28 Kasım 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
29 Ağustos 16:25
Yorum Yok
3110
Göçmen kuşları İskenderun semalarında

Göçmen kuşları İskenderun semalarında

Güneye doğru göç etmeye başlayan göçmen kuşları İskenderun Körfez semalarında görsel şölen oluşturdu. Her yıl ağustos sonu ve eylül başında güneye doğru göç eden leylekler bu yıl da Hatay semalarından sürüler halinde geçiyor…

 

Güneye doğru göç etmeye başlayan göçmen kuşları İskenderun Körfez semalarında görsel şölen oluşturdu.

 

Her yıl ağustos sonu ve eylül başında güneye doğru göç eden leylekler bu yıl da Hatay semalarından sürüler halinde geçiyor. Göçmen kuşlarının geçiş güzergahı olan Hatay’da özellikle Belen geçidine bu kuşları görmek ve görüntülemek isteyen kuş meraklıları geliyor. İskenderun Körfez semalarında Denizciler ve Bekbele beldeleri arasında dağların arasından süzülerek giden göçmen kuşlarının geçişleri de vatandaşlar tarafından ilgi ile izlendi. Binlerce leyleğin güneye doğru göç etmesi ile kışın yaklaştığına dikkat çeken vatandaşlar, göçmen kuşların gelmesi ile birlikte kışa hazırlıklara da başladıklarını ifade etti.

 

göçmen

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: