14 Ağustos 2018 Salı
    Hava durumu güncelleniyor...
15 Mayıs 10:40
Yorum Yok
385

İskenderun’ un başarılı ismi Halil Demir’ den seri ziyaretler…

HALİL DEMİR KALPLERE DOKUNUYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ ın 2018 erken seçim kararıyla 24 haziran’ da yapılacak olan Başkanlık ve Milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala aday adaylar son viraja girdi.

Ak Parti İskenderun bölgesinin sevilen ismi Halil Demir kentte bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Esnafları ziyaret ederken ülke gündemine değinen Demir; Ülkemiz ciddi ve bir o kadar zor bir virajdan geçiyor. Ülke olarak birlik içinde olmamız gereken bir süreç yaşıyoruz. Hemen yanı başımızda Ortadoğu’ ya ve ülkemize kurulan tezgahları Afrin Harekatı ile çok şükür bozduk. Cumhurbaşkanımızın kredi değerlendirmelerde bile ülkemize operasyon çekildiğine dikkat ederken bu büyük oyunu bozmamızın her türlü terör örgütlerinin bize karşı başarısız olmasının yegane sebebi dik duran liderimiz, istikrarımız ve ülke olarak birlik beraberliğimizdir.” açıklamalarında bulundu.

Daha sonra hastanede sağlık sorunları yaşayan vatandaşları ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Halil Demir geçmiş olsun ziyaretleri gerçekleştirdi.

Ülke gündemiyle ilgili yaptığı açıklamalarda; “Biz ülke olarak muasır medeniyetler seviyesine doğru eğitim, ekonomi, savunma sanayi, üretim ve önemli projelerle ilerliyoruz. Ülkemizin bu yükselişine Hatay ve özellikle İskenderun olarak doğru orantıda kalkınmamız gerekmektedir. Bunun için istihdam sağlayacak, cazip yatırımları çekecek ve Ankara’ da kentimizi en iyi noktada temsil etmek için Milletvekili aday adayı oldum. Hemşehrilerimizin teveccühü ve desteği ile Allah bize halkımızın hizmetkarı olma noktasında vesile olmamıza izin verirse elimi değil gövdemi taşın altına seve seve koyacağım.” dedi.

Daha sonra sendika ziyaretlerinde bulunan Halil Demir sohbet ettikten sonra fotoğraflar çekildi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Plaj Futbol’ da Arsuz Belediyesi Şampiyon

TFF PLAJ FUTBOLU ARSUZ ETABINDA ŞAMPİYON “ARSUZ BELEDİYESİ” Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Belediyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu işbirliği ile bu... Devamı..

İskenderunlu Şehidin Sene-i Devriyesine Katılım Gerçekleşti

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL, ŞEHİT FERHAT GEDİK’İN ŞAHADETİNİN SENE-İ DEVRİYESİ NEDENİ İLE OKUTULAN MEVLİD-İ ŞERİFE KATILDI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,Trabzon’un Maçka ilçesinde... Devamı..

İskenderunspor Topbaşı Yaptı

Bu yıl Bölgesel Amatör Lig’ de mücadele edecek olan İskenderun’ un turuncu mavili ekibi sezon hazırlıklarına başladı. “SAHADA SAVAŞACAK TAKIM KURUYORUZ” Nevşehir... Devamı..

Kimyeci’ den Önemli Tespitler

BAŞKAN KİMYECİ, HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS TOPLANTISIND ÖNEMLİ TESPİT VE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU; Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Ağustos ayı... Devamı..

İskenderun Belediyesi’ nden Çöp Devrimi

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: YER ALTI ÇÖP KONTEYNERİ PROJESİ BAŞLADI İskenderun Belediyesi çevre konusunda da örnek projelere imza atmaya devam ediyor.... Devamı..

Işık Şener’ in Kaleminden HBB’ ye…

BATTI ÇIKTI’ da görülmemiş maddi tuhaflıklar! HBB İller Bankasından bizzat Lütfü Savaş Battı Çıktı için 94 Milyon TL borçlanmış ve şuan ki... Devamı..

HBB Ağustos Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

HBB AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun 13’üncü maddesi gereğince Ağustos Ayı Olağan Toplantısı,... Devamı..

İTSO Giresun ile Kardeş Protokolü

Giresun ve İTSO Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası arasında Kardeş Oda... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: