03 Haziran 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"teşkilat" etiketiyle ilgili haberler

Başkan Nal Yeni Yıl Kutlaması

Arsuz AK Parti İlçe Başkanı Bünyamin Nal tüm vatandaşın yeni yılını kutlayan bir mesaj yayımladı. Başkan Nal; “Yeni bir miladi yılın eşiğindeyiz.... Devamı..

(0)
0 Yorum
357

Arsuz Ak Parti A.Adayı Değer Tultak ile Röportaj

Arsuz’ un sevilen iş insanlarından ve siyasetin renkli simalarından, AK Parti’ nin Arsuz’ daki en güçlü ismi Değer TULTAK ile Büyükşehir Gazetesi... Devamı..

(5)
0 Yorum
2110

CHP’ DEN ORTAK KARAR!

Sağdan aday istemiyoruz! Ortak Karar; ‘Ön Seçim’ İskenderun’a sağdan transfer edilmiş bir aday istemediklerini dile getirdi. İskenderun Belediye başkan aday adayları Dr.... Devamı..

(0)
0 Yorum
711

MHP’de Ekmek Askıda Projesi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ nin ekmek fiyatındaki artış sonrası başlattığı askıda ekmek projesine İskenderun’ dan destek geldi. MHP İskenderun Teşkilatı ilçedeki... Devamı..

(0)
0 Yorum
790

Ak Parti’ de Bayram Havası

AK Parti Hatay Milletvekilleri Hatay İl Başkanı İbrahim Güler’le birlikte ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek teşekkür ettiler. AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram... Devamı..

(0)
0 Yorum
679

Abdülkerim Güven Adaylığını Açıkladı İskenderun’ da uzun yillar siyaset yapan basarili avukat Abdülkerim Güven Ankara genel Merkez’ e başvuru dilekçesini teslim etti.... Devamı..

(0)
0 Yorum
1011

Mehmet Kesik Aday Adayı

Mehmet Kesik Hatay Mv. Için Aday adaylık başvurusunda bulundu. İskenderun’ da İnşaat Mühendisliği yapan Mehmet Kesik Ak Parti’ de çeşitli kademelerde görev... Devamı..

(0)
0 Yorum
1353

Flaş! Artık Onlarda Polis Olabilecek

İlgili yönetmelikte yapılan değişiklikle Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) önlisans mezunlarının da başvurabilmesinin önü açıldı. POLİS OLMA YOLU AÇILDI “Polis Meslek Eğitim... Devamı..

(0)
0 Yorum
1754

Işık Şener’ den MHP ve Emel Sönmez

Uzun yıllar demek yetmez, belki de ömrünü davaya adamış, davayla yaşamış bir kadındır Emel Sönmez. Hoş, kaliteli ve emsali çok az rastlanacak... Devamı..

(1)
0 Yorum
808

Ak Parti İskenderun’ da Buluştu

İSKENDERUN AK PARTİ’DE REFERANDUM TOPLANTISI YAPILDI AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı 16 Nisan’da yapılacak olan referandum ile ilgili istişare ve değerlendirme toplantısı... Devamı..

(0)
0 Yorum
917

İskenderun Emniyetinden Sıkı Çalışma

İskenderun Kaymakamı Özyiğit’ ten İskenderun Emniyet Müdürlüğü’nün çalışmaları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. İskenderun’ da başarılı çalışmalarıyla kent huzurunu sağlayan emniyet güçlerine dair... Devamı..

(0)
0 Yorum
755

Adnan Vurucu’ya Doğum Günü Sürprizi

BELEN REFERANDUMA HAZIR Referandum çalışmalarına aralık vermeden devam eden Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Ak Parti Belen İlçe Başkanı Nihat Dağlı, SKM... Devamı..

(0)
0 Yorum
836

Ayhan Bodur’ dan Açıklama

İskenderun Ak Parti İlçe Başkanı Ayhan Bodur 15 Temmuz ve sonrası ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Başkan Bodur yazılı olarak yaptığı açıklamada “Türkiye... Devamı..

(0)
0 Yorum
972

CHP İl Teşkilatı Reyhanlı Patlamasını Andı

CHP Hatay İl Başkanlığı Reyhanlı Patlamasının Yıldönümünde saldırı sonucu vefat edenleri patlamanın olduğu yerde andılar. CHP Hatay il gençlik kolları olarak Reyhanlı... Devamı..

(0)
0 Yorum
516

Ak Parti DEFNE’ yi Unuttu

Türkiye’ de yer yer isim değişikliğine giden Ak Parti bazı il ve ilçelerde neredeyse ertesi gün Başkan atarken bazı şehirlerde ortalama 1... Devamı..

(0)
0 Yorum
646
İskenderun POST SON DAKİKA: