18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
1 Ocak 17:10
Yorum Yok
298

Gönülden Hizmet İçin Bu Yoldayız

GÖNÜLDEN HİZMET ETMEK İÇİN BU YOLDAYIZ.

AK Parti İskenderun belediye başkan aday adayı Mehmet Soydan gönülden hizmet etmek için bu yolda olduklarını söyledi.

AK Parti Hatay 22. dönem Milletvekili ve İskenderun belediye başkan aday adayı Mehmet Soydan yılbaşı gecesi de boş durmayarak seçim çalışmalarını sürdürdü. İskenderun Esentepe mahallesinde vatandaşların evine konuk olan Soydan Türkiye gündemindeki operasyonların perde arkası hakkında vatandaşları bilgilendirdi ardından yerel gündemi ele aldı.

Mehmet Soydan konuşmasında AK Parti Hükümeti 11 yıllık iktidarında Türkiye’ yi nereden nereye getirdiği noktasında tespitlerde bulunarak yapılan sivil darbe girişimlerinin sonuçsuz kalacağını son sözü Türk milletinin söyleyeceğinin altını çizdi.

GÖNÜLDEN HİZMET ETMEK İÇİN BU YOLDAYIZ

Mehmet Soydan Milletvekilliği döneminde yaptığı çalışmalarla özellikle İskenderun halkının kendisini iyi tanıdığını belirterek şöyle konuştu. ” Biz gönülden hizmet etmek için bu yola çıktık. İskenderun’un sorunlarını yerinde tespit etmek ve çözüm sürecini vatandaş ile birlikte yürüten bir anlayışla çalışma hedefindeyiz. Bu mahallenin dertlerini sıkıntılarını dinledik bu sorunlar çözülemeyecek sorunlar değil.

Ama maalesef halkın sorunlarını çözme noktasında bu ateşi yüreğinizde hissetmezseniz bu sorunları çözemezsiniz. Vatandaşın hayatını kolaylaştırmak zor değil biz şöyle böyle yaparız demiyoruz onlar bizim zaten görevimiz. Bu kentte kentsel dönüşüm yapılırken hiç kimsenin mağdur edilmemesi gerekmektedir. Biz kısmet olur da bu makama gelirsek hizmet anlayışımızın gönül almak olduğunu vatandaşımız görecektir. Vatandaşımız ne istiyor, daha güzel daha ferah yeşil alanı olan bir kentte yaşamak istiyor.

Bunları yapmak çok mu zor? hayır değil ama zamanında planlı yapılmayan işler vatandaşımızı mağdur etmiş. Biz vatandaşımızın gönlünü memnuniyetini alarak hizmet edeceğiz. Hem gönülleri alacağız hem memlekete hizmet edeceğiz. Biz insanlarımızın doğumundan ölümüne kadar hayatına yerel yönetim olarak nasıl yön verebiliriz bunların derdindeyiz.

GEREKTİĞİNDE MASAYA YUMRUĞUMUZU VURMAYI DA BİLİRİZ MASAYI KIRMAY IDA

Mehmet Soydan konuşmasında Esentepe mahalle muhtarı Doğan Keleş’in ” bu memleket masaya yumruğunu vuracak bir başkan gerek” sözüne gönderme yaptı. Soydan ” Millete hizmet ederken gönlünü kazanmak bizim felsefemizdir. Burada sizlerinde talep etmeyi düşünmediği hizmetleri de yapacağız. Biz çocukla çocuk yaşlı ile yaşlı, elde öperiz çekinmeyiz memleket kazansın halkımız kazansın diye masaya da vururuz masayı da kırarız,

biz koltuklardan bir değer bulalım diye değil o koltuğun hakkını vermeye geliriz. Ben Milletvekili olmadan önce mali durumum daha iyiydi, Milletvekilliği yaparken cebimizi doldurmadık hizmet ettik cebimiz dolu değil ama gönlümüz dolu, benim cebimi doldurmak gibi bir niyetimiz hiç bir zaman olmadı. İnsanımıza en iyi şekilde hizmet etmeyi kendimize gönül koyduk ve bu yolda yürümeye koşmaya devam ediyoruz” dedi.esenn

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: