretleri

İskenderun 39’uncu Mekanize Piyade Tugay Komutanı iken, Lüleburgaz/KIRKLARELİ 65’inci Mekanize Piyade Tugay Komutanlığına atanan Tuğgeneral Tevfik Erkan Olgay, İlçemiz Kaymakamı Sayın Recep... Devamı..

(0)
0 Yorum
254

Işık Şener’ den Siyasi Gündem

SEYFİ DİNGİL İSTİFA AÇIKLAMASI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ile dün telefonda hakkında çıkan istifa haberlerini sordum. Cevap olarak bana; “Böyle bir... Devamı..

(0)
0 Yorum
469

Başarının adresi: İSTE!

ISI Web of Knowledge ve Web of Science (isiknowledge.com) veritabanında yer alan indekslerde (SCI, SCI-E, SSCI, AHCI) taranan saygın uluslararası akademik dergilerdeki bilimsel... Devamı..

(0)
0 Yorum
163

Dr. Alagöz’ den Moral Ziyareti

UZM. DR. GÜRKAN ALAGÖZ’DEN YAŞLI HASTALARA MORAL ZİYARETİ İskenderun Gelişim Hastanesi Uzman Doktoru Gürkan Alagöz ve Hastane Dış İlişkiler Sorumlusu Özkan Üzer,... Devamı..

(0)
0 Yorum
182

İskenderun Belediyesi’nden Parklara Bakım

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: OYUN GRUPLARINA PERİYODİK BAKIM YAPILIYOR İskenderun Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü kent genelinde hasar gören oyun parkları ve... Devamı..

(0)
0 Yorum
158

MHP’de Ekmek Askıda Projesi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ nin ekmek fiyatındaki artış sonrası başlattığı askıda ekmek projesine İskenderun’ dan destek geldi. MHP İskenderun Teşkilatı ilçedeki... Devamı..

(0)
0 Yorum
521
İskenderun POST SON DAKİKA: