29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
1 Kasım 14:55
Yorum Yok
1754
Fenerbahçe Yönetimine 2 Hatay’lı!

Fenerbahçe Yönetimine 2 Hatay’lı!

Fenerbahçe’ nin Başkan adaylarından Hulusi Belgü, listesinde yer alacak isimleri kamuoyuna açıkladı.

Hatay’ ın başarılı İş Adamları Osman Tufan ve  Mustafa Baştuğ da Belgü’ nün listesinde yer alan isimler oldu.

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Tufan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Tufan’la, Osmaniye OSB Başkan Vekili ve Baştuğ Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Baştuğ Fenerbahçe’ nin 3 Kasım’da yapılacak genel kurulunda aday olan Hulusi Belgü’nün listesinde yer aldılar..

Tufan’la Baştuğ da Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetimi Aday Listesinde..

Hulusi Belgü’ nün açıklamasında yer alan ifadeler ise şöyle; “3 Kasım’da yapılacak olan kongreye çok az zaman kalmasına rağmen, Fenerbahçe için neler yapılacağı tartışılmıyor.
Kulübümüzün içinde bulunduğu mali sorunlara nasıl çözüm bulacağımız, gelir dengemizi nasıl arttıracağımız tartışılmıyor. Bu, bir kongreden çok, kişisel bir hesaplaşmaya dönüştü ve medya birimleri de, fikirler ve projelerden bahsetmek yerine atışmaları, hakaretleri ve Cumartesi günü salonda cereyan edebilecek provokasyon senaryolarını yazmayı tercih ediyor.

FENERBAHSE-YONETiMiNE-2-HATAYLi

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: