29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"mete aslan" etiketiyle ilgili haberler

Mete Aslan’dan Samandağ Çıkarması!

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mete ASLAN, Yaklaşan 30 Mart Yerel Seçimleri Öncesi Ziyaretlerine Doğup Büyüdüğü Samandağ İlçesinde Devam... Devamı..

(0)
0 Yorum
977

Mete Aslan: “Sen bölücüsün Lütfü Savaş!”

Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mete Aslan CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaşı hedef aldı. Mete Aslan resmi sayfasından... Devamı..

(0)
3 Yorum
2282

“Arsuz Gibi Turizm Cenneti Görmedim”

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mete Aslan, yaklaşan 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi ilçe ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor.... Devamı..

(0)
0 Yorum
919

Işık Şener: İskenderun’da İki Gerçek Var!

Anlamak için IQ seviyesinin yüksek olmasına gerek duyulmayan bir gerçek vardır ki ortada oda İskenderun’ da aklı selim bir insanın inkar etmeyeceği... Devamı..

(0)
3 Yorum
1411

“Sadullah Ergin’in Projeleri Külliyen Yalan!”

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mete Aslan, yaklaşan 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.... Devamı..

(0)
1 Yorum
1305

“Yüreği Yetiyorsa Samandağ’a Gelsin!”

MHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mete Aslan, CHP Adana Milletvekili Ümit Özgümüş’ün açıklamalarına tepki gösterdi. Aslan, yaptığı açıklamada şu görüşlere yer... Devamı..

(0)
0 Yorum
1614

Milliyet’in Anketi Herkesi Şaşırtacak! İşte O Anket:

Milliyet gazetesinin yayınladığı habere göre, Gezici Araştırma şirketi tarafından TÜİK verileri dikkate alınarak  28 Aralık 2013 –  5 Ocak 2014 tarihleri arasında 30 büyükşehirde yapılan... Devamı..

(0)
0 Yorum
1115

MHP’ de Mete Aslan Dönemi

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Eski İskenderun Belediye Başkanı Mete Aslan’ ı açıklamasının ardından bugün saat 13.30 da İl Teşkilatı önünde... Devamı..

(0)
0 Yorum
995

MHP – Mete Aslan İttifakı!

Hatay Büyükşehir Adaylığında Mete Aslan sesleri…   30 Mart 2014 yerel seçimlere kısa bir süre kala heyecanlı bekleyiş devam ediyor.   İskenderun’... Devamı..

(0)
0 Yorum
1487

Mete Aslan CHP’ye UYAR mı?

Bu parti Atatürk’ün mirası.. Ben hiç bir partiyi kolay kolay eleştirmem. O partiyi yöneteni, o parti ile memleketi idare edenleri eleştiririm. Zaten... Devamı..

(0)
1 Yorum
1093

Mevlüt Dudu’dan Mete Aslan Açıklaması!

Son günlerde oldukça yükselen Mete Aslan’ın Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday gösterileceği iddialarına atıfta bulunarak bir açıklama yapan CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu... Devamı..

(0)
0 Yorum
1406

“Mete Aslan CHP Adayı!”

Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Utku Çakırözer, CHP’nin Washington gezisine eşlik ederek izlenimlerini ve edindiği bilgileri aktardı. CHP’nin Hatay ve Adana’da büyük sürprize... Devamı..

(0)
0 Yorum
2190

CHP ve MHP Neden Sessiz?

Gündem teşkil ettiği üzere Hatay’da, özellikle de İskenderun’da Ak Parti’ nin hareketliliği bir hayli yüksek. Hadi gelin beraber bir strateji yapalım mı?... Devamı..

(0)
0 Yorum
885

Mete Aslan için şok karar!

Mete Aslan 2013 yerel seçimlerinde dengeleri alt-üst edecek, ezber bozacak! Bilindiği gibi 2013 yerel seçimleri için hesaplar yapılırken her parti ve adayın... Devamı..

(0)
0 Yorum
2397

Mete Aslan Sosyal Medya’yı Salladı!

Perşembe günü bir basın toplantısı düzenleyen ve gündeme dair açıklamalarda bulunan İskenderun Eski Belediye Başkanı Mete Aslan, İskenderunspor konusunda İskenderun Limanı işletmecisi... Devamı..

(0)
0 Yorum
814

METE ASLAN:MHP’DEN TEKLİF ALDIM!

İskenderun’da geçtiğimiz üç dönemde Belediye Başkanlığı yapan Mete Aslan yaklaşan yerel seçimler öncesi  basın mensupları ile bir araya geldi.  İskenderun’un yerel gündemi... Devamı..

(0)
0 Yorum
858

Mete Aslan için CHP sesleri!

3 dönem İskenderun Belediye Başkanlığı yapan Mete Aslan’ın adı, 2014 Yerel Seçimleri için kulislerde en popüler gündem maddesi…   Her gazeteci, politikacı... Devamı..

(0)
0 Yorum
1984
İskenderun POST SON DAKİKA: