27 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
7 Aralık 11:14
Yorum Yok
452
Filiz Özçörekçi’den Ziyaretlere Devam

Filiz Özçörekçi’den Ziyaretlere Devam

İskenderun Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Filiz Özçörekçi, Esnaf Oda Başkanlarını ziyaret etti.

Birlik merkezinde gerçekleşen ziyarette, konuşan Özçörekçi “ Geçtiğimiz iki dönem, partimin verdiği milletvekilli adaylığı ile çıktığımız bu yolda, bugün İskenderun Belediye Başkanlığına aday adayı oldum.
Doğup büyüdüğüm bu güzel memleketimize hizmet etmek için bu yola çıktık. Çıktığımız bu yolda, sizlerin desteği olmadan bir yere gelmenin ve geldiğimiz o yerin hakkını vermenin doğru olacağına inanmıyorum.
Aday adayı olan sekiz değerli arkadaşımız var, hepsi bir birinden değerli. Hepimizin amacı, iktidar ile İskenderun’u birleştirmek ve bu bütünlüğü kazandırmak. Başbakanımızın Hatay’a verdiği önem çok büyük, Adalet Bakanımızı Hatay’a Aday gösterdi ve Allah’ın izni ile seçimden zaferle çıkarak, başkan yapacağız. Hatay’ın marka kent olma yolunda bir dönüşümü başlıyor. Sizlerin ve bizim görevleri çok büyük, birlik ve beraberlik içerisinde, İskenderun’a hizmet etmek için çalışacağız.
Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.” Dedi.filiz

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: