03 Aralık 2020 Perşembe
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
3 Ağustos 12:46
Yorum Yok
1030
Payasspor’un Sağlığı Gelişim’de

Payasspor’un Sağlığı Gelişim’de

Gelişim Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezini de Kuruyor!

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, bölgenin güçlü takımlarından, bu sezon üçüncü ligde mücadele edecek Payas Belediyespor’a ve kulüp bünyesindeki diğer spor dallarında mücadele veren takımlara sağlık sponsoru oldu. Sağlık sponsorluğu protokolünü imzalayan Payas Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Eczacı Mustafa Akyol’la Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Direktörü Ozan Yaşar, spora ve sporcu sağlığına verilen öneme dikkat çektiler.

Gelişim Büyük İşler Başarıyor..

Mustafa Akyol yaptığı açıklamada; hem bir sağlıkçı ve yönetici olarak Özel İskenderun Gelişim Hastanesi’nin kadro ve teknoloji yatırımlarını büyük bir takdirle izlediklerini belirtirken, Özel İskenderun Gelişim Hastanesi’nin sponsorluk konusunda verdiği desteğe de ayrıca mutlu olduklarını söyledi. Payas Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Akyol ayrıca, “Gelişim Hastanesi’nin bölge halkına sunduğu imkanları takdirle izliyoruz. Bir eczacı olarak meslektaşlarımla da bir araya geldiğimizde aynı şekilde herkesin ortak görüşü de bu. Radyoloji bölümü imkanları, kadronuzun kalitesi ve yatırımlarınızla büyük işler başarıyorsunuz. Ortopedi ve Travmatoloji uzmanlarınız Başhekim Doktor Zeki Karaoğlan ve Doktor Mustafa İşler’in başarılarını da yakından izliyoruz. Gelişim Hastanesi bizim için çok önemli. Çok önemli işler yapıyorsunuz. Sizleri yürekten tebrik ederken, aynı zamanda da kulübümüze göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz” dedi.

En Kısa Sürede En Kaliteli Hizmet..

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Direktörü Ozan Yaşar da, hastane olarak yatırımların tüm hızıyla sürdüğü bir ortamda sporcu sağlığı merkezi kurmak hedefinde olduklarını belirterek, “En iyi imkanlarla hizmet vermek gayretindeyiz. Bölgemiz spora çok önem veriyor. Biz de bu konuda bir sporcu sağlığı merkezi kurarak katkı sunmak istiyoruz. İskenderun’a önemli yatırımlar yapmak noktasında çok yüksek maliyetli bir cihazın test çalışmaları başlıyor. İskenderun bölgesinde tek, Türkiye’de ise altıncı cihaz. Bu anlamda kaliteli hizmet vermek adına da yatırımlara da son sürat devam ediyoruz. En kısa sürede en iyi hizmet alarak, herkesin hastanemizden gönül rahatlığıyla ayrılmasını istiyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: