24 Mart 2019 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
6 Mart 18:40
Yorum Yok
1069
Ev Toplantısı Mitinge Dönüştü

Ev Toplantısı Mitinge Dönüştü

Ev toplantısı için gittiği Pınarbaşı mahallesinde miting havasıyla karşılaşan Mete Aslan, bu sevgi selinin seçimlerde Ankara dayatmalarına karşı iyi bir ders niteliğinde olacağını ifade etti.
İşadamı Yıldırım Alpay, Yusuf Öksüz ve Pınarbaşı mahallesi gençlerinin organize ettiği toplantı miting havasında geçerken, bu ilgiye teşekkür eden Mete Aslan, “Önünüze iki aday koydular. Zaten ben iki adayın da tek elden çıktığını düşünüyorum. Bir oyun ar bu memleket üzerinde. Bugün buraya gelirken öğrendim ki mahalle sakinlerine bu toplantıya gelmemelerini söylemişler. Üstüne de tapularınızı vereceklerini söylemişler. Allah’tan korkun. 10 yıldır neden vermediniz. Bu şehrin 40 yıllık içme suyunu Payas’a kadar getirmeme rağmen 10 yıldır oradan buraya getiremediler. Arıtma Tesisisin olduğu yerdeki ağaçlık alanı kesip fabrika yapıyorlar. 20 fabrika yetmedi mi? İçme suyunu da fabrika sahiplerine verdiler. İlk iş bununla ilgileneceğim. Çeşmeyi açtığınızda içme suyu akacak. İki dayatma adayla size yerseniz diyorlar. Hayır, yemeyiz kardeşim. Varlık Fonuna ülkenin mallarını satma, kiraya verme yetkilerini elinde tutan aileden biri de buraya başkan olmak istiyor. Soruyorum sn Dumlupınar Mahallesi ile Numune Mahallesi arasındaki sınırı biliyor musun? İki mahalleyi bile bilmiyorsun belediye başkanlığı mı yapacaksın. Fabrikatörsen git işini yap. Demir çelik işine devam et. Belediyecilik bir ihtisas alanıdır. Diğeri de doktor. Bir doktoru gördünüz zaten. 5 yıl boşa gitti. İktidar partisi gelecek giye de 5 yıl AKP’yi denediniz. Ne oldu?. Benim bu mahalleye yaptığım hizmetlerden sonra bir çivi çakılmamış. Gittiğim her mahallede hala benim hizmetlerim kullanılıyor. Üstüne bir tığla koyamamışlar. Maceraya aramaya gerek yok. Kaybedecek zamanımız da yok. Biz İskenderun ittifakı olarak yola çıktık nasıl bir panik olduysa genel başkanlarını çağırmışlar. Benden değil sizlerden korkuyorlar. Seçim anketleri kötü gittiği için 10 gün de ikinci kez bu bölgeye geliyorlar.” Dedi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Cumhur İttifakı Gültepe’de

Azganlık-Karayılan, Sakarya, Aşkarbeyli, Suçıkağı ve Gültepe de, Cumhur İttifakı’na sımsıkı bağlı olduğunu gösterdi. Başkan Adayı Fatih Tosyalı halka seslendi; ‘BİZ KENDİ MENFAATİMİZ... Devamı..

Mete Aslan Akçay Mintingi Yaptı

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal İskenderun Belediye Başkan Adayı Mete Aslan ile birlikte Akçay mitingine katılarak İskenderun ittifakının önemine işaret etti... Devamı..

Şahutoğlu Görevlilerle Biraraya Geldi

CHP Adayı Şahutoğlu, Sandık Görevlileriyle Bir Araya Geldi “Zaferi Birlikte Kazanacağız” Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz... Devamı..

47 Yaşında Askere Çağırıldı

Hatay’da künefe ustası Cevdet Kutlu, askerlik yaşı geldiği dönemlerde Hatay İl Nüfus Müdürlüğü ve askerlik şubesi arasında yaşanan yazışma ve iletişim eksikliği... Devamı..

Güler: Beka Meselesi Vardır

Cumhur İttifakı HBB Adayı İbrahim Güler ve beraberindeki heyet ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Antakya Haraparası Ayakkabıcılar Çarşı esnafını ziyaret ettiler. Güler,... Devamı..

İSTE Rüzgarı Esti

Hatay Fen Lisesi Kariyer Günleri’nde İSTE Rüzgârı Esti Hatay Fen Lisesi’nde düzenlenen “KARİYER GÜNLERİ” etkinlikleri kapsamında İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik ve... Devamı..

HBB’den Yapay Zeka Konferansı

YAPAY ZEKÂ İLE BELEDİYE YÖNETİMİ KONFERANSI DÜZENLENDİ Dijitalleşen dünyaya adapte olmak için Türkiye’de ilk defa Yapay Zekâ Destekli Belediyecilik çalışmalarına başlayan Hatay... Devamı..

CHP Adım Adım Zafere

Şahutoğlu, Yenişehir, Süleymaniye ve Hürriyet’i Fethetti Yenişehir, Süleymaniye ve Hürriyet Mahallelerine, meclis üyeleri adayları ve kalabalık bir partili topluluğu ile çıkartma yapan... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: