18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
30 Ağustos 12:29
Yorum Yok
1172
Filiz Özçörekçi Sesleri

Filiz Özçörekçi Sesleri

Ak Parti’ ye yakınlığı ile bilinen akfikir haber sitesinin gündeme bomba gibi düşürdüğü “Filiz Özçörekçi İskenderun Belediyesine aday!” haberleri İskenderun’da yankı oluşturdu.

Alınan bilgiler akışında 2014 Belediye seçimlerinde Ak Parti kanadında geniş yer tutan bayan siyasetçi önümüzdeki dönem İskenderun Belediye Başkanlığına aday adayı olması bekleniyor. Filiz Özçörekçi’ nin Ak Parti İskenderun’un geçmişinden gelen ilişkileri, teşkilatçılığı ve herkese eşit mesafede duruşu halk arasında “acaba!” söylemlerini güçlendiriyor.

Habertürkiye.net haber sitesinin edindiği bilgilere akabinde Başbakan’ ın her İl’de bir bayan belediye başkanı çıkması talimatı ile dosyasının özel değerlendirmeye alındığını duyurdu.

Konu ile ilgili sessizliğini koruyan Filiz Özçörekçi’ den yakın bir zamanda konu ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.filizoz

Bir Yorum Yazın

Diğer “HABERLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: