26 Kasım 2020 Perşembe
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
13 Aralık 17:20
Yorum Yok
989
Eyy Tedaş! Sabrımızı mı ölçüyorsun?

Eyy Tedaş! Sabrımızı mı ölçüyorsun?

İskenderun’da günlerdir yaşanan elektrik kesintileri vatandaşı isyan etme noktasına getirdi. Denizciler’den Karaağaç’a kadar kentin neredeyse tüm mahallelerinde her gün yaşanan elektrik kesintileri orta çağ’dan kesitler sunuyor.

 

Sitemize açıklamalarda bulunan esnaflar, “Artık jeneratörlere yakıt ücreti vermekten usandık. Kesintiler işlerimizi de etkiliyor, esnaf sabah kepenk açıp akşam kapatıyor. Ne fırtına var, ne de kar! Çıksın bir yetkili açıklama yapsın. Biz de kesintilerin sebebini bilelim. Faturamızı 1 gün geciktirdiğimizde gecikme faizi ödüyoruz. Ama kesintilerde de vatandaş daha çok mağdur oluyor, bunu kim telafi edecek merak ediyoruz. Acaba Tedaş sabrımızı mı ölçüyor?” açıklamalarında bulundu.

 

ey-tedas-iskenderun

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

Kara Gün Dostu Abdülkerim Güven

AK Parti İskenderun ilçe başkanı Abdülkerim Güven yangından zarar gören bölge vatandaşlara destek çıktı. Başkan Güven yaptığı açıklamada; “AZGANLIK, SARISEKİ VE AKARCA’... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: