29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
1 Ocak 17:10
Yorum Yok
358

Gönülden Hizmet İçin Bu Yoldayız

GÖNÜLDEN HİZMET ETMEK İÇİN BU YOLDAYIZ.

AK Parti İskenderun belediye başkan aday adayı Mehmet Soydan gönülden hizmet etmek için bu yolda olduklarını söyledi.

AK Parti Hatay 22. dönem Milletvekili ve İskenderun belediye başkan aday adayı Mehmet Soydan yılbaşı gecesi de boş durmayarak seçim çalışmalarını sürdürdü. İskenderun Esentepe mahallesinde vatandaşların evine konuk olan Soydan Türkiye gündemindeki operasyonların perde arkası hakkında vatandaşları bilgilendirdi ardından yerel gündemi ele aldı.

Mehmet Soydan konuşmasında AK Parti Hükümeti 11 yıllık iktidarında Türkiye’ yi nereden nereye getirdiği noktasında tespitlerde bulunarak yapılan sivil darbe girişimlerinin sonuçsuz kalacağını son sözü Türk milletinin söyleyeceğinin altını çizdi.

GÖNÜLDEN HİZMET ETMEK İÇİN BU YOLDAYIZ

Mehmet Soydan Milletvekilliği döneminde yaptığı çalışmalarla özellikle İskenderun halkının kendisini iyi tanıdığını belirterek şöyle konuştu. ” Biz gönülden hizmet etmek için bu yola çıktık. İskenderun’un sorunlarını yerinde tespit etmek ve çözüm sürecini vatandaş ile birlikte yürüten bir anlayışla çalışma hedefindeyiz. Bu mahallenin dertlerini sıkıntılarını dinledik bu sorunlar çözülemeyecek sorunlar değil.

Ama maalesef halkın sorunlarını çözme noktasında bu ateşi yüreğinizde hissetmezseniz bu sorunları çözemezsiniz. Vatandaşın hayatını kolaylaştırmak zor değil biz şöyle böyle yaparız demiyoruz onlar bizim zaten görevimiz. Bu kentte kentsel dönüşüm yapılırken hiç kimsenin mağdur edilmemesi gerekmektedir. Biz kısmet olur da bu makama gelirsek hizmet anlayışımızın gönül almak olduğunu vatandaşımız görecektir. Vatandaşımız ne istiyor, daha güzel daha ferah yeşil alanı olan bir kentte yaşamak istiyor.

Bunları yapmak çok mu zor? hayır değil ama zamanında planlı yapılmayan işler vatandaşımızı mağdur etmiş. Biz vatandaşımızın gönlünü memnuniyetini alarak hizmet edeceğiz. Hem gönülleri alacağız hem memlekete hizmet edeceğiz. Biz insanlarımızın doğumundan ölümüne kadar hayatına yerel yönetim olarak nasıl yön verebiliriz bunların derdindeyiz.

GEREKTİĞİNDE MASAYA YUMRUĞUMUZU VURMAYI DA BİLİRİZ MASAYI KIRMAY IDA

Mehmet Soydan konuşmasında Esentepe mahalle muhtarı Doğan Keleş’in ” bu memleket masaya yumruğunu vuracak bir başkan gerek” sözüne gönderme yaptı. Soydan ” Millete hizmet ederken gönlünü kazanmak bizim felsefemizdir. Burada sizlerinde talep etmeyi düşünmediği hizmetleri de yapacağız. Biz çocukla çocuk yaşlı ile yaşlı, elde öperiz çekinmeyiz memleket kazansın halkımız kazansın diye masaya da vururuz masayı da kırarız,

biz koltuklardan bir değer bulalım diye değil o koltuğun hakkını vermeye geliriz. Ben Milletvekili olmadan önce mali durumum daha iyiydi, Milletvekilliği yaparken cebimizi doldurmadık hizmet ettik cebimiz dolu değil ama gönlümüz dolu, benim cebimi doldurmak gibi bir niyetimiz hiç bir zaman olmadı. İnsanımıza en iyi şekilde hizmet etmeyi kendimize gönül koyduk ve bu yolda yürümeye koşmaya devam ediyoruz” dedi.esenn

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: