01 Aralık 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
4 Ekim 01:25
Yorum Yok
682
G.Antep-Erbil Seferinde Sona Doğru

G.Antep-Erbil Seferinde Sona Doğru

 Meclis Başkanı  Ticaret Odası’ndan gelen yazı hakkında bilgi verdi. Ugutmen, “Ülkemiz, bölgemiz ve kentimiz ile Irak arasında ekonomik gelişmelerde son yıllarda kayda değer gelişmeler yaşanması ve iş adamlarımızın Irak pazarında ulaşım konusunda sıkıntılar üzerine  Ticaret Odası’nın uzun süredir -Erbil arasında direkt uçak seferleri yapılmasına yönelik girişimleri olumlu sonuçlanmıştır” dedi. Açıklama şöyle;
“Irak Havayolları tarafından 15 Eylül 2013 tarihinden itibaren -Erbil arasında Pazar ve Perşembe günleri olmak üzere haftanın iki günü tarifeli uçak seferleri başlamıştır. -Erbil arasında başlayan uçak seferlerinin bölge ekonomisi için önemli olduğu kadar, bölge iş adamlarının arasındaki ilişkileri daha da kuvvetlendireceğine inanıyoruz. -Erbil arasında başlayan uçak seferlerinin iptal olması halinde iş adamlarımızın, Irak pazarına ulaşım konusunda yeniden sıkıntı yaşamalarına neden olacaktır.”servt

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: