20 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
4 Ekim 01:25
Yorum Yok
596
G.Antep-Erbil Seferinde Sona Doğru

G.Antep-Erbil Seferinde Sona Doğru

 Meclis Başkanı  Ticaret Odası’ndan gelen yazı hakkında bilgi verdi. Ugutmen, “Ülkemiz, bölgemiz ve kentimiz ile Irak arasında ekonomik gelişmelerde son yıllarda kayda değer gelişmeler yaşanması ve iş adamlarımızın Irak pazarında ulaşım konusunda sıkıntılar üzerine  Ticaret Odası’nın uzun süredir -Erbil arasında direkt uçak seferleri yapılmasına yönelik girişimleri olumlu sonuçlanmıştır” dedi. Açıklama şöyle;
“Irak Havayolları tarafından 15 Eylül 2013 tarihinden itibaren -Erbil arasında Pazar ve Perşembe günleri olmak üzere haftanın iki günü tarifeli uçak seferleri başlamıştır. -Erbil arasında başlayan uçak seferlerinin bölge ekonomisi için önemli olduğu kadar, bölge iş adamlarının arasındaki ilişkileri daha da kuvvetlendireceğine inanıyoruz. -Erbil arasında başlayan uçak seferlerinin iptal olması halinde iş adamlarımızın, Irak pazarına ulaşım konusunda yeniden sıkıntı yaşamalarına neden olacaktır.”servt

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: