GÜLER: Hatay Hizmete Doyacak

Hatay BB adayı İbrahim Güler Arsuz’da konuştu
GÜLER;”OY VERSENİZ DE VERMESENİZ DE HİZMETE DOYACAKSINIZ”

Hatay Büyükşehir Başkan Adayı İbrahim Güler Arsuz Mitinginde tüm Hatay’a net mesaj: Oy verseniz de vermeseniz de tüm Hatay hizmete doyacak. Çünkü Hatay bizim sevdamız.

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, AK Parti Milletvekili Abdülkadir Özel, Cumhur İttifakı Arsuz Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necim Bozkurt ve Ak Parti ve MHP ilçe başkanları, kadın kolları ve gençlik kolları ile birlikte bir çok partilinin katıldığı Arsuz Karaağaç Mitingi adeta bir bayram havasında coşku ve heyecan ile gerçekleşti.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan kritik yerel seçimlere doğru az zaman kala çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiren Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler Arsuz mitinginde yaptığı konuşmada vatandaşı ne oy verdin de ne hizmet istiyorsun diyerek azarlayan, seçmenine tepeden bakan anlayışı sandığa gömeceklerini belirterek biz millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geliyoruz. Belediye hizmetleri lutüf değil Belediye başkanının asli görevidir. Ne yazık ki bu millet 5 yıldır bu zihniyetten çok çekti. Oy veren de hiçbir hizmet alamadı. Ben inanıyorum ki çantada keklik gördükleri ancak hiç hizmet götürmedikleri vatandaşlar da 31 Mart’ta sandıkta gereken dersi verecektir.” dedi.

OY VERSİN VERMESİN HERKESE EŞİT HİZMET

Güler, “Biz Cumhur İttifakı’na oy versin veya vermesin tüm vatandaşlarımıza tüm ilçelerimize hizmet götüreceğimizin sözünü veriyoruz. Çünkü biz Hataylıyız, Hatay’ı seviyoruz. Antakya’yı İskenderun’u imar ederken Samandağ’ın Arsuz’un bu terkedilmişlik haline gönlümüz razı gelir mi? Biz millete efendi olmaya deil hizmetkar olmaya geliyoruz. açıklamasında bulunarak tüm Hatay için çok güzel projeler hazırladıklarını” vurguladı.

ÇOCUKLAR GİBİ ENGELLİYORLAR DİYE AĞLAYAN ZİHNİYETİN SONU 31 MART
Coşkulu Arsuz Mitinginin ardından İskenderun Yıldırımtepe ve Buluttepe’li vatandaşlara hitap eden Güler’e Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Türkiye Varlık Fonu A.Ş. YK Üyesi Fuat Tosyalı ve teşkilat üyeleri eşlik etti.
‘Cumhur İttifakı’na 24 Haziran’da sahip çıktınız Rabbim size 31 Mart’ta hizmetkar olmayı nasip etsin’ diyerek konuşmasına şu sözlerle devam eden Güler, “Geride kalan 5 yıllık süreyi boşa geçmiş sayıyoruz.