18 Ekim 2018 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
15 Mayıs 10:40
Yorum Yok
419

İskenderun’ un başarılı ismi Halil Demir’ den seri ziyaretler…

HALİL DEMİR KALPLERE DOKUNUYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ ın 2018 erken seçim kararıyla 24 haziran’ da yapılacak olan Başkanlık ve Milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala aday adaylar son viraja girdi.

Ak Parti İskenderun bölgesinin sevilen ismi Halil Demir kentte bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Esnafları ziyaret ederken ülke gündemine değinen Demir; Ülkemiz ciddi ve bir o kadar zor bir virajdan geçiyor. Ülke olarak birlik içinde olmamız gereken bir süreç yaşıyoruz. Hemen yanı başımızda Ortadoğu’ ya ve ülkemize kurulan tezgahları Afrin Harekatı ile çok şükür bozduk. Cumhurbaşkanımızın kredi değerlendirmelerde bile ülkemize operasyon çekildiğine dikkat ederken bu büyük oyunu bozmamızın her türlü terör örgütlerinin bize karşı başarısız olmasının yegane sebebi dik duran liderimiz, istikrarımız ve ülke olarak birlik beraberliğimizdir.” açıklamalarında bulundu.

Daha sonra hastanede sağlık sorunları yaşayan vatandaşları ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Halil Demir geçmiş olsun ziyaretleri gerçekleştirdi.

Ülke gündemiyle ilgili yaptığı açıklamalarda; “Biz ülke olarak muasır medeniyetler seviyesine doğru eğitim, ekonomi, savunma sanayi, üretim ve önemli projelerle ilerliyoruz. Ülkemizin bu yükselişine Hatay ve özellikle İskenderun olarak doğru orantıda kalkınmamız gerekmektedir. Bunun için istihdam sağlayacak, cazip yatırımları çekecek ve Ankara’ da kentimizi en iyi noktada temsil etmek için Milletvekili aday adayı oldum. Hemşehrilerimizin teveccühü ve desteği ile Allah bize halkımızın hizmetkarı olma noktasında vesile olmamıza izin verirse elimi değil gövdemi taşın altına seve seve koyacağım.” dedi.

Daha sonra sendika ziyaretlerinde bulunan Halil Demir sohbet ettikten sonra fotoğraflar çekildi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İskenderun Galerisinde Sergi Açıldı

İSKENDERUN BELEDİYESİ SANAT GALERİSİNDE RESİM SERGİSİ AÇILDI İskenderun Belediyesi sanat galerisinde “lal renkler her dili konuşur ”adlı resim sergisi açıldı. Serginin açılışına... Devamı..

Gelişim Hastanesinden Kutlama

GELİŞİM VE DOĞA ‘DÜNYA GIDA GÜNÜ’NÜ KUTLADI İskenderun Gelişim Hastanesi Uzman Diyetisyeni Eray Albayrak, ‘16 Ekim Dünya Gıda Günü’ dolayısıyla İskenderun Doğa... Devamı..

İskenderun Belediyesi’nden Fiyat Denetimi

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yapılan etiket ve fiyat denetimi ile işletmelerin haksız kazanç elde etmesinin önüne geçiliyor. Döviz kurlarındaki hareketlilik bahanesiyle... Devamı..

Çelik-İş Sendikası’nın Adı ‘ÖZÇELİK-İŞ’ Oldu

ÇELİK-İŞ SENDİKASININ ADI ‘ÖZÇELİK-İŞ’ OLDU ÖZÇELİK-İŞ SENDİKASINDA YUNUS DEĞİRMENCİ YENİDEN GENEL BAŞKAN SEÇİLDİ Çelik-İş Sendikasının 14. Olağan Genel Kurulu, 13-14 Ekim Ankara... Devamı..

HBB’ den Teleferik Projesi Hızlanıyor

TELEFERİK PROJESİ’NDE ÇALIŞMALAR HIZ KAZANIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay’ın geçmişten bugüne taşıdığı zenginlikleri ve değerleri gelecek nesillere aktarmak ve kenti hak ettiği... Devamı..

Antakya BLD’ den Kitap Bağışı

           ANTAKYA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ KURSİYERLERİNDEN ÇAYIRLI İLKOKULU’NA KİTAP BAĞIŞI Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan... Devamı..

İTSO Yönetimi Romanya’ da

İTSO Heyeti Romanya Köstence Limanında ikili görüşmelerde bulundu İTSO Heyeti Köstence Liman yetkilileri ile görüştü. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ve... Devamı..

Yabancı Uyruklu Öğrenciler de İSTE’di!

ÜNİAR (Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı) tarafından yapılan ve açıklanan 2018 Yılı Yabancı Uyruklu Öğrenci Memnuniyeti Araştırması’na göre – Kurumun Yönetim ve İşleyişinden memnuniyet... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: