17 Eylül 2019 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
22 Mayıs 21:00
Yorum Yok
463
HADO 6 SONRA…

HADO 6 SONRA…

Vali DOĞAN; “ARSUZ – SAMANDAĞ YOLU 29 EKİMDE AÇILACAK”
Başkan SAVAŞ; “HADO 6 AY İÇİNDE SEFERE BAŞLAYACAK”
Hatay Turizmine yönelik sorun ve ihtiyaçları belirleyip, Hatay’ın Yıldızını Parlatmak üzere yola çıkan, çözüm odaklı ortak çalışmalar için bölgenin dinamikleriyle birlikte harekete geçen “Hatay Turizm Çalışma Platformu” olarak çalışmalara ara vermeden devam ediyoruz.
İskenderun Turizm Derneği (İSTUDER) İle Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) yönetimleri tarafından güç birliği amacıyla oluşturulan; “Hatay Turizm Çalışma Platformu” yoğun ziyaret ve temaslarına ara vermeden devam ediyor. Bu bağlamda İskenderun kaymakamı sayın İskender Yönden, ve İskenderun Belediye Başkanı sayın Fatih Tosyalı ile başladığımız temaslara Hatay Valisi sayın Rahmi Doğan ve HBB Başkanı sayın Lütfü Savaş ziyaretiyle devam ettik. Çok verimli ortamlarda gerçekleşen istişareler sırasında Hatay adına pozitif gelişmelerin olduğuna yetkililerin ağzından tanık oluyoruz. Hatay’ın geleceği söz konusu olduğunda bir araya gelen tüm yüreklere selam olsun.

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Ayğan ve Kaya Aileleri Mutlu Günü

Kentimizin tanınmış ailelerinden Ayğan ve Kaya Ailelerin mutlu günü Mediha-Beşir Kaya çiftinin evlatları Merve Kaya ile Şükran-Ömer Ayğan’ın oğulları Emre Ayğan, güzel... Devamı..

Belediye’ den Doğa Yürüyüşü

İSKENDERUN BELEDİYESİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEDİ İskenderun Belediyesi vatandaşların sosyal ve sportif yaşantısına, hareketli yaşam tarzına katkı sağlayabilmek, amacıyla doğa yürüyüşü düzenledi. Atik... Devamı..

75. Yıl Anaokulu Coşkuyla Açıldı

2019-2020 eğitim öğretim yılına başlayan Dr. Gani Bahadırlı 75. Yıl Anaokul müdürü Hasan Akdoğan veliler toplantısı sonrası okul tarafından yapılan asure ikramında... Devamı..

N.S.O.T Merhaba Dedi

Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu Eğitim’e Merhaba Etkinliği İskenderun’da en anaokulu olarak üst sıralarda yer alan Anaokulu Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Teksöz’ e Ziyaret

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ, HESOB BAŞKANI TEKSÖZ’Ü ZİYARET ETTİ        Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’ü ziyaret ederek yönetim... Devamı..

HBB’ den Tarator Yapımı

TARATOR YAPIMI HİÇ BU KADAR EĞLENCELİ OLMAMIŞTI UNESCO Hatay Gastronomi Evi 11 Eylül Çarşamba günü Türkiye’nin çeşitli yerlerinden üyeleriyle Hatay’a gelen Kültürel... Devamı..

Selahattin Yılmaz’a Büyük Onur!

Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden Best of City Awards 2019’da İskenderun’lu İş İnsanı ve Liberya Fahri Başkonsolosu Selahattin Yılmaz’a gururlandıran ödül! 17 Eylül... Devamı..

İskenderun İlkokulu Açılış Yaptı

İskenderun İlkokulu Eğitim öğretime görkemli başlangıçla Merhaba dedi. İskenderun İlkokulu Hatay’ ın en kapsamlı, lüks ve teknolojik okulu 24 derslik resim, müzik... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: