21 Ekim 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"mete aslan" etiketiyle ilgili haberler

Sanayi Esnafı Mete Aslan’ ın Yanında

Esnaf gezilerini Sanayi sitesi ile sürdüren Demokrat Parti Belediye Başkanı Mete Aslan, buradaki işçilerle sohbet etti. Girdiği dükkanlarda sıcak ilgi ile karşılanan... Devamı..

(0)
0 Yorum
292

Mete Aslan Pazar Gezisinde

Seçim çalışmaları kapsamında Perakende Sebze halini ziyaret eden Mete Aslan balıkçı esnafının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Buranın giderek balık haline döndüğünü söyleyen Mete... Devamı..

(1)
0 Yorum
1330

Mete Aslan’dan Gültepe Mitingi

Mete Aslan Salı Günü saat 19:00’da Gültepe’ de miting gerçekleştirecek. Demokrat Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Mete Aslan Gültepe No:397 158 sokakta... Devamı..

(1)
0 Yorum
1612

Sakıt’ta Aslan Rüzgarı

Köy statüsünden mahalle statüsüne geçen yerleşim yerlerini ziyaret eden DP adayı Mete Aslan Yukarı Sakıt diye bilinen mahalleye giderek vatandaşlarla bir araya... Devamı..

(0)
0 Yorum
416

Mete Aslan’ dan iTBO’ya Ziyaret

Demokrat Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Mete Aslan yoğun çalışma programına devam ediyor. Aslan; “Ticaret Borsası Genel Sekreteri Engin Vayısoğlu’ na ziyaretimizi... Devamı..

(0)
0 Yorum
608

Işık Şener’ den Mete Aslan Faktörü!

Eğri oturalım doğru konuşalım.Mete Aslan’ ın mitingine gazeteci olarak gittim. İskenderun uzun süredir böyle kalabalık ve coşkuyu görmemişti desek yeridir. İşin ilginç... Devamı..

(0)
0 Yorum
1860

Mete Aslan Aday!(Video)

İskenderun Belediyesi’ ne Adaylığını Açıklayan Mete Aslan “İskenderun İttifakıyım” dedi. 15 sene Belediye Başkanlığı yapan Mete Aslan Demokrat Parti’ den adaylığını 10... Devamı..

(0)
0 Yorum
27180

FLAŞ! METE ASLAN’A İZİN YOK

Mete Aslan İsmine Valilik Tarafından Onay Verilmedi. 2009 Yılında İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek ile bazı meclis üyeleri oy çokluğu ile Mete... Devamı..

(0)
0 Yorum
5012

O İsim Değişiyor

Hbb meclis oturumunda 20. Gündem maddesine alınan İskenderun Tayfur Sökmen Bulvarı’nın ismi Mete Aslan Bulvarı olarak değiştirme kararına varıldı.  İlk yapıldığında Mete... Devamı..

(0)
0 Yorum
1877

Mete Aslan’dan Erdoğan’a Açık Mektup!

İskenderun Eski Belediye Başkanı Mete Aslan, son günlerde yaşanan terör olayları ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’a açık mektup yayınladı.   Sosyal Medya hesabından... Devamı..

(12)
12 Yorum
27847

Mete Aslan’dan K. İskenderunspor’a Ziyaret

İskenderun Belediyesi Eski Başkanı, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay Milletvekili Adayı Mete Aslan,  Spor Toto 2. Lig Beyaz Gurup takımlarından Körfez İskenderun... Devamı..

(0)
0 Yorum
1119

Ve Mete Aslan Adaylığını Açıkladı!

Mete Aslan, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Hatay Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. En son Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mete Aslan, partisine kazandırdığı... Devamı..

(1)
0 Yorum
2393

“Onları Namuslu Olmaya Davet Ediyorum!”

MHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mete Aslan, Sosyal Medya aracılığıyla yayınladığı video’da rakiplerine sert bir şekilde yüklendi! Zaman zaman sosyal medya’da... Devamı..

(0)
0 Yorum
748

Işık Şener yazdı…

İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek’i zamanında bir çok yazılarımla tepki gösterdim, eleştirdim, övdüm. İskenderun gerçekten ciddi bir doğum yaptı. Sancıyı biraz uzun... Devamı..

(0)
0 Yorum
1030

Mete Aslan CHP Kanalında!

Yapımcılığını Tansu DOĞAN’ın Yaptığı ve HALK TV’de Yayınlanan  ROTA programının bu haftaki  konuğu MHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı METE ASLAN olacak.... Devamı..

(0)
0 Yorum
804

“Halka hizmet, Hakka Hizmettir”

“Hatay’da En Ücra Noktalara Hizmet Götürebilmek İçin, Hizmet Bekleyen Halkım İçin Adayım”   Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mete... Devamı..

(0)
0 Yorum
1155

Mete Aslan: “Amanos Tüneli, BOP Projesi!”

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mete Aslan, yaklaşan 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi ilçe ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor.... Devamı..

(0)
0 Yorum
5130

Mete Aslan: “Tek Devlet Var, O da…”

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Büyükşehir Belediye başkan adayı Mete Aslan birilerin dediği gibi ülkede ne paralel ne yatay nede dikey bir devlet olduğunu... Devamı..

(0)
0 Yorum
767
İskenderun POST SON DAKİKA: