06 Temmuz 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"mevlüt dudu" etiketiyle ilgili haberler

ARSUZ’A BAHAR GELDİ

Arsuz Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Bahar Etkinlikleri ilk günü olan 30 Mart (ğid sabatağş) Bahar Bayramı açılışı, Akçalı Hizmet binasında yoğun katılımla... Devamı..

(0)
0 Yorum
556

DUDU’ dan Zehir Zemberek Açıklamalar

AK PARTİ, HATAY’IN GELİŞMESİNİ İSTEMİYOR MU? CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu Zehir Zemberek açıklamalarıyla gündeme damgasını vurdu Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü... Devamı..

(0)
0 Yorum
651

Mevlüt Dudu Gözaltına alındı

 CHP’li milletvekili Almanya’da gözaltına alındı. CHP Milletvekili Mevlüt Dudu Almanya’nın Frankfurt havalimanında gözaltına alındı. TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi ve CHP Hatay Milletvekili... Devamı..

(0)
0 Yorum
1960

Mevlüt Dudu Gaziler Günü Kutlaması

CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu Gaziler Günü dolayısıyla açıklamalarda bulundu. Türkiye Cumhuriyeti’ nin kurucusu, Türk Silahlı Kuvvetlerinin ebedi başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ e... Devamı..

(2)
0 Yorum
608

Turhan Mobilya’ dan Şahane Açılış

Başarılı işadamı Mehmet Turhan yurtdışındaki çalışmalarıyla elde ettiği birikimini İskenderun’da yatırıma dönüştürmenin mutluluğunu yaşıyor. Görkemli bir açılış ile hizmete giren, kaliteli mobilya... Devamı..

(0)
0 Yorum
1453

Işık Şener’ in Kaleminden DOKUNULMAZLIK!

TBMM’ de DOKUNULMAZLIK üzerine reform gibi kararın çıkması başta vatanını sevenleri sonra vatanını sevip de partisinden dolayı üzüntüsünü içinde yaşayanlara Ohh! dedirtti... Devamı..

(0)
0 Yorum
774

Seçimlerde Türkiye-Hatay-İskenderun

Resmi olmayan sonuçlara göre Hatay’da 7 Haziran’da olduğu gibi AK Parti 5, CHP 4 ve MHP 1 milletvekili çıkardı. Partilerin milletvekili dağılımı, AK... Devamı..

(0)
0 Yorum
1504

İskenderun’da Kutlu Doğum Etkinliklerinde ÖSO Bayrağı Dağıtıldı

İskenderun’da Mardinliler Dayanışma Derneği’nin düzenlediği kutlu doğum haftası etkinliğinde ÖSO bayrağı dağıtıldı. Törene İskenderun Belediye Başkanı, Kaymakamı ve CHP’li vekiller de katıldı.... Devamı..

(0)
0 Yorum
1227

Aksaray’dan önce Ülke’nin itibarı yok muydu?

CHP Belen İlçe Teşkilatı, Hatay Milletvekili Sn. Mevlüt Dudu’nun da katılmasıyla bir toplantı düzenledi. Parti üyeleriyle sohbet eden Milletvekili Dudu, CHP Belen... Devamı..

(0)
0 Yorum
566

Türkiye’den Işid’e kaç Kişi Gitti?

CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, İçişleri Bakanı Efkan Ala’ya, Türkiye’den IŞİD’e destek vermek için kaç kişinin gittiğini sordu. Dudu, İçişleri Bakanı’nın yanıtlaması... Devamı..

(0)
0 Yorum
872

Vali misin? Ak Parti İl Başkanı mı?

CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu Vali Lekesiz’e yüklendi; “VALİ MİSİN, AKP İL BAŞKANI MI?”                 Yazılı bir açıklama yapan CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, Vali Celalettin... Devamı..

(0)
0 Yorum
918

Yusuf Civelek Hastanelik Oldu!

CHP İskenderun Belediye Başkanı olan ve tekrar aday gösterilerek 2014 seçimlerine Yusuf Civelek ile girecek olan İskenderun Cumhuriyet Halk Partisi dün sabah... Devamı..

(0)
0 Yorum
1258

Mevlüt Dudu’dan Mete Aslan Açıklaması!

Son günlerde oldukça yükselen Mete Aslan’ın Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday gösterileceği iddialarına atıfta bulunarak bir açıklama yapan CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu... Devamı..

(0)
0 Yorum
1259

“Hatay Çiftçisi Kan Ağlıyor!”

CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, Hatay’da çiftçilikle geçinen yurttaşlarımızın sorunlarını TBMM’ye taşıdı.    Konu ile ilgili Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı ile... Devamı..

(0)
0 Yorum
610

Dudu: “Yeni Deniz Feneri Olayları Çıkabilir”

Suriyeli sığınmacılar nedeniyle Şanlıurfa’da yaşanan sorunlara ilişkin BDP’nin verdiği araştırma önergesi, Tbmm Genel Kurulu’nda kabul edilmedi. Hatay Milletvekili Av. Mevlüt Dudu araştırma... Devamı..

(0)
0 Yorum
501

Arsuz’da İlk 5 Yıldızlı Otelin Temeli Atıldı

Arsuz’un ilk 5 yıldızlı oteli Rhossos Rotana Hotel’in temel atma töreni gerçekleştirildi. İskenderun-Arsuz karayolu üzerinde hizmet verecek olan Rhossos Rotana Hotel, 200... Devamı..

(0)
0 Yorum
2260

Seküçoğlu: Gün Dayanışma Günüdür

CHP Arsuz Belediye Başkan Aday Adayı, İnşaat Mühendisi İşadamı Bülent Seküçoğlu, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıya CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, CHP İlçe Başkanı Süleyman Uyar, İl 2. Başkanı Hüseyin Doğan, parti yöneticileri... Devamı..

(0)
0 Yorum
848

Mete Aslan için CHP sesleri!

3 dönem İskenderun Belediye Başkanlığı yapan Mete Aslan’ın adı, 2014 Yerel Seçimleri için kulislerde en popüler gündem maddesi…   Her gazeteci, politikacı... Devamı..

(0)
0 Yorum
1840
İskenderun POST SON DAKİKA: