26 Mayıs 2018 Cumartesi
    Hava durumu güncelleniyor...
15 Mayıs 10:40
Yorum Yok
262

İskenderun’ un başarılı ismi Halil Demir’ den seri ziyaretler…

HALİL DEMİR KALPLERE DOKUNUYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ ın 2018 erken seçim kararıyla 24 haziran’ da yapılacak olan Başkanlık ve Milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala aday adaylar son viraja girdi.

Ak Parti İskenderun bölgesinin sevilen ismi Halil Demir kentte bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Esnafları ziyaret ederken ülke gündemine değinen Demir; Ülkemiz ciddi ve bir o kadar zor bir virajdan geçiyor. Ülke olarak birlik içinde olmamız gereken bir süreç yaşıyoruz. Hemen yanı başımızda Ortadoğu’ ya ve ülkemize kurulan tezgahları Afrin Harekatı ile çok şükür bozduk. Cumhurbaşkanımızın kredi değerlendirmelerde bile ülkemize operasyon çekildiğine dikkat ederken bu büyük oyunu bozmamızın her türlü terör örgütlerinin bize karşı başarısız olmasının yegane sebebi dik duran liderimiz, istikrarımız ve ülke olarak birlik beraberliğimizdir.” açıklamalarında bulundu.

Daha sonra hastanede sağlık sorunları yaşayan vatandaşları ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Halil Demir geçmiş olsun ziyaretleri gerçekleştirdi.

Ülke gündemiyle ilgili yaptığı açıklamalarda; “Biz ülke olarak muasır medeniyetler seviyesine doğru eğitim, ekonomi, savunma sanayi, üretim ve önemli projelerle ilerliyoruz. Ülkemizin bu yükselişine Hatay ve özellikle İskenderun olarak doğru orantıda kalkınmamız gerekmektedir. Bunun için istihdam sağlayacak, cazip yatırımları çekecek ve Ankara’ da kentimizi en iyi noktada temsil etmek için Milletvekili aday adayı oldum. Hemşehrilerimizin teveccühü ve desteği ile Allah bize halkımızın hizmetkarı olma noktasında vesile olmamıza izin verirse elimi değil gövdemi taşın altına seve seve koyacağım.” dedi.

Daha sonra sendika ziyaretlerinde bulunan Halil Demir sohbet ettikten sonra fotoğraflar çekildi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

5 Temmuz Stadı Lige Yetişecek

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil talimat verdi, ve hummalı çalışma başlatıldı. “5 TEMMUZ STADI YENİ SEZONA HAZIR OLACAK” Uzun zamandan beri atıl... Devamı..

İskenderun Battı Çıktı’ da Sona Doğru

İSKENDERUN’DA BATTI ÇIKTI ÇALIŞMASININ SERVİS YOLLARI ASFALTLANIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) tarafından Hatay genelinde ulaşımı rahatlatmak amacıyla yapılan projeler kapsamında, İskenderun’a kazandırılan... Devamı..

İTSO’ dan İftar Programı

İTSO,Meclis üyeleri ve Meslek Komite üyeleri ile iftar yemeğinde buluştu İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Ramazan ayı dolayısıyla Meclis üyeleri ve... Devamı..

Işık Şener Yazdı ” ÇİNÇİN SAVAŞI”

Hatay Ak Parti eski İl Başkanı Ahmet Atıç merkezli bir saldırı başlamış, makam araç kiralamadan, menkullere kadar Lütfü Savaş’ a yüklenilmiş, Atıç’... Devamı..

Zeki Oğur yazdı: “AYIP ETTİN ÇİNÇİN!”

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin bugün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü... Devamı..

Arsuz Bld ve İşkur Protokolü

ARSUZ BELEDİYESİ İŞKUR İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Hatay İl Müdürlüğü ile “Toplum Yararına Program”... Devamı..

Başkan Kimyeci İftar Sofralarında

BAŞKAN KİMYECİ, ORHANLI VE SOFULAR MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE İFTAR SOFRASINDA BİR ARAYA GELDİ         Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, her yıl olduğu gibi... Devamı..

Seyfi Dingil: Seçimlerden Güçlü Çıkacağız

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: 24 HAZİRAN’ DA SANDIKTAN GÜÇLÜ ÇIKACAĞIZ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,24 Haziran seçimlerinden alınacak zaferin 2023 hedeflerinin... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: