21 Şubat 2019 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
"levent yılmaz" etiketiyle ilgili haberler

İTSO’ da Bilgilendirme Toplantısı

İTSO Üyelerine Alınması gereken zorunlu Mesleki Yeterlilik belgeleri ile ilgili TOBB MEYBEM A.Ş. Genel müdürü Saygın Babacan tarafından bilgiler verildi. TOBB tarafından... Devamı..

(0)
0 Yorum
787

İTSO’da Kasım Ayı Meclis Toplantısı

İTSO Başkanı Yılmaz, Akredite olan ve sınıf atlayan odamızın kalitesi bir kez daha tescillendi İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Kasım ayı Meclis... Devamı..

(0)
0 Yorum
360

İTSO Yönetimi Romanya’ da

İTSO Heyeti Romanya Köstence Limanında ikili görüşmelerde bulundu İTSO Heyeti Köstence Liman yetkilileri ile görüştü. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ve... Devamı..

(0)
0 Yorum
372

İTSO’ da “VARIZ” Kampanyası

TOBB tarafından ülke genelinde Enflasyonla Top yekûn mücadele ‘VARIZ’ en az yüzde 10 indirim kampanyası başlatıldı İTSO Başkanı Yılmaz’dan çağrı; ‘Mücadelede İTSO... Devamı..

(0)
0 Yorum
538

Güven’ den İTSO’ ya Ziyaret

İskenderun’ un tanınmış Avukatlarından Abdülkerim Güven’ den İTSO’ YA ZİYARET Ak Parti İskenderun Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı ve 24. – 27. dönem... Devamı..

(0)
0 Yorum
870

HADO İskenderun’ da Masaya Yatırıldı

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: HADO SORUNUN ÇÖZÜLMESİNDEN YANAYIZ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, gündemde bulunan HADO konusunda çözümden yana olduklarını belirtti. İskenderun Belediyesi... Devamı..

(0)
0 Yorum
795

İTSO’ da Meclis Toplandı

İtso’ da Eylül ayı Meclis toplantısı gerçekleştirildi İTSO Başkanı Yılmaz, “Üyelerimize yönelik KOBİ Destek ve Nefes Kredisi verilecek” İskenderun Ticaret ve Sanayi... Devamı..

(0)
0 Yorum
866

İTSO DOĞAKA Protokol İmzaladı

İTSO ile DOĞAKA arasında Protokol imzalandı. “İskenderun Döneri Markalaşıyor” İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda geçtiğimiz aylarda düzenlenen  ‘Coğrafi İşaretler’ konulu bilgilendirme toplantılarının... Devamı..

(0)
0 Yorum
270

İTSO’ da İlk Yardım Eğitimi

İTSO Personellerine İLK YARDIM Eğitimi verildi. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası personellerine yönelik eğitim faaliyetleri devam ediyor. İnsan hayatında en önemli konuların... Devamı..

(0)
0 Yorum
356

İTSO’ da Kooperatif Sorunları Görüşüldü

İTSO’da Konut Yapı Kooperatiflerinin sorunları görüşüldü İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası 21.Meslek Komitesi tarafında ‘Konut Yapı Kooperatiflerin sorunları ve çözüm önerileri’ konulu toplantı... Devamı..

(0)
0 Yorum
238

İTSO Giresun ile Kardeş Protokolü

Giresun ve İTSO Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası arasında Kardeş Oda... Devamı..

(0)
0 Yorum
259

Culha’ dan İtso’ ya Ziyaret

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha İTSO’yu Ziyaret etti Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ve Belediye Meclis üyeleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na... Devamı..

(0)
0 Yorum
334

Vergi Borçları Yapılandırılması Anlatıldı

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol İTSO’da Borçların yeniden yapılandırılması ve son çıkan kanun ile ilgili bilgiler verdi. Hatay Vergi Dairesi Başkanı... Devamı..

(0)
0 Yorum
304

Yayman ve Güven’den İTSO Ziyareti

Ak Parti Hatay milletvekili Adayları İTSO’da İş dünyası ile bir araya geldi. İTSO Başkanı Yılmaz, “Güçlü Türkiye’nin Tesis edilmesi ile istikrar ve... Devamı..

(0)
0 Yorum
315

İSMO’ dan İTSO’ya Ziyaret

İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasından İTSO’ya hayırlı olsun ziyareti İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İSMO) yönetim kurulu üyeleri İTSO’ya hayırlı... Devamı..

(0)
0 Yorum
247

İbrahim Açıkgöz Güven Tazeledi

Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinde İbrahim Açıkgöz Güven Tazeledi İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yönetim kurulu Başkanı İbrahim Açıkgöz Genel kurulda güven tazeledi.... Devamı..

(0)
0 Yorum
307

İTSO ve İSADER İftar’ da Buluştu

İSADER’İN İFTAR YEMEĞİNDE BİRLİK VE BERABERLİK ÖRNEĞİ SERGİLEDİ İskenderun Sigorta Acenteleri Derneği (İSADER) Sigorta Haftası nedeniyle yönetim kurulu ve Sigorta Acentelerini iftar... Devamı..

(0)
0 Yorum
167

Limakport’ tan İTSO’ ya Ziyaret

Gümrük Müşavirleri Derneği İskenderun Temsilcisi Şenol Akyıldız, Limakport Kurumsal İlişkiler müdürü Abdullah Karaturna ve Limakport Gümrük şefi Kahraman Yeniçeri, İTSO’ya nezaket ziyaretinde... Devamı..

(0)
0 Yorum
488
İskenderun POST SON DAKİKA: