19 Eylül 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
3 Ağustos 12:46
Yorum Yok
931
Payasspor’un Sağlığı Gelişim’de

Payasspor’un Sağlığı Gelişim’de

Gelişim Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezini de Kuruyor!

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, bölgenin güçlü takımlarından, bu sezon üçüncü ligde mücadele edecek Payas Belediyespor’a ve kulüp bünyesindeki diğer spor dallarında mücadele veren takımlara sağlık sponsoru oldu. Sağlık sponsorluğu protokolünü imzalayan Payas Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Eczacı Mustafa Akyol’la Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Direktörü Ozan Yaşar, spora ve sporcu sağlığına verilen öneme dikkat çektiler.

Gelişim Büyük İşler Başarıyor..

Mustafa Akyol yaptığı açıklamada; hem bir sağlıkçı ve yönetici olarak Özel İskenderun Gelişim Hastanesi’nin kadro ve teknoloji yatırımlarını büyük bir takdirle izlediklerini belirtirken, Özel İskenderun Gelişim Hastanesi’nin sponsorluk konusunda verdiği desteğe de ayrıca mutlu olduklarını söyledi. Payas Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Akyol ayrıca, “Gelişim Hastanesi’nin bölge halkına sunduğu imkanları takdirle izliyoruz. Bir eczacı olarak meslektaşlarımla da bir araya geldiğimizde aynı şekilde herkesin ortak görüşü de bu. Radyoloji bölümü imkanları, kadronuzun kalitesi ve yatırımlarınızla büyük işler başarıyorsunuz. Ortopedi ve Travmatoloji uzmanlarınız Başhekim Doktor Zeki Karaoğlan ve Doktor Mustafa İşler’in başarılarını da yakından izliyoruz. Gelişim Hastanesi bizim için çok önemli. Çok önemli işler yapıyorsunuz. Sizleri yürekten tebrik ederken, aynı zamanda da kulübümüze göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz” dedi.

En Kısa Sürede En Kaliteli Hizmet..

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Direktörü Ozan Yaşar da, hastane olarak yatırımların tüm hızıyla sürdüğü bir ortamda sporcu sağlığı merkezi kurmak hedefinde olduklarını belirterek, “En iyi imkanlarla hizmet vermek gayretindeyiz. Bölgemiz spora çok önem veriyor. Biz de bu konuda bir sporcu sağlığı merkezi kurarak katkı sunmak istiyoruz. İskenderun’a önemli yatırımlar yapmak noktasında çok yüksek maliyetli bir cihazın test çalışmaları başlıyor. İskenderun bölgesinde tek, Türkiye’de ise altıncı cihaz. Bu anlamda kaliteli hizmet vermek adına da yatırımlara da son sürat devam ediyoruz. En kısa sürede en iyi hizmet alarak, herkesin hastanemizden gönül rahatlığıyla ayrılmasını istiyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: