İskenderun’ un başarılı ismi Halil Demir’ den seri ziyaretler…

HALİL DEMİR KALPLERE DOKUNUYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ ın 2018 erken seçim kararıyla 24 haziran’ da yapılacak olan Başkanlık ve Milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala aday adaylar son viraja girdi.

Ak Parti İskenderun bölgesinin sevilen ismi Halil Demir kentte bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Esnafları ziyaret ederken ülke gündemine değinen Demir; Ülkemiz ciddi ve bir o kadar zor bir virajdan geçiyor. Ülke olarak birlik içinde olmamız gereken bir süreç yaşıyoruz. Hemen yanı başımızda Ortadoğu’ ya ve ülkemize kurulan tezgahları Afrin Harekatı ile çok şükür bozduk. Cumhurbaşkanımızın kredi değerlendirmelerde bile ülkemize operasyon çekildiğine dikkat ederken bu büyük oyunu bozmamızın her türlü terör örgütlerinin bize karşı başarısız olmasının yegane sebebi dik duran liderimiz, istikrarımız ve ülke olarak birlik beraberliğimizdir.” açıklamalarında bulundu.

Daha sonra hastanede sağlık sorunları yaşayan vatandaşları ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Halil Demir geçmiş olsun ziyaretleri gerçekleştirdi.

Ülke gündemiyle ilgili yaptığı açıklamalarda; “Biz ülke olarak muasır medeniyetler seviyesine doğru eğitim, ekonomi, savunma sanayi, üretim ve önemli projelerle ilerliyoruz. Ülkemizin bu yükselişine Hatay ve özellikle İskenderun olarak doğru orantıda kalkınmamız gerekmektedir. Bunun için istihdam sağlayacak, cazip yatırımları çekecek ve Ankara’ da kentimizi en iyi noktada temsil etmek için Milletvekili aday adayı oldum. Hemşehrilerimizin teveccühü ve desteği ile Allah bize halkımızın hizmetkarı olma noktasında vesile olmamıza izin verirse elimi değil gövdemi taşın altına seve seve koyacağım.” dedi.

Daha sonra sendika ziyaretlerinde bulunan Halil Demir sohbet ettikten sonra fotoğraflar çekildi.