14 Aralık 2018 Cuma
    Hava durumu güncelleniyor...
9 Ekim 14:45
Yorum Yok
838
Güven’ den İTSO’ ya Ziyaret

Güven’ den İTSO’ ya Ziyaret

İskenderun’ un tanınmış Avukatlarından Abdülkerim Güven’ den

İTSO’ YA ZİYARET

Ak Parti İskenderun Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı ve 24. – 27. dönem Milletvekili Adaylığı yapan Avukat Abdülkerim Güven seçimden sonra da ziyaretlere devam ediyor.

Sık sık vatandaşlarla bir araya gelen Güven İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz ve yönetim üyelerini makamında ziyaret etti.

Güncel konular üzerine konuşan Güven ve Yılmaz samimi görüntüleri gözlerden kaçmadı. İskenderun Meclis üyeleri Emin Dönmez, Hıdır Güneş ve Ak Parti Eski İlçe Başkanı Muharrem Dingil  ile İTSO yönetiminden Muhsin Yeter, Orhan Belli de katılım gösterdi.

Güven; ” Ülkemiz üzerinde belirli bir baskı kurmaya çalışanların oynadığı oyunlar doğrultusunda ülkemize operasyon çekilmek isteniyor. Oturmuş ekonomi ve güçlü siyasetimizle bu işin üstesinden geleceğiz inşallah. Yeter ki ülke olarak yerel dinamiklere, üretimlere ve yerel tüketimlere ağırlık vermemiz gerekmektedir.” açıklamalarında bulundu.

Yılmaz; ” Ülke olarak dövizin artışı başta sanayicilerimizi etkiledi daha sonra piyasalara yansıdı. Bununla alakalı yaptırımlar ve çözüm üretilmesi hususunda Sanayi Odası olarak çözüm odaklı atılımlar yapmaktayız.” dedi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Esentepe Anaokulu’nda Yerli Malı Haftası

Esentepe Anaokulu nda Yerli Malı Pazarı Kuruldu. Tutum,yatırım ve Türk mallarını koruma haftası kapsamında okul koridoruna manav,bakkal, züccaciye, pastane ve yöresel ürünler... Devamı..

SON DAKİKA! İşte Ak Parti İskenderun Adayı!

Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı belli oldu. İskenderunPost’un edindiği bilgiye göre Ak Parti’nin İskenderun adayı Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fatih... Devamı..

Arsuz Ak Parti A.Adayı Değer Tultak ile Röportaj

Arsuz’ un sevilen iş insanlarından ve siyasetin renkli simalarından, AK Parti’ nin Arsuz’ daki en güçlü ismi Değer TULTAK ile Büyükşehir Gazetesi... Devamı..

İSTE, İSDEMİR’e ‘Teknik Gezi’ Düzenledi

Türkiye’ nin önemli bir sanayi şehrinde okumanın, rahatlıkla bilgilerini artırabiliyor ve mesleki kariyerlerini geliştirebiliyor olmanın mutluluğunu yaşayan İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik... Devamı..

Habib-i Neccar Cami’ nde Sabah Çorbası

Antakya Belediyesi ve Hatay İl Müftülüğü işbirliği ile her Cumartesi günü Habib-i Neccar Camii’nde sabah namazına müteakip vatandaşlara çorba ikramında bulunmaya devam... Devamı..

HBB’den Hıristiyan Vatandaşlara Noel Hediyesi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Noel Bayramı öncesinde Hatay’daki kiliselere yüzlerce Noel ağacı hediye etti.Attığı her adımda hemşehrileriyle... Devamı..

Işık Şener’ in Kaleminden Arsuz Üzerine

“ARSUZ’ A “DEĞER” VERİLSİN” Arsuz kentimiz turizmde beklenen sıçramayı bir türlü yapamıyor. Buna vizyon eksikliği, dünya görüşü yetersizliği veya yanlış meşgalelerden ötürü... Devamı..

Böyle Konser Görülmedi

İskenderun’ da Çocuk Konseri Damgasını Vurdu. İskenderun Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvar’ ın da gerçekleşen ilk Çocuk Konseri okul öncesi öğrencilerle doldu taştı.... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: