17 Temmuz 2019 Çarsamba
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
"iste" etiketiyle ilgili haberler

İSTE’ de Unutulmayacak Konferans

“Milletin İradesinin Devletin İdaresine Dönüşme Süreci” Konulu Konferansı İSTE’de yoğun bir katılımla gerçekleşti İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), İskenderun Belediyesi ve Belen Belediyesi... Devamı..

(0)
0 Yorum
357

İskenderun’ da Solo Türk Gösterisi

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörlüğü tarafından verilen bilgiye göre; İskenderun Kaymakamlığı, İskenderun Belediyesi ve İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) işbirliğiyle İskenderun’da Solo Türk... Devamı..

(0)
0 Yorum
217

İSTE Otizmin Farkında

İSTE’de ‘Dünya Otizm Farkındalık Günü’ Etkinliği ‘Dünya Otizm Farkındalık Günü’ etkinlikleri çerçevesinde İskenderun Teknik Üniversitesi’nde (İSTE) ‘Uçurtma Şenliği’ düzenlendi. Otizm konusunda farkındalık... Devamı..

(0)
0 Yorum
129

İSTE Rüzgarı Esti

Hatay Fen Lisesi Kariyer Günleri’nde İSTE Rüzgârı Esti Hatay Fen Lisesi’nde düzenlenen “KARİYER GÜNLERİ” etkinlikleri kapsamında İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik ve... Devamı..

(0)
0 Yorum
416

Dünyaca Ünlü Dr. Semir Beyaz İSTE’de

İSTE’DE KANSER HASTALIĞINI VE TEDAVİ YÖNTEMLERİNİ ANLATTIHarvard Üniversitesi Tıp Fakültesi İmmünoloji Bölümü’nde doktora çalışmalarını tamamladıktan sonra Cold Spring Harbor Labrotory’de kendi araştırma... Devamı..

(0)
0 Yorum
564

Turizm sektörü ile Turizm Öğrencileri İSTE’de “İŞ” için Buluştu!

İSTE’nin Teknoversite vizyonu çerçevesinde uyguladığı; ‘İş Dünyası ile Entegrasyon’ (İDE) programına katılacak öğrencileri bilgilendirmek ve belirlemek amacıyla, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu... Devamı..

(0)
0 Yorum
175

İSTE, İSDEMİR’e ‘Teknik Gezi’ Düzenledi

Türkiye’ nin önemli bir sanayi şehrinde okumanın, rahatlıkla bilgilerini artırabiliyor ve mesleki kariyerlerini geliştirebiliyor olmanın mutluluğunu yaşayan İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik... Devamı..

(0)
0 Yorum
808

İSTE’li Sporcudan Milli Başarı

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) İskenderun Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı Bölümü öğrencisi Hatice Şimşek, 2018 Avrupa EMF-Muaythai Şampiyonası’nda; 60 Kilo Kategorisi’nde Avrupa üçüncüsü... Devamı..

(0)
0 Yorum
202

İSTE’de “Atatürk’ü Anma Koşusu” Yapıldı

“10 Kasım Atatürk’ü Anma ve Anlama Etkinlikleri” kapsamında İSTE Merkez Kampüs içerisinde oluşturulan parkurda, öğrenci ve personelin katılımıyla “Atatürk’ü Anma Koşusu” gerçekleştirildi.... Devamı..

(0)
0 Yorum
316

Türküler, Atatürk için seslendirildi

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvarı öğretim elemanları ve öğrencileri tarafından gerçekleştirilen “Atatürk’ün Sevdiği Türküler” Konseri, izleyenlere duygu dolu anlar... Devamı..

(0)
0 Yorum
307

Yabancı Uyruklu Öğrenciler de İSTE’di!

ÜNİAR (Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı) tarafından yapılan ve açıklanan 2018 Yılı Yabancı Uyruklu Öğrenci Memnuniyeti Araştırması’na göre – Kurumun Yönetim ve İşleyişinden memnuniyet... Devamı..

(0)
0 Yorum
352

İSTE’li TUBiTAK’ ta 2. Oldu

İSTE’li Mucit Öğrenciler TÜBİTAK Yarışmasında İkinci Oldu İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Makine Mühendisliği Bölümü öğrencilerinden Alican KAZMACI ve Onur BAYRAKTAR, tasarladıkları yeni... Devamı..

(0)
0 Yorum
600

İSTE’ de Su Ürünleri Yetiştiriciliği

‘Su Ürünleri Yetiştiriciliği’ İSTE’de Teknoloji ile Harmanlanıyor İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi tarafından düzenlenen 3. Ulusal / 1.... Devamı..

(0)
0 Yorum
718

Flaş! İSTE’ den Elektrikli Otomobil

elektromobİSTE pİSTE uğurlandı! İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) öğrencileri tarafından üretilen ve tasarlanan elektromobİSTE isimli elektrikli otomobil görücüye çıktı. Mütevazı bir bütçe ile... Devamı..

(0)
0 Yorum
644

Başarının adresi: İSTE!

ISI Web of Knowledge ve Web of Science (isiknowledge.com) veritabanında yer alan indekslerde (SCI, SCI-E, SSCI, AHCI) taranan saygın uluslararası akademik dergilerdeki bilimsel... Devamı..

(0)
0 Yorum
306

İSTE’nin ENERJİ’si Artıyor!

İskenderun Teknik Üniversitesi’nin (İSTE) Enerji Enstitüsü öğrenci alımına başlıyor. Adından da anlaşacağı üzere, Ülkemizin geleceği için stratejik öneme haiz olan “enerji” konusuna... Devamı..

(0)
0 Yorum
430

İSTE Öğrencilerinden Gururlandıran Başarı

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Denizcilik Meslek Yüksekokulu Lojistik Programı öğrencilerinden oluşan takım, MARS Logistics ana sponsorluğunda Lojistik Derneği (LODER) tarafından düzenlenen 15.inci... Devamı..

(0)
0 Yorum
550

İSTE Çocuk Üniversitesi’nden Muhteşem Gösteri

İSTE Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvarı’nda yapılan “Çocuk Koroları Performans Gösterisi” velilerden tam not aldı. Türkiye’nin ilk ve tek “Teknik Çocuk Üniversitesi” olan... Devamı..

(0)
0 Yorum
469
İskenderun POST SON DAKİKA: