21 Ekim 2018 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
9 Ekim 14:45
Yorum Yok
782
Güven’ den İTSO’ ya Ziyaret

Güven’ den İTSO’ ya Ziyaret

İskenderun’ un tanınmış Avukatlarından Abdülkerim Güven’ den

İTSO’ YA ZİYARET

Ak Parti İskenderun Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı ve 24. – 27. dönem Milletvekili Adaylığı yapan Avukat Abdülkerim Güven seçimden sonra da ziyaretlere devam ediyor.

Sık sık vatandaşlarla bir araya gelen Güven İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz ve yönetim üyelerini makamında ziyaret etti.

Güncel konular üzerine konuşan Güven ve Yılmaz samimi görüntüleri gözlerden kaçmadı. İskenderun Meclis üyeleri Emin Dönmez, Hıdır Güneş ve Ak Parti Eski İlçe Başkanı Muharrem Dingil  ile İTSO yönetiminden Muhsin Yeter, Orhan Belli de katılım gösterdi.

Güven; ” Ülkemiz üzerinde belirli bir baskı kurmaya çalışanların oynadığı oyunlar doğrultusunda ülkemize operasyon çekilmek isteniyor. Oturmuş ekonomi ve güçlü siyasetimizle bu işin üstesinden geleceğiz inşallah. Yeter ki ülke olarak yerel dinamiklere, üretimlere ve yerel tüketimlere ağırlık vermemiz gerekmektedir.” açıklamalarında bulundu.

Yılmaz; ” Ülke olarak dövizin artışı başta sanayicilerimizi etkiledi daha sonra piyasalara yansıdı. Bununla alakalı yaptırımlar ve çözüm üretilmesi hususunda Sanayi Odası olarak çözüm odaklı atılımlar yapmaktayız.” dedi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

BU GEMİ İSKENDERUN’ A İNMESİN!

İzmir limanında günlerce bekletilen gemi İskenderun’ a geldi. İSKENDERUN AYAĞA KALKTI! İskenderun’ a gelen Angus dolu gemi üzerinde sır perdesi devam ediyor.... Devamı..

Muhtarlardan Seyfi Dingil’ e Plaket

MUHTARLARDAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR PLAKETİ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, muhtarlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde halk hizmet çalıştıklarını belirtti. Belediye... Devamı..

TOBB Başkanlığı Silifke’ de Buluştu

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Silifke’de Girişimciliği anlattı İTSO Heyeti Silifke’de düzenlenen Liderlik Akademisi ve Strateji Çalıştayına katıldı. Silifke’de, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,... Devamı..

Muhtarlar’dan Kimyeci’ ye Ziyaret

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, muhtarlar günü dolayısıyla ziyarete gelen muhtarları makamında ağırladı. Akdeniz Muhtarlar Federasyonu ve Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut... Devamı..

HBB’ den Şarbon Konferansı

‘ŞARBON HASTALIĞI’ KONFERANSI HBB EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi ve Hatay Kent Konseyi işbirliği ile son günlerde... Devamı..

Öğrenciler’ den Seyfi Dingil’ e Sunum

ÖĞRENCİLER PROJELERİNİ BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E SUNDU İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin her zaman yanlarında olduklarını belirtti. İskenderun Doğru... Devamı..

Limak İskenderun Basketbol Galip

Limakport İskenderun sezona galibiyetle başladı. Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden İskenderun Engelliler Cumartesi günü kapalı spor salonunda oynanan müsabakada Ankara... Devamı..

İskenderun Galerisinde Sergi Açıldı

İSKENDERUN BELEDİYESİ SANAT GALERİSİNDE RESİM SERGİSİ AÇILDI İskenderun Belediyesi sanat galerisinde “lal renkler her dili konuşur ”adlı resim sergisi açıldı. Serginin açılışına... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: