Güven’ den İTSO’ ya Ziyaret

İskenderun’ un tanınmış Avukatlarından Abdülkerim Güven’ den

İTSO’ YA ZİYARET

Ak Parti İskenderun Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı ve 24. – 27. dönem Milletvekili Adaylığı yapan Avukat Abdülkerim Güven seçimden sonra da ziyaretlere devam ediyor.

Sık sık vatandaşlarla bir araya gelen Güven İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz ve yönetim üyelerini makamında ziyaret etti.

Güncel konular üzerine konuşan Güven ve Yılmaz samimi görüntüleri gözlerden kaçmadı. İskenderun Meclis üyeleri Emin Dönmez, Hıdır Güneş ve Ak Parti Eski İlçe Başkanı Muharrem Dingil  ile İTSO yönetiminden Muhsin Yeter, Orhan Belli de katılım gösterdi.

Güven; ” Ülkemiz üzerinde belirli bir baskı kurmaya çalışanların oynadığı oyunlar doğrultusunda ülkemize operasyon çekilmek isteniyor. Oturmuş ekonomi ve güçlü siyasetimizle bu işin üstesinden geleceğiz inşallah. Yeter ki ülke olarak yerel dinamiklere, üretimlere ve yerel tüketimlere ağırlık vermemiz gerekmektedir.” açıklamalarında bulundu.

Yılmaz; ” Ülke olarak dövizin artışı başta sanayicilerimizi etkiledi daha sonra piyasalara yansıdı. Bununla alakalı yaptırımlar ve çözüm üretilmesi hususunda Sanayi Odası olarak çözüm odaklı atılımlar yapmaktayız.” dedi.