02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
19 Aralık 02:04
Yorum Yok
522
EVLERE SIĞMAYAN TOPLANTI

EVLERE SIĞMAYAN TOPLANTI

Bir haftadır stratejik mahalle ve semtlerde ev toplantısı yapan Ak Parti İskenderun Kurucu Başkanı, Milletvekili ve İskenderun Belediye Başkan A.Adayı Mehmet Soydan son olarak Dumlupınar mahallesinde eve konuk oldu.

Beklentinin üstünde olan katılım sebebi ile mahalleye çıkmayı uygun gören Soydan, büyük bir kalabalık karşısında mahallede konuşmasına devam etti.

Dumlupınar halkının içtenliğine aynı karşılığı veren A.Adayı Mehmet Soydan Dumlupınar mahallesine ” Bu yürekten ve gözlerinize yansıyan samimiyetiniz ile karşılamanız ben ayrıca mutlu etti. Allah bize bu memleketi yönetmeyi nasip ederse vekilliğim zamanında olduğu gibi Belediye başkanlığımda da eşit hizmet ve daha ileri, daha çağdaş bir İskenderun daha şık bir Dumlupınar yaratmak için düğmeye basacağız.” açıklamalarında bulundu.

Hemen hemen gittiği toplantılara ” İskenderunlu sizin Milletvekili olduğunuz dönemdeki hizmetlerinizi unutmadı, çok iyi biliyor ve eminiz ki Belediye başkanı olduğunuzda bunu daha da fazla yapacaksınız, size inancımız ve güvenimiz eksiksizdir.” açıklamalarında bulundu.

Dumlu

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: