30 Mayıs 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"mehmet güngör" etiketiyle ilgili haberler

Mehmet Güngör Yeniden Başkan

Sendika Faaliyetlerinde Başarılı Çalışmalarıyla her kesimden takdir toplayan Mehmet Güngör Yeniden Başkan seçildi. Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, Sendikal faaliyetlerde... Devamı..

(1)
0 Yorum
421

Başkan Güngör’ den Kutlama

Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan ÖZÇELİK-İŞ Sendikası İskenderun Şube Başkanı ve HAK-İŞ Hatay İl Başkanı Mehmet Güngör önem ve değer verilen... Devamı..

(0)
0 Yorum
1434

Ekinciler A.Ş’de Sözleşme Sevinci

EKİNCİLER A.Ş ‘DE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEVİNCİ; Ekinciler A.Ş. ile Özçelik-İş Sendikası arasında sürdürülen 7. Dönem TİS görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı Anlaşmayla ilk... Devamı..

(1)
0 Yorum
854

HAK IŞ’ten Yönder’ e Ziyaret

HAK İŞ ten Kaymakam YÖNDEN e Hayırlı olsun ziyareti. Hak iş il başkanı ve Özçelik İş Sendikası Şube başkanı Mehmet Güngör Hak... Devamı..

(0)
0 Yorum
562

Hak-İş Hatay’da Atama

HAK-İŞ KONFEDERASYONU HATAY İL BAŞKANLIĞINA ATAMA Hak-iş Konfederasyonu Hatay İl Başkanlığına Çelik-İş Sendikası Şube Başkanı Mehmet GÜNGÖR getirildi. Hak-İş Konfederasyon’undan yapılan yazılı... Devamı..

(0)
0 Yorum
590

BEFESA’dan Toplu İş Sözleşmesi

BEFESA’DA TOPLU İŞ SÖZLEŞME SEVİNCİ  İskenderun Organize Sanayi bölgesinde (İOSB) bulunan BEFESA SİLVERMET İskenderun Çelik Tozu Geri Dönüşüm A.Ş. Fabrikasında 2018-2019 Yıllarını... Devamı..

(0)
0 Yorum
1282

Çelik-İş Tam Yol İleri!

“Bundan sonra daha çok çalışacağız” Çelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi 7. Olağan Genel Kurulu İsdemir Konferans Salonu’nda tam bir beraberlik ve dostluk havasında... Devamı..

(0)
0 Yorum
1109
İskenderun POST SON DAKİKA: