04 Ağustos 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
15 Haziran 15:55
Yorum Yok
1028
Gökkuşağı Kreşten Karne Etkinliği

Gökkuşağı Kreşten Karne Etkinliği

İskenderun’ da adından söz ettiren Gökkuşağı Kreş “Karne Etkinliği” ile öğrencileriyle kutlama yaptı.

Eğitim-Öğretim sürecinde çeşitli etkinlikler düzenleyerek geleceğe emin adımlarla hazırlayan Gökkuşağı Kreş İskenderun’ da başarıları çalışmalarıyla hem öğrenci hem de velileri mutlu ediyor.

2018-19 yıl sonu etkinliği ardından açıklamalarda bulunan Gökkuşağı Kreş Kurucusu Müge Karaca; “Gökkuşağı kreş olarak öğrencilerimize de karne heyecanı yaşatmak istedik. Çeşitli etkinliklerle , öğretmenlerimizin yaptığı konuşmalardan sonra etkinliklerimizle minik öğrencilerimize karne dağıtımı yapıldı.” dedi
ERKEN KAYIT AVANTAJLARI BAŞLADI
Karaca; “2019-20 Eğitim yılına girmeden erken kayıt avantajlarıyla velilere özel indirim fırsatlarını kaçırmamalarını hatırlatırız.” açıklamalarında bulundu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “EĞİTİM ” Haberleri

Kızılay’dan Güngör’e Plaket

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör’e kan bağışına vermiş olduğu destek ve kan bağışını teşvik edici çalışmaları nedeniyle Kızılay İskenderun Şubesi... Devamı..

HBB Zabıtası’ndan Denetim

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları amacıyla Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde denetim gerçekleştirdi.Halkın can ve mal güvenliğini... Devamı..

Güven’den Bayram Kutlaması

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven’ den Bayram Kutlaması Başkan Güven; “Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik eder, sevdiklerinizle sağlık ve... Devamı..

Başkan Savaş’tan Kutlama

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.Yayımladığı mesajda Kurban Bayramı’nı karşılamanın mutluluğu içinde olduğunu... Devamı..

HGC Başkanı Temizyürek’ten Kutlama

HGC Başkanı Abdullah Temizyürek:BASIN EMEKÇİLERİNİN VE TÜM HALKIMIZIN KURBAN BAYRAMI KUTLU OLSUNHatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama... Devamı..

Sancar Denizcilik’ten Kutlama

İskenderun’ da Deniz Ticareti’ nin nabzını tutan Sancar Denizcilik şirketinin ortaklarından Cengizhan Sancar ve Hasan Yener’ den Bayram Kutlaması Sancar Denizcilik ortaklarından... Devamı..

Savaş-Çirkin Gerilimi Büyüyor

İYİ PARTİ İL BAŞKANI A. ŞEFİK ÇİRKİN DÖRTYOL’DAN HBB BAŞKANI LÜTFÜ SAVAŞ’A SESLENDİ; “YA HAKKIMIZI ALIRIM; YA HAKKINDAN GELİRİM!” Dörtyol İyi Parti... Devamı..

Turizm Yolu Hız Limiti Belirlendi

TURİZM YOLUNUN HIZ SINIRI BELİRLENDİHatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Koordinasyon Merkezi(UKOME), kent içi ulaşımın rahatlatılması amacıyla yeni kararlar aldı. HBB Meclis Salonu’nda... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: