19 Kasım 2018 Pazartesi
    Hava durumu güncelleniyor...
"recep soytürk" etiketiyle ilgili haberler

İskenderun’ da Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA TÖRENLERİNE KATILDI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,29 Ekim Cumhuriyet bayramı dolayısı ile düzenlenen kutlama törenlerine... Devamı..

(0)
0 Yorum
246

İskenderunlu Şehidin Sene-i Devriyesine Katılım Gerçekleşti

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL, ŞEHİT FERHAT GEDİK’İN ŞAHADETİNİN SENE-İ DEVRİYESİ NEDENİ İLE OKUTULAN MEVLİD-İ ŞERİFE KATILDI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,Trabzon’un Maçka ilçesinde... Devamı..

(0)
0 Yorum
222

Tuğg.Tevfik Erkan Olgay’ dan Veda Ziyaretleri

İskenderun 39’uncu Mekanize Piyade Tugay Komutanı iken, Lüleburgaz/KIRKLARELİ 65’inci Mekanize Piyade Tugay Komutanlığına atanan Tuğgeneral Tevfik Erkan Olgay, İlçemiz Kaymakamı Sayın Recep... Devamı..

(0)
0 Yorum
380

Kaymakam Muhtar İstişare Toplantısı

Sayın Cumhurbaşkanımızın Muhtarlarımıza yönelik yaptığı rutin toplantılar ile İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda ülkemiz genelinde uygulanmakta olan “Muhtarlarla Buluşma Toplantısı” ve “Güvenlik İstişare... Devamı..

(0)
0 Yorum
241

TÜGVA’ dan Kaymakam Sotürk’ e Ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Hatay İl Temsilcisi Sinan Köklü ve beraberindeki çalışma ekibi, İlçemiz Kaymakamı Sayın Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti. 25... Devamı..

(0)
0 Yorum
273

İskenderun’ da Şehit Ailelerine İftar

Hatay Valisi Sayın Erdal Ata’nın himayelerinde, İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk’ün koordinasyonunda ve Tosyalı Holding katkılarıyla, İskenderun, Payas, Belen, Arsuz, Dörtyol ve Erzin... Devamı..

(0)
0 Yorum
382

Öğrenciler Ödüllerini Aldı

Hatay’ın İskenderun ilçesinde düzenlenen ‘Nasıl bir İskenderun istiyorsunuz’ konulu resim yarışmasında, öğrenciler görmek istedikleri İskenderun’u resimlediler. Mimar Sinan’ı anma etkinlikleri kapsamında İskenderun... Devamı..

(0)
0 Yorum
259

Kaymakamlıkta Polis Haftası Kutlandı

10 Nisan 2018 Salı günü ve hafta boyunca idrak edilecek olan “Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 173’üncü Yıldönümü” münasebetiyle; İskenderun İlçe Emniyet Müdürü... Devamı..

(0)
0 Yorum
489

ŞAMPİYON OLDUK

:::ARTIK TOP SİZDE::: Üç dört yıldır mütevazı kadro ve imkanlarla U12’den yola çıkan İskenderun Belediyespor BAL Ligine yükselmeyi başardı. Aslında tek başarı... Devamı..

(1)
0 Yorum
563

İskenderun Belediyespor Şampiyon!

İskenderun Belediyespor, Samandağspor’u yenerek Hatay Süper Amatör Liginde son maçta 1-0 yenerek şampiyon oldu ve Bölgesel Amatör Lig’e yükseldi. Şehrin tüm desteğini... Devamı..

(0)
0 Yorum
4046

Kaymakam Soytürk Kadınlar Günü Kutlaması

KAYMAKAM SOYTÜRK’ TEN KADIN GÜNÜ KUTLAMASI Recep Soytürk, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” münasebetiyle İskenderun Kaymakamlığı birimlerinde çalışan bayan personellere karanfil dağıtarak,... Devamı..

(0)
0 Yorum
328

ATAKAŞ’ tan İSTE’ye Laboratuvar

Bilimsever işadamı Recep ATAKAŞ’tan İSTE’ye laboratuvar Atakaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep ATAKAŞ’ın destekleri ile kurulan Metalografi Laboratuvarı, gerçekleşen Açılış Töreni... Devamı..

(0)
0 Yorum
315

Dünya Bankası’ndan Soytürk’ e Ziyaret

İskenderun Kaymakamı Soytürk’ e Ziyaret Çeşitli temaslarda bulunmak üzere İskenderun’a gelen Dünya Bankası (World Bank) Türkiye Direktörü Johannes Zutt ve beraberindeki heyet,... Devamı..

(0)
0 Yorum
252

Turgut Deliveli’ ye Anlamlı Teşekkür

İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çalışması dolayısıyla teşekkür belgesi takdim etti Uzun yıllar İskenderun Lisesi’ nde beden eğitimi öğretmenliği... Devamı..

(0)
0 Yorum
745

İlçemiz Kaymakamı Sayın Recep Soytürk, İlçemizde faaliyette bulunan yazılı, görsel ve işitsel basın kuruluşlarına tertip edilen ziyaret programı kapsamında, İlçemizde haftalık olarak... Devamı..

(0)
0 Yorum
595

Seyfi Dingil ve Meclis Üyelerinden Ziyaret

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL VE MECLİS ÜYELERİNDEN KAYMAKAM SOYTÜRK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ve belediye meclis üyeleri İskenderun’a yeni... Devamı..

(0)
0 Yorum
259

Oda Başkanlarından Soytürk’ e Ziyaret

İSKENDERUN MESLEK ODASI BAŞKANLARINDAN KAYMAKAM SOYTÜRK’ E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) 2.Başkanı Uğur Fırat ve beraberindeki... Devamı..

(0)
0 Yorum
383

İskenderun’ un Yeni Kaymakamı Muhtarlarla

İskenderun’ da yeni göreve başlayan Recep Soytürk ayağının Tozuyla İlçe Muhtarlarla toplantı gerçekleştirdi. İskenderun Kaymakamı Soytürk Muhtarlarla Bir Araya Geldi Sayın Cumhurbaşkanımızın... Devamı..

(0)
0 Yorum
398
İskenderun POST SON DAKİKA: