26 Kasım 2020 Perşembe
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
15 Kasım 16:42
1 Yorum
2637
Güney Kanat: TFF bu emirleri kimden aldı?

Güney Kanat: TFF bu emirleri kimden aldı?

Geçtiğimiz günlerde Hatayspor’un Evrakta Sahtecilik yaptığı gerekçesiyle, futbolcu Abdurrahman Kuyucu’nun da ceza alması oldukça eleştirilmişti. Tahkim Kurulu’na itirazın kabul görmesiyle birlikte Futbolcunun Menajeri Güney Kanat, suskunluğunu İskenderunPOST’a bozdu.

 

Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuracaklarını belirten Kanat, “Suçsuz bir futbolcuyu boş yere 5 ay beklettiler. Bunun neticesinde ek transfer süresi açarak futbolcunun kalan maçlarda forma giymesini talep edeceğiz. Bütün olaylar neticesinde zarar gören tek kişi futbolcum Abdurrahman Kuyucu’dur.” dedi.

 

Kanat ayrıca, “Sürecin başından beri Hatayspor’un o dönemin idarecileri yüzünden lisansının haksız yere askıya aldığını belirtmiştik
ama Abdurrahman’ın ilgisi yokken neden 5 ay Abdurrahman’a zarar verdiklerini merak ediyorum. TFF bu emirleri kimden aldı da bu çocuğa zarar vermek istediler ? 3 ay boyunca Hatayspor yetkilileri neden apar topar TFF’ye çağırıldı. TFF’ye çağırılması gereken asıl kişi Abdurrahman Kuyucu iken neden hiç çağırılmadı da Hatayspor yetkilileri çağırıldı? Bu sorunun cevabını bekliyorum.” açıklamalarında bulundu…

tff-bu-emirleri-kimden-aldi

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Korfez
    17 Kasım 2013 01:21

    Bu güney kanat denilen kişinin, TFF’de resmî menajerlik kaydı var mı? Bu futbolcu temsilcisinin TFF’de kayıtlı lisans numarası var mı?
    bunları da yazın post ekibi. Biz güney kanat diye birini tanımıyoruz. TFF’ resmi sitesi de tanımıyor.

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

Kara Gün Dostu Abdülkerim Güven

AK Parti İskenderun ilçe başkanı Abdülkerim Güven yangından zarar gören bölge vatandaşlara destek çıktı. Başkan Güven yaptığı açıklamada; “AZGANLIK, SARISEKİ VE AKARCA’... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: