Halil “DEMİR” Gibi (Videolu)

Hatay Ak Parti 27. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylık Toplantısı Antakya’ da yapıldı.

Ak Parti Azganlık Eski Belde Belediye Başkan olarak 15 yıl görev yaptıktan sonra Milletvekilliği adaylığına soyunan Halil Demir Antakya’ da yapılan Aday Adaylık Tanıtım Toplantısı konuşmasını alkışlar eşliğinde yaptı.

“HATAY’ IN DÜNÜNÜ VE YARININI BİLİYORUM”

Halil Demir yaptığı açıklamalarda “İskenderun doğumlu bir öğretmenim. 1999 yılında İskenderun Azganlık Beldesinde Fazilet Partisi’ nden Belediye Başkanı olarak, 2004 – 2009 yıllarında Ak Parti’ den Belediye Başkanlığını tamamlamış olarak 15 yıl Belediye Başkanı olarak yaptım.” ifadelerine yer verdi.

“HATAY’ A EN İYİ HİZMETİ YAPACAK BİRİ GELSİN”

Halil Demir konuşmasına şöyle devam etti; “15 yıl içerisinde Hatay’ ın her tarafını teşkilatlarımızla, il başkanlarımızla ve Milletvekillerimizle gezdik. Hatay’ ın dününü, bugününü yapılanlarını ve bundan sonra yapılacak olanları en iyi bilen arkadaşlarınızdan biriyim. İnşallah bundan sonraki süreçte de memleketimize ve ülkemize en iyi hizmeti yapabilecek arkadaşları buraya milletvekili olarak gelmesi temennisiyle herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” açıklamalarında bulundu.