24 Ekim 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"selim kamacı" etiketiyle ilgili haberler

Hatay’da CHP’li Başkan İşçi Parti’li oldu!

CHP’den son istifa haberi Hatay’dan geldi. Samandağ’a bağlı Mızraklı Belde Başkanı Mahmut Yüksek partisinden istifa etti. Yüksek, gerekçe olarak İşçi Partisi’nin “Atatürk’te... Devamı..

(0)
0 Yorum
1340

“El-Nusra’dan Hesap Soracağız!”

KAMACI KATLİAMI KINADI İşçi Partisi Samandağ Belediye Başkan Adayı Selim Kamacı, Suriye’de Maan Köyünde yapılan katliamla ilgili konuştu: “Üç gün önce Suriye’nin,... Devamı..

(0)
0 Yorum
1017

İşçi Partisi Samandağ’da 2.Seçim Bürosunu Açtı!

İşçi Partisi’nin Samandağ Belediye Başkan adayı Selim Kamacı çalışmalarına hızla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta büyük bir coşkuyla Samandağ Merkez Seçim Bürosunu açan... Devamı..

(0)
0 Yorum
969

İşçi Partisi Tekebaşı Seçim Bürosu Bugün Açılıyor!

İşçi Partisi’nin Samandağ Belediye Başkan Adayı Selim Kamacı çalışmalarına hızla devam ediyor.      Geniş bir ekiple köy ve mahallelerde yoğun bir... Devamı..

(0)
0 Yorum
734

İşçi Partisi Hatay’da 2 İlçe’yi Aldı Gibi!

Hatay’da Sol seçmenlerin kalesi olarak bilinen 2 ilçe İşçi Partisi’nin olmaya çok yakın! Gezi parkı olaylarında aktif rol üstlenen ve yeni kurulan... Devamı..

(0)
2 Yorum
2384

Hatay’dan Kılıçdaroğlu’na Sert Tepki!

İşçi Partisi (İP) Hatay Defne ve Samandağ Belediye Başkan adayları ile yurttaşlar, Suriye Cumhurbaşkanı Esad’a ‘diktatör’ ve ‘katil’ denmesini asla kabul etmeyeceklerini... Devamı..

(0)
0 Yorum
1147
İskenderun POST SON DAKİKA: