02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
30 Ağustos 12:29
Yorum Yok
1256
Filiz Özçörekçi Sesleri

Filiz Özçörekçi Sesleri

Ak Parti’ ye yakınlığı ile bilinen akfikir haber sitesinin gündeme bomba gibi düşürdüğü “Filiz Özçörekçi İskenderun Belediyesine aday!” haberleri İskenderun’da yankı oluşturdu.

Alınan bilgiler akışında 2014 Belediye seçimlerinde Ak Parti kanadında geniş yer tutan bayan siyasetçi önümüzdeki dönem İskenderun Belediye Başkanlığına aday adayı olması bekleniyor. Filiz Özçörekçi’ nin Ak Parti İskenderun’un geçmişinden gelen ilişkileri, teşkilatçılığı ve herkese eşit mesafede duruşu halk arasında “acaba!” söylemlerini güçlendiriyor.

Habertürkiye.net haber sitesinin edindiği bilgilere akabinde Başbakan’ ın her İl’de bir bayan belediye başkanı çıkması talimatı ile dosyasının özel değerlendirmeye alındığını duyurdu.

Konu ile ilgili sessizliğini koruyan Filiz Özçörekçi’ den yakın bir zamanda konu ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.filizoz

Bir Yorum Yazın

Diğer “HABERLER ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: