23 Eylül 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
29 Ağustos 16:25
Yorum Yok
3032
Göçmen kuşları İskenderun semalarında

Göçmen kuşları İskenderun semalarında

Güneye doğru göç etmeye başlayan göçmen kuşları İskenderun Körfez semalarında görsel şölen oluşturdu. Her yıl ağustos sonu ve eylül başında güneye doğru göç eden leylekler bu yıl da Hatay semalarından sürüler halinde geçiyor…

 

Güneye doğru göç etmeye başlayan göçmen kuşları İskenderun Körfez semalarında görsel şölen oluşturdu.

 

Her yıl ağustos sonu ve eylül başında güneye doğru göç eden leylekler bu yıl da Hatay semalarından sürüler halinde geçiyor. Göçmen kuşlarının geçiş güzergahı olan Hatay’da özellikle Belen geçidine bu kuşları görmek ve görüntülemek isteyen kuş meraklıları geliyor. İskenderun Körfez semalarında Denizciler ve Bekbele beldeleri arasında dağların arasından süzülerek giden göçmen kuşlarının geçişleri de vatandaşlar tarafından ilgi ile izlendi. Binlerce leyleğin güneye doğru göç etmesi ile kışın yaklaştığına dikkat çeken vatandaşlar, göçmen kuşların gelmesi ile birlikte kışa hazırlıklara da başladıklarını ifade etti.

 

göçmen

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: