23 Ağustos 2019 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
11 Kasım 18:12
Yorum Yok
359
Galibiyetin Adı Seyfi Dingil…

Galibiyetin Adı Seyfi Dingil…

İskenderun Belediyespor biliyorsunuz ki doğru düzgün destek görmeden, kendi yağında hatta futbolcularına bile taksitlere bölerek ödeme yapan, eskiden bu halkın trilyonları verilerek alınan ama amatöre düşürülen, bir önceki dönemde ne yazık ki Yusuf Civelek’ in futbolu sadece halı sahalara terk ettirmesi kendi iki sene önce kendi halinde İskenderun1967spor’ un Arsuz’ a maddi imkansızlıklar sebebiyle satılmasından sonra çok değil 2014 yılında sıfırdan kurulan ve şu an 3. lige oynayan, sadece Seyfi Dingil başkanlığında İskenderun Belediyesi’ nin ciddi desteğini alan, sazlık alana dönen stadyumu tekrar spora ve sporcuya açıp, özellikle bugün 5 bin İskenderun sevdalısı taraftarlar yüzlerce araçlarıyla o stadyuma gelmesi, davullar zurnalarla destek görmesi, futbolcularına otobüsünden, harabeye dönen tesisleri otele çeviren, emek harcayan, belki de o pırlanta gibi gençlere sahip çıkan Seyfi Dingil’ dir bugünkü galibiyetin adı.
Kulüp başkanı Levent Duman ile görüştüğümde hergün her telefonda bizim yanımızda olan, soyunma odasından tesislere kadar gelen soran başkanımıza hediye ediyoruz derken gerçekten haklıydı.

Bu gün o eski günlerdeki İskenderunspor sevdalılarını gördüm, hasret çekenleri gördüm, hop oturup hop kalkan 5 bin taraftar gördüm. omuz omuza verip tanımadığı yanındakiyle gol sevincini paylaşanları gördüm.

Ne diyeyim bugün çocukluğumdaki o 5 temmuz stadyumundaki çığlıkları, sevinçleri gördüm.
Bu takıma sadece Seyfi Dingil ve bir kaç kurum değil hepimiz sahip çıkalım, destek olalım, yükseltelim…
Başka renkte takım yok, başka körfez yok, başka İskenderun yok!

IŞIK ŞENER/BÜYÜKŞEHİR GAZETESİ

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

BAŞKAN SAVAŞ’TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 21 Ağustos Çarşamba günü Beyzade FM’ in canlı yayın konuğu oldu. Programda gündeme ilişkin... Devamı..

TISİAD’ dan İTSO’ ya Ziyaret

Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nevaf Kılıç ve Limakport İskenderun Genel Müdür yardımcısı Mehmet Ünlü İTSO’yu ziyaret etti.... Devamı..

Obezite’de Mide Balonu

OBEZİTE İLE MÜCADELEDE MİDE BALONU UYGULAMASI Obeziteyle mücadelede uygulanan yöntemlerden ‘mide balonu’ hakkında bilgiler veren İskenderun Gelişim Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op.... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’ IN GADİR HUM BAYRAMI MESAJI

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Gadir Hum Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yayımladığı mesajda Gadir Hum’un önemine vurgu yapan... Devamı..

Tosyalı Şoförleri Dinledi

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,kent içerisinde trafik yoğunluğunu en aza indirmek için bir takım çalışmaların yapılmakta olduğunu belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,İskenderun... Devamı..

Nevzat İnan’ dan Bayram Kutlaması

Hatayspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Altyapı sorumlusu Başarılı işadamı Nevzat İnan bayram mesajı yayımladı. “Bu bayramın birlik beraberlik, kardeşlik, saygı sevgi getirmesi... Devamı..

Işık Şener; “HADO Siyaseti”

Lütfü Savaş ne yapsın? HADO’ yu İskenderun’ a getiriyoruz dedi itiraz. Arsuz’ a götürüyoruz dedi itiraz. Şimdi Lütfü Savaş “Buyurun yer gösterin!”... Devamı..

HBB’ den Sağlık Denetimi

HBB ZABITASINDAN BAYRAM ÖNCESİ GIDA DENETİMİ YAPILDI Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde gıda denetimi gerçekleştirdi. Vatandaşların... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: