27 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
16 Kasım 19:42
Yorum Yok
1052
Fikret Orman Hatay’da!

Fikret Orman Hatay’da!

Hatay Beşiktaşlılar Derneği’nin kuruluş balosu için Antakya’ya gelen Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, onuruna öğle yemeği verildi.

Antakya Şehir Kulübü’nde verilen yemeğe Hatay Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Yıldız, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin ile dernek yönetim kurulu üyeleri ve bazı üyeler katıldı. Yemekte Dernek yöneticilerle sohbet eden Başkan Fikret Orman, Antakya’nın yemekleri ve künefesinin çok güzel olduğunu söyledi.

Hatay Beşiktaşlılar Derneği’nin 10’uncu kuruluş yıldönümü kutlamaları çerçevesinde Hatıra Ormanı’na fidan dikilip açılışı yapıldı. Fikret Orman’ın katılımıyla saat 15.30’da Antakya’ya bağlı Gülderen Köyü’nde yapılan törende, bu yaz sezonunda çıkan yangında 1183 hektar yanan ormanlık alanın 50 dönümlük bölümüne 20 bin gar ağacı fideleri dikildi. İlk fidanı diken kulüp başkanı Fikret Orman ağacına ilk hayat suyunu verdikten sonra, “Artık Beşiktaş Kulübü’nünde bir ormanı oldu. Bu bölgede bir yangın yaşandı. Beşiktaş Kulübü olarak bu yıl böyle bir proje başlattık. İlk olarak Hatay’da 50 dönümlük alana fidan dikerek hatıra ormanı oluşturduk” dedi.

Hatıra ormanının açılışı ardından, Hatay Beşiktaşlılar Derneği’nin 10’uncu kuruluş yıldönümü nedeniyle açılış törenine gelen Beşiktaş taraftarlarıyla hatıra fotoğrafı çektiren Orman, yöneticilerden zaman zaman dikilen fidanların kontrol edilmesini istedi.

FERNANDES YILSONUNA KADAR TAKIMDA

Gazetecilerin Ferdenes’in kalıp, kalmayacağı ile ilgili sorusuna Orman, şöyle cevap verdi: “Fernandes’in daha 1 yıllık mukavelesi bulunuyor. Sezon sonuna kadar kulüpte kalacak.

PİRLO, PALAVRA

İtalyan takımlarında oynayan Pirlo’nun geleceği yönündeki soruya ise Orman, “35 yaşındaki bir sporcuyu Beşiktaş ne yapacak? Böyle bir şey yok. Bu bir palavra” yanıtını verdi. Başkan Orman, daha sonra Hatay Beşiktaşlılar Derneği’nin saat 19.30’daki kuruluş yıldönümü balosuna katılmak üzere Otoman Otel’e hareket etti.

 

fikret-orman-haayda

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: