21 Şubat 2019 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
"Tülin Durgun Yetim" etiketiyle ilgili haberler

Tülin Durgun Yetim A. Adayı Oldu

DOÇ. DR. TÜLİN DURGUN YETİM, ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU ANKARA’ DAN YAPTI MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYLIĞI İÇİN HATAY’DA HERKESİN ‘HAYIR DUASINI VE REFERANSINI ALARAK... Devamı..

(0)
0 Yorum
488

Tülin Yetim’den Moral

DOÇ. DR. TÜLİN DURGUN YETİM, TAŞERONDAN KADROYA GEÇECEK İŞÇİ VE PERSONELE SINAV ÖNCESİ MORAL VERDİ. DOÇ. DR. TÜLİN DURGUN YETİM, KİMSESİZLERİN KİMSESİ TAŞERON SINAVINA... Devamı..

(0)
0 Yorum
346

Tülin D. Yetim Kırıkhan’da Coşkuyla Karşılandı

Ak Parti Hatay 25. Dönem Milletvekili Adayı olan ve seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Tülin Durgun Yetim dün akşam Kırıkhan Gündüz... Devamı..

(1)
0 Yorum
643

Tülin D. Yetim’den Önemli Açıklamalar

Seçim çalışmalarını sürdüren Yetim, esnaf, ev ve mahalle ziyaretlerine devam eden AK Parti Hatay milletvekili adayı Tülin Durgun Yetim, “Halk, zamanında o... Devamı..

(0)
0 Yorum
586

Tülin Durgun Yetim Rüzgarı Devam Ediyor

Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Doc. Dr. Tülin Durgun Yetim dün İskenderun’ da seçim bürosu açılışına katıldı. Milletvekilliği Aday Adaylığı sürecinden itibaren... Devamı..

(0)
0 Yorum
865

Tülin Durgun Yetim’den Seçmen’e Çağrı

Ak Parti Milletvekili Adayı Tülin Durgun Yetim, yaptığı yazılı açıklamada Hatay’lı seçmenlere çağrıda bulundu. İşte o çağrı: Çok kıymetli ve hoşgörülü Hataylı... Devamı..

(1)
0 Yorum
1296

Ak Parti’nin Bayan Vekili

Hepimizin bildiği hatta siyaseten atasözü olarak uzun bir süre konuştuğu bir tezdir “bayanların siyasette olması” sözü. Hani hikayesi de vardır bir hiyerarşik... Devamı..

(0)
0 Yorum
1033
İskenderun POST SON DAKİKA: