19 Eylül 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
19 Aralık 02:04
Yorum Yok
456
EVLERE SIĞMAYAN TOPLANTI

EVLERE SIĞMAYAN TOPLANTI

Bir haftadır stratejik mahalle ve semtlerde ev toplantısı yapan Ak Parti İskenderun Kurucu Başkanı, Milletvekili ve İskenderun Belediye Başkan A.Adayı Mehmet Soydan son olarak Dumlupınar mahallesinde eve konuk oldu.

Beklentinin üstünde olan katılım sebebi ile mahalleye çıkmayı uygun gören Soydan, büyük bir kalabalık karşısında mahallede konuşmasına devam etti.

Dumlupınar halkının içtenliğine aynı karşılığı veren A.Adayı Mehmet Soydan Dumlupınar mahallesine ” Bu yürekten ve gözlerinize yansıyan samimiyetiniz ile karşılamanız ben ayrıca mutlu etti. Allah bize bu memleketi yönetmeyi nasip ederse vekilliğim zamanında olduğu gibi Belediye başkanlığımda da eşit hizmet ve daha ileri, daha çağdaş bir İskenderun daha şık bir Dumlupınar yaratmak için düğmeye basacağız.” açıklamalarında bulundu.

Hemen hemen gittiği toplantılara ” İskenderunlu sizin Milletvekili olduğunuz dönemdeki hizmetlerinizi unutmadı, çok iyi biliyor ve eminiz ki Belediye başkanı olduğunuzda bunu daha da fazla yapacaksınız, size inancımız ve güvenimiz eksiksizdir.” açıklamalarında bulundu.

Dumlu

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: