22 Mayıs 2019 Çarsamba
    Hava durumu güncelleniyor...
6 Mart 18:40
Yorum Yok
1145
Ev Toplantısı Mitinge Dönüştü

Ev Toplantısı Mitinge Dönüştü

Ev toplantısı için gittiği Pınarbaşı mahallesinde miting havasıyla karşılaşan Mete Aslan, bu sevgi selinin seçimlerde Ankara dayatmalarına karşı iyi bir ders niteliğinde olacağını ifade etti.
İşadamı Yıldırım Alpay, Yusuf Öksüz ve Pınarbaşı mahallesi gençlerinin organize ettiği toplantı miting havasında geçerken, bu ilgiye teşekkür eden Mete Aslan, “Önünüze iki aday koydular. Zaten ben iki adayın da tek elden çıktığını düşünüyorum. Bir oyun ar bu memleket üzerinde. Bugün buraya gelirken öğrendim ki mahalle sakinlerine bu toplantıya gelmemelerini söylemişler. Üstüne de tapularınızı vereceklerini söylemişler. Allah’tan korkun. 10 yıldır neden vermediniz. Bu şehrin 40 yıllık içme suyunu Payas’a kadar getirmeme rağmen 10 yıldır oradan buraya getiremediler. Arıtma Tesisisin olduğu yerdeki ağaçlık alanı kesip fabrika yapıyorlar. 20 fabrika yetmedi mi? İçme suyunu da fabrika sahiplerine verdiler. İlk iş bununla ilgileneceğim. Çeşmeyi açtığınızda içme suyu akacak. İki dayatma adayla size yerseniz diyorlar. Hayır, yemeyiz kardeşim. Varlık Fonuna ülkenin mallarını satma, kiraya verme yetkilerini elinde tutan aileden biri de buraya başkan olmak istiyor. Soruyorum sn Dumlupınar Mahallesi ile Numune Mahallesi arasındaki sınırı biliyor musun? İki mahalleyi bile bilmiyorsun belediye başkanlığı mı yapacaksın. Fabrikatörsen git işini yap. Demir çelik işine devam et. Belediyecilik bir ihtisas alanıdır. Diğeri de doktor. Bir doktoru gördünüz zaten. 5 yıl boşa gitti. İktidar partisi gelecek giye de 5 yıl AKP’yi denediniz. Ne oldu?. Benim bu mahalleye yaptığım hizmetlerden sonra bir çivi çakılmamış. Gittiğim her mahallede hala benim hizmetlerim kullanılıyor. Üstüne bir tığla koyamamışlar. Maceraya aramaya gerek yok. Kaybedecek zamanımız da yok. Biz İskenderun ittifakı olarak yola çıktık nasıl bir panik olduysa genel başkanlarını çağırmışlar. Benden değil sizlerden korkuyorlar. Seçim anketleri kötü gittiği için 10 gün de ikinci kez bu bölgeye geliyorlar.” Dedi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Kebapçım’dan Geleneksel İftar Programı

İskenderun’un sevilen ve esnaflarından Kebapçım Kebap Salonu sahibi Mehmet Düşer, Ramazan Ayında verdiği geleneksel iftarla gönül köprüsünü kurmaya devam ediyor. Yıllardır ‘Kebapçım’... Devamı..

İTSO-İSTE Çalıştay Düzenliyor

İskenderun’un Mekansal Gelişimine Estetik Katacak Çalıştay düzenleniyor İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mimarlık Fakültesi ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) İş birliğinde... Devamı..

HBB’ nin Kardeşlik Sofrası Belen’ de

Hatay Büyükşehir Belediyesinin 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayı münasebetiyle her yıl il genelinde kurduğu kardeşlik sofralarının son durağı Belen oldu. Ramazan... Devamı..

İSTE’de EN’ler Sahiplerini Buldu

Teknoversite Günleri’nin ‘EN’leri Sahiplerini Buldu! İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) tarafından bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Teknoversite Günleri’nin içeriğini kaydetmek ve ruhunu yansıtmak için... Devamı..

Erhan Aksay Körfez Maçları Başladı

Erhan Aksay Körfez Grubu Maçları Başladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından Hatay’ın Anavatana katılışı kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Erhan Aksay Futbol... Devamı..

İNCİ ÇİÇEK TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Hatay Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcuları katıldıkları bir turnuvayı daha şampiyon tamamladı. 11-14 Mayıs tarihleri arasında Samsun’da yapılan Üniversiteler Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda 3000... Devamı..

Antakya’ da Ramazan Etkinliği

17 Mayıs Cuma Akşamı Saat 21.45’te 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda ANTAKYA BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİĞİ’NE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR Antakya Belediyesi Ramazan ayı... Devamı..

Belediyespor’ da Yeni Yönetim Oluştu

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: BELEDİYESPOR’DA YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, spora ve sporcuya her zaman destek olacaklarını belirtti.... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: