15 Ekim 2019 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
"lutfu savas" etiketiyle ilgili haberler

HBB Voleybolda’ da Başarılı

Türkiye Voleybol Federasyonu 2019-2020 1. Lig Erkekler B Grubunda yer alan Hatay Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, ligi galibiyet sevinciyle karşıladı. Ligin... Devamı..

(0)
0 Yorum
151

HBB’ den 23.Köprü

Hatay Büyükşehir Belediyesi kent içi yaya ve araç ulaşımının modern hale gelmesi için çalışmaya devam ediyor. Büyükşehir Fen İşleri Daire Başkanlığı Büyükçat... Devamı..

(0)
0 Yorum
336

Savaş Gazeteciler Günü Kutlama

BAŞKAN SAVAŞ’IN 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI MESAJI Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın... Devamı..

(0)
0 Yorum
424

“İskenderun Kurtuluşu Kutlu Olsun”

BAŞKAN SAVAŞ İSKENDERUN’UN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞU’NU KUTLADI Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, İskenderun’un Düşman İşgalinden Kurtuluş Günü münasebetiyle bir... Devamı..

(0)
0 Yorum
386

Başkan Savaş’ tan Bayram Mesajı

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Yayımladığı mesajında büyük bir manevi huzurla idrak... Devamı..

(0)
0 Yorum
305

HBB’ den İskenderun Sahiline Asfalt

HBB Başkanı Lütfü Savaş seçimden sonra çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. HBB Başkanı Lütfü Savaş; ” İskenderun’ da dağ yolları, köy yolları... Devamı..

(0)
0 Yorum
985

Lütfü Savaş İstanbul’ da

HATAY’IN BAŞKANI İSTANBUL’DAKİ HEMŞEHRİLERİ İLE BİR ARADAHatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay Medeniyetleri Tanıtma ve Dayanışma Derneğinin(HAYMADER) İstanbul’da düzenlediği... Devamı..

(0)
0 Yorum
641

Lütfü Savaş Gönüllere Taht Kuruyor

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş Hatay Yiyecek İçecek Çalışanları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Miskin ve dernek... Devamı..

(0)
0 Yorum
452

Savaş’tan Kınama

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Suriye’nin Afrin bölgesindeki operasyonel faaliyetler esnasında şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Umut Öznütepe... Devamı..

(0)
0 Yorum
472

HADER’in Konuğu Lütfü Savaş

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş Alanya Hataylılar Derneği HA-DER Yöneticilerini Kırmayıp Alanya Dernek Açılış gecesi davetine katılıp ev sahipliğini üstlendi. Alanya’da... Devamı..

(0)
0 Yorum
413

Güler’ den Şok İddia

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Adayı Güler: “2 milyar lira nerede”HATAY (AA) – Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, CHP Büyükşehir... Devamı..

(0)
0 Yorum
721

HBB’ den Sömestri Hediyesi

HBB’NİN SÖMESTR HEDİYESİ 15 İLÇEYE BAŞARIYLA ULAŞTI Geleceğimizin teminatı olan çocukların düşünce gücünü geliştirmek ve hayal dünyalarını süslemek amacıyla kültürel etkinliklere öncülük... Devamı..

(0)
0 Yorum
511

Savaş Büyük Seçim Toplantısı Yapacak

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden yeniden Büyükşehir Belediye başkan adayı olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,... Devamı..

(2)
0 Yorum
706

Savaş’tan Karne Kutlaması

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, yarıyıl tatiline giren öğrenciler ve öğretmenler için bir mesaj yayımladı. “ÖNEMLİ OLAN ÇOCUKLARIMIZA AHLAKİ... Devamı..

(2)
0 Yorum
537

HBB’ Den Atıksuyu Tesislerine Dikkat Çekti

BAŞKAN SAVAŞ, ATIKSU ARITMA TESİSLERİNİN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKTİ Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Samandağ Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen birlik,... Devamı..

(0)
0 Yorum
240

HBB’ den Teleferik Projesi Hızlanıyor

TELEFERİK PROJESİ’NDE ÇALIŞMALAR HIZ KAZANIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay’ın geçmişten bugüne taşıdığı zenginlikleri ve değerleri gelecek nesillere aktarmak ve kenti hak ettiği... Devamı..

(0)
0 Yorum
684

İsmail Kimyeci’ den HBB Meclisinde Açıklamalar

BAŞKAN KİMYECİ, HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI’NDA  ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU          Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Ekim ayı... Devamı..

(0)
0 Yorum
589

İskenderun Battı Çıktı Açıldı

HBB ULAŞIM PROJELERİNİ HAYATA GEÇİRİYOR Kent içindeki trafiği rahatlatmak için kalıcı projelerin altına imza atan Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı kısa süre... Devamı..

(0)
0 Yorum
722
İskenderun POST SON DAKİKA: