EVLERE SIĞMAYAN TOPLANTI

Bir haftadır stratejik mahalle ve semtlerde ev toplantısı yapan Ak Parti İskenderun Kurucu Başkanı, Milletvekili ve İskenderun Belediye Başkan A.Adayı Mehmet Soydan son olarak Dumlupınar mahallesinde eve konuk oldu.

Beklentinin üstünde olan katılım sebebi ile mahalleye çıkmayı uygun gören Soydan, büyük bir kalabalık karşısında mahallede konuşmasına devam etti.

Dumlupınar halkının içtenliğine aynı karşılığı veren A.Adayı Mehmet Soydan Dumlupınar mahallesine ” Bu yürekten ve gözlerinize yansıyan samimiyetiniz ile karşılamanız ben ayrıca mutlu etti. Allah bize bu memleketi yönetmeyi nasip ederse vekilliğim zamanında olduğu gibi Belediye başkanlığımda da eşit hizmet ve daha ileri, daha çağdaş bir İskenderun daha şık bir Dumlupınar yaratmak için düğmeye basacağız.” açıklamalarında bulundu.

Hemen hemen gittiği toplantılara ” İskenderunlu sizin Milletvekili olduğunuz dönemdeki hizmetlerinizi unutmadı, çok iyi biliyor ve eminiz ki Belediye başkanı olduğunuzda bunu daha da fazla yapacaksınız, size inancımız ve güvenimiz eksiksizdir.” açıklamalarında bulundu.

Dumlu