GÜVEN’ le 31 Mart Üzerine

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven 31 Mart 2019 seçimleri üzerine açıklamalarda bulundu.

“İSKENDERUN’ U VE HBB’ Yİ İKTİDARLA BİRLEŞTİRMELİYİZ”

Güven yaptığı açıklamada; “HBB’ nin ne kadar atıl bir anlayışla yönetildiğini ve kente yapılan hizmetlerin kentimizde yaşayanlara sorulmadan, fizibilitesi yapılmadan yanlış hizmetlerin uygulandığını hepimiz gördük. İskenderun ve Büyükşehir’ i Ak Parti İktidarıyla birleştirmemiz bu açıdan çok önemlidir.” dedi.

“TOSYALI KENT İÇİN FIRSATTIR”

İskenderun Belediye Başkan adayı olan Fatih Tosyalı kentimiz, iş dünyası ve yatırımlarla ilgili önemli bir avantaj sağlayacaktır. Bölgemizin dev Sanayi Kuruluşu olan Tosyalı Holding’ in siyasette de rol alması kentimize sadece turizm değil ekonomi anlamında da yatırımların gelmesine, fırsatlar şehri olduğumuzu en iyi ispatlayan durumdur. Fatih bey bu işi alnının akıyla ve İskenderun’ un en iyi en şeffaf durumda yönetilmesi noktasında gönlümüz rahattır.

“İLÇE BAŞKANLIĞIMIN SORUMLULUĞU AĞIRDIR”

Partimizin ilk kurucu gençlik kolları başkanı olduğumdan bu güne çeşitli kademelerde görev aldım, aday adayı oldum.Bu süreçte Partimizin ilçe başkanlığı görevine getirilmem seçim üzeri ciddi sorumluluktur ben ve ekibim bunun farkındayız. Teşkilatçılığımız ile bu kente hizmet etme noktasında İskenderun Belediyesi’ ni kazanmanın çalışmalarını hızlı bir şekilde yürütüyoruz. Yakın zamanda Meclis Üyelerimizde açıklanacak ve daha kapsamlı çalışmalara başlayacağız. Ayrıca tebrik ve kutlamaya gelen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.”

GÜVEN; “İTTİFAKIMIZ GÜCÜMÜZE GÜÇ KATACAK”

Türkiye’ nin bir çok il ve ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi ile ülkemizin bekası için önemli bir ittifak oluşturduk. MHP’ li kardeşlerimizle uyumlu bir şekilde çalışıyor, fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Ortak kararlarda memleketimizin çıkarları doğrultusunda birlikte hareket etmenin önemini ve zaferini Türkiye’ de bir çok Büyükşehir Belediyeler’ inde ve ilçe belediyelerinde kutlayacağız.” açıklamalarında bulundu.