23 Ağustos 2019 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
"sadullah ergin" etiketiyle ilgili haberler

Siyasete Girmek mi İstiyorsunuz?

Türkiye geçtiğimiz yıl seçim üstüne seçim yaşamış, 7 Haziran’ da yaşanan sonuçsuz seçimden sonra malumunuz Başkanlık projesi de ileri tarihe ertelenmişti. Şimdi... Devamı..

(0)
0 Yorum
569

SON DAKİKA! Ysk Hatay kararını verdi!

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Hatay’da Büyükşehir Belediye Başkanlık seçim sonuçları konusunda AK Parti’nin biri olağanüstü, toplam dört itirazının tümünü reddetti. YSK’nın bu... Devamı..

(0)
0 Yorum
625

“Onları Namuslu Olmaya Davet Ediyorum!”

MHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mete Aslan, Sosyal Medya aracılığıyla yayınladığı video’da rakiplerine sert bir şekilde yüklendi! Zaman zaman sosyal medya’da... Devamı..

(0)
0 Yorum
511

Kime İnanalım?

Başbakan Erdoğan ile dönemi adalet bakanı Sadullah Ergin arasında geçen ses kaydının internete düşmesinin ardından tartışmalar da bir türlü bitmedi. Ses kaydında,... Devamı..

(0)
0 Yorum
1180

Mete Aslan: “Amanos Tüneli, BOP Projesi!”

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mete Aslan, yaklaşan 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi ilçe ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor.... Devamı..

(0)
0 Yorum
4528

“Sadullah Ergin’in Projeleri Külliyen Yalan!”

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mete Aslan, yaklaşan 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.... Devamı..

(0)
1 Yorum
1017

Ergin, Bir Telefon ile Kırıkhanspor’a Transfer Yaptı!

Sadullah Ergin Kırıkhanspor için halkın önünde transfer gerçekleştirdi. Dün Kırıkhan’da seçmenleri ile bir araya gelen Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin... Devamı..

(0)
0 Yorum
979

Ak Parti İskenderun Adayı Ne Zaman Açıklanacak? İşte Cevabı:

Tüm Partilerin İskenderun belediye Başkan Adayını açıklamasına rağmen Ak Parti’nin henüz açıklamaması iyiden iyiye merak uyandırmıştı. Sitemize özel açıklamalarda bulunan Ergin, yılan... Devamı..

(0)
0 Yorum
828

Milliyet’in Anketi Herkesi Şaşırtacak! İşte O Anket:

Milliyet gazetesinin yayınladığı habere göre, Gezici Araştırma şirketi tarafından TÜİK verileri dikkate alınarak  28 Aralık 2013 –  5 Ocak 2014 tarihleri arasında 30 büyükşehirde yapılan... Devamı..

(0)
0 Yorum
852

Bedelsiz Hisselerle İlgili Müjde’yi Sadullah Ergin Verdi!

İsdemir Vakfı Bilgilendirme Toplantısı yapıldı İskenderun Demir ve Çelik A.Ş. Çalışanları Yardımlaşma Sandığı Vakfı, İsdemir’in Bedelsiz Hisse Hak Sahipleri için, düzenlemiş olduğu... Devamı..

(0)
0 Yorum
1266

Sadullah Ergin Seçim Start’ı Verdi!

Partililer, Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile birlikte gelen bakanlar Binali Yıldırım ve Beşir Atalay’a havaalanı önünde sevgi gösterisinde bulundu.     İzdihamın... Devamı..

(0)
0 Yorum
606

Başbakan Resmen Açıkladı! İşte AKP Hatay Adayı!

Başbakan Erdoğan, Belediye Başkan Adaylarını tanıttığı Ak Parti Grup toplantısında Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayını Resmen Açıkladı! Aylardır adeta üzerine bahisler oynanan... Devamı..

(0)
0 Yorum
2381

AÇIKLIYORUZ: Sadullah Ergin İstifa Edecek!

Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na Adaylığı söz konusu olduktan sonra İstifa edip etmeyeceği kulislerde konuşulurken; hatta “istifa etmeyecek” denilirken;... Devamı..

(0)
0 Yorum
776

YSK’dan Flaş Karar! Sadullah Ergin İstifa Edecek mi?

Başbakan Erdoğan, hafta içi yaptığı açıklamada Kabineden bazı Bakan’ları Belediye Başkan Adayı gösterebileceklerini ve bu bağlamda istifalarının gerekebileceğini belirtmişti.   YSK (Yüksek... Devamı..

(0)
0 Yorum
653

Başbakan, Hatay ve İskenderun Adaylarını Bugün Açıklayabilir!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada ” Yarın partimizin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında 6 Büyükşehir ve 15 İl Belediye Başkan adayımızı açıklayacağız”  ifadelerini kullandı.   Bugün yapılacak olan... Devamı..

(0)
0 Yorum
836

AKP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kesin Gibi!

2013 Yerel Seçimlerinde adaylık yarışı tüm partilerde nefes keserken, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Hatay’da dahil olmak üzere büyük şehirlerdeki Adayları şimdiden kesinleşti... Devamı..

(0)
3 Yorum
1136

Bakan Müezzinoğlu:Tuzda bile Tasarruf Yapın!

  Adalet Bakanı Sadullah Ergin’le birlikte İskenderun’a gelen ve partisinin ilçe teşkilatında partililere seslenen Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Adalet ve Kalkınma Partisi... Devamı..

(0)
0 Yorum
406

İSDEMİR’de Mutlu Son!

İsdemir grevinde mutlu son! Her iki taraf, Ankara’da bir araya gelerek 21 gündür süren grevi noktalandırdı! Çalışma Bakanı Faruk Çelik, Adalet Bakanı... Devamı..

(0)
0 Yorum
815
İskenderun POST SON DAKİKA: