01 Haziran 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"naciye suna oktay tekin anaokulu" etiketiyle ilgili haberler

N.S.O.T Anaokulu’ ndan Seri Etkinlikler

İskenderun’ un eğitimde başarılı okullarından Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu Milli Marşımızın kabulünü ve Yangın tatbikatı faaliyetlerini gerçekleştirdi. Okul bahçesinde tüm öğrenci... Devamı..

(0)
0 Yorum
1730

N.S.O.T Anaokulu’nda 2019′ a Veda

Eğitim öğretim yılı boyunca birbirinden önemli ve eğitici etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu yılsonu programıyla 2019′ a... Devamı..

(1)
0 Yorum
667

Rekor Kıran Bayrak Yürüşü

İskenderun’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama törenlerine, anaokulu öğrencilerinin 150 metre uzunluğundaki taşıdıkları bayrak ile asker selamı vererek tören geçidi yapmaları damga... Devamı..

(1)
0 Yorum
1048

N.S.O.T Yazlık Sinema Etkinliği

İskenderun Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu’nda 600 kişinin katılımı ile ‘Yazlık Sinema Günü’ muhteşem bir atmosferde gerçekleşti. İlk’lerin okulu Naciye Suna Oktay... Devamı..

(0)
0 Yorum
728

N.S.O.T’den Dede-Nine Konseri

“Dedeler Ninelere Okulda Konser Etkinliği” Naciye Suna oktay Tekin Anaokulu öğretmenleri ve öğrencileriyle Dede ile ninelerine sürpriz yaptılar. Unutulmaz konser etkinliği ile... Devamı..

(0)
0 Yorum
663

N.S.O.T Anaokulu Geleneğe Devam Ediyor

Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu Öğrencilerinden Ailelerine Yeni Yıl Kutlamasını her sene olduğu gibi bu sene sonu minik öğrencilere mektup alışkanlığını aşıladı.... Devamı..

(0)
0 Yorum
451

Böyle Konser Görülmedi

İskenderun’ da Çocuk Konseri Damgasını Vurdu. İskenderun Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvar’ ın da gerçekleşen ilk Çocuk Konseri okul öncesi öğrencilerle doldu taştı.... Devamı..

(0)
0 Yorum
9003

İskenderun’ da Marmelat Coşkusu

İskenderun’ da Unutulmaz Gösteri  İskenderun Dr. Gani Bahadırlı 75. Yıl Anaokulu ile Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu Nene Hatun Anaokulu’ nun ortaklaşa... Devamı..

(0)
0 Yorum
1056

N.S.O.T Anaokulu’ ndan Cumhuriyet Kutlaması

NACİYE SUNA TEKİN ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN MUHTEŞEM GÖSTERİ  Naciye Suna Tekin Oktay Anaokulu öğrencileri 95. Yılını kutladığımız Cumhuriyet Bayramında gönülleri fethettiler. Sahil kordonu... Devamı..

(0)
0 Yorum
628

Bu Anaokulu Bambaşka

Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu’nda Merhaba Etkinliği Okul yönetimi öğretmenleri, veliler ve minik öğrencileri unutulmayacak etkinlikle yeni öğretim yılına Merhaba dedi. Okul... Devamı..

(0)
0 Yorum
676

N.S.O.T Anaokulu’ndan Milli Şairimizi Anma Programı

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ İSTİKLALİNİ ANDI Minik öğrenciler İstiklal Marşımızın tarihine yolculuk yaptı. İskenderun Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu’nda, 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulünün... Devamı..

(0)
0 Yorum
611

N.S.O.T Anaokulu’nda 29 Ekim Kutlaması

Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı Bu Anaokulu’ nda Cumhuriyet Kutlaması Bir Başka Öğrencilerin, öğretmenlerin, okul idarecilerinin... Devamı..

(0)
0 Yorum
952

NACİYE SUNA OKTAY TEKİN ANAOKULU FARKI İskenderun Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu, kaliteli eğitim ve öğretim adına başarılara imza atmaya devam ediyor.... Devamı..

(0)
0 Yorum
1325

N.S.O.T Anaokulunda 23 Nisan Bayramı

İskenderun Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu’ nda 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkusu Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu öğrencileri ve velileri... Devamı..

(0)
0 Yorum
1472

N.S.O.T Anaokulundan Otizm Farkındalığı

Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu tarafından Dünya Otizm Farkındalık Günü etkinliği düzenlendi. Gerçekleştirilen etkinlikte otistik çocuklar üzerine farkındalık olusturuldu. Okul öğrencileri tarafından... Devamı..

(0)
0 Yorum
1369

N.S.O.T Anaokulundan Kitap Etkinliği

Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu’ndan Eşekli kitap etkinliği İskenderun Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu Müdürü Hüseyin Gündüz, kütüphaneler Haftası kapsamında farklı bir... Devamı..

(0)
0 Yorum
454

N.S.O.T Anaokulunda Muhteşem Etkinlik

“DEDELER NİNELER OKULDA” Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu Yaşlıları Unutmadı. Etkinlik sırasında açıklamalarda bulunan Okul müdürü Hüseyin Gündüz Bu yılda 18-24 mart... Devamı..

(0)
0 Yorum
869

Anaokulu’nda “Alo112” Egitimi

“BİZ GÖREREK, YAŞAYARAK ÖĞRENiYORUZ” İskenderun Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu’ nda çocuklara eğitim son hızıyla devam ediyor. Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu’... Devamı..

(0)
0 Yorum
1426
İskenderun POST SON DAKİKA: