25 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
14 Ocak 19:33
Yorum Yok
579
Güneydoğu Ticaret & Yatırım Zirvesi Açıldı

Güneydoğu Ticaret & Yatırım Zirvesi Açıldı

Güneydoğu Sanayici ve İşadamları Federasyonu (GÜNSİAF) bünyesinde bulunan 38 derneğin ortak çalışması ile gerçekleştirdiği Körfez İskenderun Sanayici ve İşadamlarının da (KİSİAD) stand katılımcısı olduğu Güneydoğu Ticaret ve Yatırım Zirvesi’nin açılışı yapıldı.

Bölgedeki üreticileri bir araya getirmek için GÜNSİAF bünyesinde düzenlenen Güneydoğu Ticaret ve Yatırım Zirvesi, Zeugma Mozaik Müzesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde açıldı.

Açılışa; GÜNSİAF Genel Başkanı Kasım Fincan, KİSİAD Başkanı M.Tamer Eker ile çok sayıda işadamı katıldı. Kasım Fincan açılış öncesi yaptığı konuşmada, bölgede ticaretle uğraşan kuruluşları bir araya getirerek, ihracat rakamlarının daha yukarıya ulaşması için yapılması gerekenleri konuştuklarını dile getirdi.

Fincan, “Burada ana amaç üretici üyelerimizle ticaret yapan üyelerimizi tanıştırarak kaynaştırmak ve ticari ilişkilerini geliştirmek. Bu zirveyi ilk defa düzenliyoruz, dolayısıyla bazı eksikliklerimiz olacak, fakat zirvede oluşmasını beklediğimiz ticari faaliyet üst düzeyde” dedi. KİSİAD Başkanı Tamer Eker ise böyle yatırım zirvelerini ve fuarları her zaman desteklediklerini ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak her faaliyetin altında olacakları söyledi.

Konuşmaların ardından zirvenin açılışı yapıldı. Açılışı yapan işadamları, daha sonra stantları gezdi.kisiad

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: